Złoty Graal w Biznesie. Znalazłeś Go?

…chyba każdy człowiek , chcący zbudować swój biznes (nie ważne, czy w Internecie, czy offline), przez długi czas poszukiwał swojego złotego lub też „świętego Graala”, który spowoduje, że jego biznes nagle sam eksploduje i zacznie generować miliony.

…tym poszukiwanym Graalem, jest przeważnie „lepszy biznes”, „lepsza strategia”, które spowodują, że człowiek w momencie stanie się bogaty.

 

Uniwersalna Strategia, Która Działa Dla Każdego i Przynosi Niesamowite Rezultaty…

Poszukujesz takiej? Jeśli tak, to muszę Cię trochę rozczarować.

Na samym początku, kiedy zaczynałem się interesować zarabianiem w Internecie, kiedy zaczynałem działać w pierwszych programach partnerskich, byłem przekonany, że coś takiego istnieje – że znajdę taką osobę, od której kupię świetną strategię i wszystko się zmieni o 180 stopni.

Nie jest to istotne, czy kupisz szkolenie np. Pawła Danielewskiego lub Adriana Kołodzieja, czy wydasz na to szkolenie 200 zł, czy też 5000 zł, lub też dołączysz np. do naszej grupy AIOP Team Polska i otrzymasz dostęp za darmo do różnych strategii marketingowych… albo też będziesz jeździć co miesiąc na szkolenia stacjonarne i wydawać miesięcznie po kilka tys. złotych – nic się nie zmieni… 

…nic się nie zmieni dla większości ludzi, bo nie ma takiej strategii, która dla każdego człowieka zadziała świetnie. Wszystkie strategie, szkolenia… są w pewnym sensie drogowskazem, który powinien dać Ci do myślenia i spowodować, że na bazie otrzymanej strategii, stworzysz swoją własną.

Znaczna większość ludzi, myśli sobie na takiej zasadzie, że skoro płacą za jakąś strategię, to wystarczy ją wprowadzić w życie w identycznej postaci, jak pokazał autor i nic więcej nie trzeba robić, nie trzeba się nad tym zastanawiać, a rezultaty będą ponadprzeciętne.

98% ludzi nie będzie miało tych wymarzonych rezultatów po takim działaniu…

Zawsze pojawiają się te elementy własnej pracy nad samym sobą (swoim myśleniem…) i nad swoim biznesem (w tym również nad strategiami). Jeśli tego nie robisz – to szukaj swojego Graala do końca życia…

Teraz możesz sobie pomyśleć „Nie potrzebuję żadnych strategii i poświęcania czasu na nie, bo są takie projekty jak np. Traffic Monsoon, gdzie łatwo można zarobić pieniądze, bez strategii, bez ciężkiej pracy itd.”.

…ale czy na pewno? – nie do końca, bo jeśli np. nie masz za wiele pieniędzy na „inwestycje” w te projekty, to sukcesu finansowego nie odniesiesz w nich bez aktywnego działania, bez strategii, bez polecania tych projektów. Natomiast aby pozyskać solidnych partnerów nawet do tych projektów, musisz zmienić swoje myślenie, nastawienie, działanie…

Beznadziejna firma, beznadziejne szkolenia, bo nie mam rezultatów…

Tak reaguje mnóstwo ludzi po krótkim okresie współpracy np. z jakąś firmą w ramach marketingu sieciowego… ale bardzo niewielka część z tych osób, zadaje sobie pytania, jak w inny sposób mogą wykorzystać przekazane im strategie, narzędzia itd., aby mieć rezultaty. Jak na podstawie otrzymanej wiedzy, mogą stworzyć swoje własne strategie, narzędzia…, które dla nich będą działały.

Budowanie biznesu, to nie jest „rąbanie drewna siekierą na zimę”, czyli „bezmyślne” stosowanie wiedzy/strategii, otrzymanej od innych ludzi – cały czas musisz się nad tym wszystkim zastanawiać, testować, tworzyć swoje metody, rozwijać siebie/swoje umiejętności, bo tak naprawdę Twój biznes, to Ty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *