Wykorzystaj Instagram Do Budowy Biznesu MLM

W Jaki Sposób Instagram Może Sprawić, że Rozwój Twojego Biznesu MLM Eksploduje?

 

Instagram jest aplikacją mobilną, której można używać np. na swoim smartfonie lub tablecie.

Jest to aplikacja, której kompletnie jeszcze nie tak dawno temu, nie doceniałem. W 2014 roku zainstalowałem sobie tę aplikację w swoim smartfonie i założyłem konto w Instagramie (co trwa dosłownie chwilkę), aczkolwiek jak zobaczyłem, że ludzie umieszczają tam tylko i wyłącznie zdjęcia – nie dostrzegałem w tym większego sensu.

Okazuje się jednak, że sens używania tej aplikacji jest i to potężny.

Sam fakt tego, że z Instagrama korzystają miliony ludzi z całego świata, pokazuje, że warto się tą aplikacją mocniej zainteresować – dlaczego? Oto przykład:

obserwuję jedną osobę na Instagramie, która wczoraj umieściła kolejne swoje zdjęcie na profilu i w ciągu pierwszej godziny od umieszczenia zdjęcia, polubiło je ponad 190 tys. osób. Ponad pół godziny później, jak zaglądnąłem pod to samo zdjęcie – polubień było już blisko pół miliona!

…więc jak możesz wykorzystać aplikację Instagram do rozwoju swojego biznesu?

Instagram jest bezpłatną aplikacją, dzięki której możesz zupełnie za darmo pozyskiwać ruch do swojego dowolnego biznesu – niezależnie od tego, czy jest to sklep internetowy, biznes stacjonarny (np. kawiarnia), czy też biznes MLM.

Na Instagramie można znaleźć mnóstwo pięknych zdjęć np. przedstawiających niesamowite widoki z różnych zakątków świata…

Wykorzystaj swoje zdjęcia np. z różnych wyjazdów/wakacji, pięknych widoków np. z Twoich okolic…, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej osób osób obserwujących swój profil. Możesz również umieszczać krótkie (max. 15 sekund) filmiki na Instagramie

 

W swoim profilu ustawiasz jedno zdjęcie typowo profilowe oraz możesz dodać swój tekst (np. opisujący czym się zajmujesz) oraz link do dowolnej strony (możesz odsyłać ludzi do swojego bloga, strony przechwytującej, sklepu internetowego, do strony na Facebooku… – „gdzie tylko chcesz” – oczywiście nie łamiąc prawa).

W Instagramie jest trochę podobnie do strony Fan Page na Facebooku – imi więcej masz na Facebooku fanów swojej strony, tym więcej osób zobaczy treści, które dodajesz na swojej stronie. W Instagramie im więcej osób Ciebie obserwuje, tym więcej osób zobaczy dodawane przez Ciebie zdjęcia, tym więcej osób widzi Twój opis i link do strony… czyli tym więcej możesz pozyskać subskrybentów na swoją listę mailingową, partnerów do biznesu, klientów na swoje produkty lub usługi…

Tak więc warto poświęcić codziennie chwilę swojego czasu na pozyskiwanie nowych osób obserwujących Twój profil. Można to zrobić np. w ten sposób, że Ty zaczniesz obserwować inne osoby na Instagramie i polubisz ich zdjęcia, to część z nich zacznie obserwować również Ciebie.

Ja osobiście korzystam aktywnie z aplikacji Instagram ok. 2 tygodni i do tej pory (poświęcając ok. pół godz. dziennie), pozyskałem prawie 100 obserwatorów, czyli to jest podobnie, jakbym miał prawie 100 nowych subskrybentów na liście mailingowej

…aby zwiększyć zasięg swoich zdjęć i pozyskać więcej obserwatorów, warto umieszczać krótkie opisy tych zdjęć, a zwłaszcza tzw. hashtagi, dzięki którym więcej osób znajdzie Twoje zdjęcia.

Czyli np. jeśli Twoje zdjęcie przedstawia jakąś karczmę w Krakowie, to wpisujesz pod zdjęciem np. takie hashtagi: #karczma #karczmaKrakow #wKrakowie itd.

Jeśli chcesz mnie obserwować na Instagramie, to znajdziesz mnie tutaj: http://instagram.com/tylkosukces/

—> Naucz Się Zarabiać w Internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *