Wpływ Mediów Na Życie i Sytuację Finansową Polaków

…jeden z polskich, bardzo bezpośrednich polityków, powiedział kilka miesięcy temu coś w stylu, że „większość ludzi, jest jak stado baranów, którym trzeba kierować”. To stwierdzenie wywołało w wielu ludziach pewien niesmak do tamtego człowieka – ale dlaczego?

Mnie osobiście to stwierdzenie w żaden sposób nie oburzyło…

Zakłamana „Rzeczywistość” Polaka…

Stwierdzenia w stylu, że w Polsce nie ma pracy, nie ma możliwości itd., zapewne nie są dla Ciebie żadną nowością, bo są one obecnie „standardem” w większości środowisk w Polsce, w których mówi się o tym na okrągło…

…ale z czego to tak naprawdę wynika i czy tak musi być?

Większość ludzi całkowicie zatraciło się „w rzeczywistości” kreowanej przez negatywne gupy osób, jak np. większość polityków w naszym kraju i bandyci z nimi powiązani…

Czy zadałeś/aś sobie kiedykolwiek pytanie, jak to jest możliwe, że „mała grupa” osób, rządzi kilkudziesięcioma milionami Polaków? …a większość z nich nic z tym nie robi… Czy to nie jest totalna abstrakcja?

Jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że istnieją prawa rządzące wszechświatem (np. prawo przyciągania) i zrozumiesz, jak one działają, to dopiero wtedy może dotrze do Ciebie fakt, dlaczego sytuacja większości Polaków jest taka, a nie inna i co trzeba robić, żeby to zmienić…

W dużym skrócie – prawo przyciągania powoduje, że to o czym myślisz przez większość czasu, materializuje się w Twoim życiu – stwarza Twoją rzeczywistość. Jeśli są to głównie myśli pozytywne, to więcej pozytywów pojawi się w Twoim życiu, jeśli są to myśli negatywne, to dostaniesz jeszcze więcej sytuacji, zdarzeń… negatywów w swoim życiu.

…i ten fakt pokazuje jeden aspekt – WSZYSTKO, co Cię otacza, ma wpływ na Twoje myśli (kolory w Twoim mieszkaniu, kolorystyka Twoich ubrań, ludzie z którymi rozmawiasz, książki, które czytasz…), a z kolei myśli popychają Cię do konkretnych działań lub totalnej bierności… a to z kolei kreuje Twoją rzeczywistość.

…Więc Jaki Wpływ Mają Media Na Życie Polaków?

Zwróć uwagę na to, z kim są powiązane główne media w naszym kraju (główne stacje radiowe i telewizyjne) – oczywiście z politykami… A na czym zależy większości obecnych polityków? – oczywiście na możliwie jak najłatwiejszym sterowaniu narodem…

Czy zastanawiałeś/aś się kiedykolwiek nad tym, jak to jest możliwe, że główny przemysł Polski, został sprzedany innym krajom lub zniszczony, a kilkadziesiąt milionów Polaków, „nie zauważyło” tego faktu, podchodząc całkowicie biernie do tego, co zostało zrobione „na naszych oczach”?

Zastanów się teraz przez chwilę, jaki przekaz przeważa w TV i radio – oczywiście negatywny… np. co pół godziny lub co godzinę wiadomości w radio, informujące o wypadkach, śmierci, przekrętach…

Zwróć uwagę na to, ile negatywnych emocji „noszą” w sobie ludzie (obawy, lęki, brak pewności siebie…). Lata “urabiania” ludzi przez media, spowodowały, że już prawie nikt nie reaguje na to, co robią złodzieje i bandyci w postaci polityków i powiązanych z nimi grup. KILKADZIESIĄT MILIONÓW POLAKÓW, NIE POTRAFI ZAREAGOWAĆ NA CHAMSTWO, którego codziennie doświadczają, dzięki tamtym ludziom (…a przecież ludzie z rządu, powinni robić wszystko, żeby społeczeństwu żyło się jak najlepiej…). Totalna bierność albo wręcz wytykanie palcem ludzi świadomych, którzy próbują obudzić z letargu resztę/większość ludzi.

…czy teraz rozumiesz tamto zdanie, przytoczone przeze mnie na początku tego artykułu (które wypowiedział jeden z bardziej świadomych polityków)? …i czy rozumiesz teraz, dlaczego nikt nie powinien się obrazić, słysząc tamto stwierdzenie?

Większość ludzi żyje w rzeczywistości, którą „pomagają” im wykreować bardzo negatywni ludzie, dbający mocno o to, żeby mieć potężną władzę. Tę rzeczywistość pomagają Ci kreować w bardzo dużym stopniu poprzez media.

Brzmi jak matrix? Przypomnę jeszcze raz – WSZYSTKO co Cię otacza – to co słyszysz, widzisz… ma wpływ na Twoje myśli (na to w jaki sposób myślisz), a Twoje myśli, kreują Twoją rzeczywistość.

…więc co musisz zrobić, żeby wykreować sobie życie w dostatku? Co musi się wydarzyć w umysłach społeczności polskiej, żebyśmy byli naprawdę wolni w swoim własnym kraju? Jak Ty możesz się przyczynić do tego, żeby zaczęły następować pozytywne zmiany, nie tylko w Twoim życiu, ale również w całym kraju?

Życzę Ci głębokich przemyśleń i działań, które wszystko zmienią…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *