W Czym Mogę Ci Pomóc?

Prawie każdy człowiek chce zarabiać więcej pieniędzy, aby móc (psychicznie) żyć spokojnie – bez obaw, że np. zabraknie mu w następnym miesiącu pieniędzy na rachunki, żywność itd.

…aby móc żyć zupełnie inaczej, na wyższym poziomie, robiąc to, co się chce i kiedy się chce.

Coraz więcej ludzi poszukuje rozwiązań zarobkowych w Internecie, chcąc zbudować swoje źródło dochodu w oparciu o to medium.

Problemem w tym przypadku jest często mentalność ludzi, którzy chcą to zrobić. Znaczna większość ludzi myśli, że budowanie swojego źródła dochodu w oparciu o programy partnerskie, marketing sieciowy…, to tylko kwestia rejestracji w danym projekcie i później umieszczania swojego linku referencyjnego np. na Facebooku oraz wysyłania wiadomości (spamu) do obcych, przypadkowych osób z tekstami w stylu „wejdź, bo to najlepszy biznes…”. Ci ludzie z reguły ponoszą bardzo szybko porażkę i duża część z nich poddaje się.

 

W Czym Mogę Ci Pomóc?

Każdy człowiek, który chce zacząć generować coraz wyższe wyniki w oparciu o dowolny biznes, program partnerski itd., powinien sobie bardzo często zadawać pytania w stylu:

– dlaczego inni ludzie mieliby chcieć ze mną podjąć współpracę?

– w czym mogę pomóc osobom, które do mnie dołączą w ramach danego projektu/biznesu?

– jaką korzyść odniosą osoby, które podejmą ze mną współpracę?

 

Większość ludzi patrzy w pierwszym momencie na własną korzyść i na tym głównie się skupiają – bardzo często jest patrzenie/działanie na takiej zasadzie: „pozyskać jak najwięcej poleconych, niech oni na mnie pracują”… co jest ogromnie błędnym założeniem i czystą głupotą, bo pozyskanie poleconych do „swojego” projektu z takim podejściem do nich, spowoduje, że szybciej znikną z Twojego biznesu, niż się w nim pojawili. 

W marketingu sieciowym (a zresztą nie tylko), najważniejsze jest możliwie jak największe wsparcie swoich nowych partnerów tak, aby oni jak najszybciej „rozwinęli skrzydła” w danym biznesie, bo jeśli oni zaczną odnosić sukcesy, Ty również będziesz doświadczać coraz większych sukcesów.

Wracając jeszcze do powyższych pytań – czasem pojawiają się ludzie, którzy np. dołączyli do jakiegoś projektu z mojego linku referencyjnego – otrzymali ode mnie np. systemy, strony i inne narzędzia do promowania danego projektu oraz szkolenia, jak to mają robić… i te osoby kompletnie nic nie zrobiły w danym temacie, nie wykorzystały w żaden sposób tego, co otrzymały, ale mają duże żądania – wysyłają mi wiadomości z inf. w stylu „ja się zarejestrowałem z Twojego linku do projektu X, Ty w zamian zarejestruj się z mojego linku do projektu Y” 🙂

Śmiesznie brzmi – prawda? 🙂 

Dana osoba otrzymuje ode mnie pomoc w wielu różnych formach (szkolenia, narzędzia, kontakt  w bieżących sprawach/problemach…) – nie wykorzystuje ich, ale myśli sobie, że ja „w zamian” dołączę do niej w innym projekcie, gdzie ta osoba nie daje mi żadnej wartości, żadnej pomocy (często te osoby same do końca nie wiedzą, co promują albo jak promowany przez nich biznes funkcjonuje) – tak się zdecydowanie nie buduje biznesu i stabilnego źródła dochodu.

Jeśli Ty też tak czasem robisz – przestań natychmiast. Dziel się wartością (w różnej postaci i na różne sposoby) z ludźmi, staraj się im pomóc – wtedy będą chcieli ludzie z Tobą współpracować.

 

Co Zrobić, Jeśli Nie Masz Za Bardzo Co Zaoferować Potencjalnym Partnerom?

Początki przeważnie są trudne, jak nie masz zbyt wiele wiedzy na temat marketingu internetowego, jeśli nie wiesz za bardzo, jak możesz pomóc osobom, które do Ciebie dołączą, nie potrafisz tworzyć stron i innych narzędzi, które mogłyby pomóc partnerom itd. 

…w takim momencie możesz po prostu poszukać ludzi, którzy w ramach danego biznesu robią „coś więcej” – którzy dają konkretne rozwiązania dla partnerów.

np. nasza grupa AIOP Team Polska – jak dołączasz do nas, otrzymujesz bezpłatnie dostęp do szkoleń, które krok po kroku prowadzą przez wszystkie ważne aspekty i pokazują, co robić, jak i gdzie robić… + narzędzia marketingowe i gotowe systemy do budowania swojego dochodu online… i nie startujesz tutaj od totalnego zera, bo na samym wstępie, masz dużą wartość do przekazania potencjalnym partnerom – Ci ludzie dołączając z Twojego linku referencyjnego np. do ALL IN ONE PROFITS, otrzymują tak samo dużą pomoc, jak Ty – nie zostają po rejestracji z niczym…

…i to jest jeden z takich najszybszych sposobów na start – jeśli chcesz podjąć współpracę w ramach konkretnej firmy, to tak, jak przed chwilą wspomniałem – najpierw poszukaj ludzi, którzy robią „coś więcej” w danym temacie, dołącz do nich i działaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *