…Znowu Wysyła Ci Link Referencyjny? Chce Na Tobie Zarobić!

Odkąd interesuje się programami partnerskimi, zarabianiem w Internecie itd. (już trochę lat minęło) – przez cały czas jest toczona między ludźmi w Internecie ta sama „wojna”. Totalnie bezsensowna, ale nieustająca…

Chodzi tutaj o taką rzecz, że jeśli polecasz w Internecie jakiś produkt, usługę, rozwiązanie i umieszczasz np. w ogłoszeniach swój link referencyjny do tego danego produktu, czy też programu partnerskiego, to inni ludzie twierdzą, wściekają się, że CHCESZ NA NICH ZAROBIĆ i często nawet usuwają ID danej osoby z linku, aby tylko tamta osoba nic nie zarobiła. Hmm… ale to tak nie działa.

Zrozum Istotę Linków Referencyjnych/Programów Partnerskich…

Jeżeli kupisz np. produkty spożywcze w jakimś sklepie internetowym za pośrednictwem czyjegoś linku referencyjnego, to czy zapłacisz za te produkty więcej pieniędzy, niż gdybyś kupił/a te same produkty, w tym samym sklepie bezpośrednio z linku tego sklepu/firmy? – NIE!
…czyli dana osoba NIE ZARABIA NA TOBIE!Ty na tym nic nie tracisz, a jedynie przyczyniasz się do tego, że ktoś zarobi „kilka groszy”, dzięki Twojej mądrej decyzji.

Jeśli kupujesz produkty w tym przykładowym sklepie za pośrednictwem czyjegoś linku referencyjnego, to płacisz taką samą cenę, natomiast firma (właściciele tego sklepu) dzielą się swoim zyskiem, a dokładniej – wypłacają określoną prowizję (od Twojego zakupu) człowiekowi za to, że „przyprowadził” Ciebie akurat do ich sklepu, a nie do jednego z tysięcy, czy milionów innych (czyli przyczynia się do rozwoju ich firmy, do budowania świadomości istnienia takiej firmy/sklepu wśród społeczeństwa).

Mnie osobiście już te teksty ludzi w Internecie obrzydzają, jak piszą, że ktoś chce na nich zarobić… – pomyśl o takiej prostej, ludzkiej rzeczy. Zastanów się przez chwilę nad tym, jaką sytuację finansową ma większość rodzin w Polsce – prawdopodobnie dotrze do Ciebie, że jest ona bardzo słaba…, więc czy nie warto pomóc tym „Kowalskim” w taki prosty sposób, na którym Ty nic kompletnie nie tracisz, zamiast wpychać 100% zysku do kieszeni często bezdusznych firm, koncernów, banków… zamiast przyczynić się do tego, że „zwykły człowiek” (czasem być może nawet z Twojej okolicy, zarobi sobie tych kilka, kilkadziesiąt, czyt kilkaset złotych…)??? Zastanów się nad tym…

Oczywiście, jeśli nastawiasz się nad zarabianiem pieniędzy w Internecie, to musisz tutaj patrzeć trochę w innych kategoriach, pod innym kątem, niż w przypadku zwykłego zakupu czegokolwiek za pośrednictwem czyjegoś linku.

W tym przypadku musisz zwrócić uwagę na to, z kim podejmujesz współpracę – z czyjego linku referencyjnego rejestrujesz się do danego projektu, bo chodzi tutaj o to, abyś miał/a po prostu na kim polegać. Jest mnóstwo ludzi, którzy promują różne biznesy, ale ich pomoc, kończy się w momencie, kiedy dana osoba dokona rejestracji i coś kupi (po prostu znikają – nie można się z nim w żaden sposób skontaktować)… a chodzi o to, abyś miał/a do kogo zwrócić się o pomoc w razie potrzeby w ramach danego biznesu – nie tylko na początku, ale na każdym etapie waszej współpracy. 

Więc warto zwrócić uwagę na to, czy dana osoba rzeczywiście aktywnie działa w ramach danego projektu i czy w ogóle robi coś sensownego w Internecie, czy tylko wysyła ludziom inf. w stylu „zarejestruj się – to super biznes…” i tyle.

Podsumowując – zachęcam do tego, abyś zmienił/a swoje myślenie odnośnie linków referencyjnych i robienia zakupów za ich pośrednictwem, bo naprawdę tutaj NIC NIE TRACISZ, natomiast możesz w ten sposób pomóc innym ludziom. Wyjdź z tej grupy zawistnych skner, które nie mogą patrzeć na to, że ktoś może mieć minimalnie lepiej w życiu, dzięki ich decyzji/działaniom…

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *