Zarabianie w Internecie – Czego Potrzebujesz, Aby Zacząć Osiągać Sukcesy?

Zarabianie w Internecie – dużo się mówi na ten temat, dużo się pisze, coraz więcej ludzi jest zainteresowanych generowaniem dochodów dzięki wykorzystaniu Internetu i komputera w własnym domu… ale ogromna część z tych ludzi na początku swojej drogi związanej z zarabianiem w sieci, trafia w pułapkę próbując szybko zarobić pieniądze

Bardzo dużo niedoświadczonych osób, myśli, że zarabianie w Internecie jest jak pstryknięcie palcami – „dzisiaj inwestuję pieniądze – jutro ma być solidny zwrot na moim koncie”..i z takim podejściem bardzo dużo ludzi próbuje swoich sił w programach typu hyip, które są tworem, dającym bardzo złudne wrażenie, że można tam zarobić sporo pieniędzy w bardzo krótkim czasie. Rzeczywistość jednak pokazuje, że „chwilowe sukcesy” w tego typu programach, kończą się o wiele większą porażką niedługo później (np. przez tydzień czasu ktoś uzyskuje wysokie zwroty „z inwestycji”, a później traci kilka razy więcej..).

…tak więc co jest ważne, czego potrzebujesz, aby zarabianie pieniędzy w Internecie, było dla Ciebie rzeczywistością, a nie złudzeniem lub mitem?

1. Uczciwy Biznes

Nie ważne, czy prowadzisz własną firmę i oferujesz produkty/usługi, czy budujesz swój biznes w oparciu np. o MLM, musisz mieć pewność, że to co oferujesz innym ludziom, jest wartościowe i że to im w jakiś sposób pomoże… i że firma w oparciu o którą budujesz swój biznes jest uczciwa (oczywiście nigdy nie ma 100% pewności, że kiedyś dana firma nie wywinie jakiegoś numeru swoim partnerom, ale możesz na podstawie obserwacji i kontaktu z osobami doświadczonymi stwierdzić, czy warto z nią podjąć współpracę).

2. Pozytywne Nastawienie i Chęć Pomagania

Ta kwestia łączy się z pierwszym punktem. Aby mieć pozytywne nastawienie do tego co robisz/sprzedajesz – musisz korzystać z tego co oferujesz, aby mieć 100% pewność, że jest to wartościowe dla Ciebie (mam tutaj głównie na myśli biznes oparty o MLM, bo będąc np. właścicielem sklepu, w którego ofercie będzie np. 1000 różnych urządzeń do masażu – trudno będzie ich wszystkich używać..;) ) – w takim przypadku z pełnym przekonaniem, możesz budować swój biznes.

Dużym błędem w budowaniu biznesu online jest kierowanie się tylko i wyłącznie chęcią zysku, nie przywiązując wagi do tego, czy to co robisz ma naprawdę wartość dla Ciebie i innych ludzi.

Nie zbudujesz biznesu, nie zbudujesz grupy partnerów…, jeśli nie wierzysz w to co oferujesz/robisz, bo Twoje myśli, słowa i czyny, będą działały przeciwko Tobie – ludzie wyczują podświadomie, że coś jest nie tak, jak być powinno…

Budowanie biznesu, to nie jest tylko branie, branie, branie… Bardzo dużo ludzi myśli, że biznes, to tylko i wyłącznie czerpanie zysków – „wczoraj wszedłem do biznesu, zainwestowałem kasę – gdzie moje zyski?!!”.

W biznesie opartym głównie o MLM, najpierw musisz dużo dać z siebie, a dopiero później możesz „poprosić o wynagrodzenie” – nie możesz działać na zasadzie „wszystko mi się należy”, kiedy nic nie robisz dla swoich nowych partnerów, dla firmy..

Pozytywne nastawienie do tego co robisz, jest bardzo ważne. Jeśli podchodzisz do danego biznesu pełen obaw (tak jak np. ludzie pracujący na etacie drżą, że mogą zostać zwolnieni i stracą środki do życia), to będzie Ci bardzo ciężko osiągnąć cokolwiek.

3. System do automatyzacji biznesu

Po co chcesz zarabiać w Internecie? Po to żeby „mieć co wrzucić do gara”, czy po to, aby żyć pełnią życia (aby mieć więcej czasu i pieniędzy na realizację własnych marzeń i marzeń swoich najbliższych osób)?

Mówi się o dochodzie pasywnym, że „raz coś zrobisz i będziesz czerpać z tego zyski przez długi czasu” – jest to prawda, ale przez większość ludzi błędnie rozumiana. Nie chodzi tutaj o to, aby zaprosić do biznesu MLM jak najwięcej osób i jak się zarejestrują, to będziesz od razu czerpać z nich potężne zyski latami – tak to nie działa. Osoby, które zarejestrują się do danego biznesu jako Twoi partnerzy, muszą mieć pewność, że mogą na Ciebie liczyć, jak coś będzie dla nich nie jasne.. że im pomożesz/podpowiesz w takich sytuacjach…

…ale warto możliwie jak najwięcej swoich działań w Internecie zautomatyzować, np. tworząc swój własny system lub wykorzystując system kogoś, kto go udostępnia swoim partnerom (np. system http://7.000usd.pl)…czyli zamiast każdemu człowiekowi, który jest zainteresowany „Twoim biznesem”, tłumaczyć z osobna, jak on funkcjonuje, jakie możliwości daje itp. – możesz posługiwać się w tym celu systemem, który podstawowe czynności wykona za Ciebie.

Takie rozwiązanie daje Ci o wiele więcej czasu i nawet jak wyjedziesz na wakacje, może generować dla Ciebie dochody.

Podsumowując – warto korzystać z tego, co chcesz oferować innym ludziom, bardzo ważne jest pozytywne nastawienie do biznesu, produktów, tego co robisz, bo dzięki temu Twoje wyniki będą o wiele lepsze…istotne jest, żeby biznes, który budujesz, był oparty o solidne podstawy (nie polecaj hyip-ów i innych programów, które za chwilę znikną z sieci, bo tylko zepsujesz swój wizerunek i w dłuższej perspektywie czasu, tylko na tym stracisz..).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *