VLOGER Czy BLOGER – w Jaki Sposób Szybciej Możesz Odnieść Potężny Sukces Finansowy?

…zapewne wiesz, że bloger to człowiek, który prowadzi swój blog, umieszczając na nim różne ciekawe, czy też wartościowe informacje w postaci artykułów, nagrań wideo, podcastów…

Natomiast vloger (ta nazwa funkcjonuje już od pewnego czasu, ale większość ludzi nie wie, co to znaczy) to osoba, która zamiast publikować treści na swoim blogu (głównie w formie tekstu), tworzy materiały wideo i umieszcza je w sieci – np. w YouTube.

Blogowanie i Vlogowaniesposobem na potężny przypływ gotówki…

 

Na świecie można znaleźć zarówno blogerów, jak również vlogerów, którzy zarabiają mnóstwo pieniędzy miesięcznie, dzięki swojej działalności. W USA powstają rankingi najlepiej zarabiających blogów, a w Polsce trudno znaleźć konkretne i sprawdzone informacje na temat najlepiej zarabiających blogerów, czy też vlogerów, a przede wszystkim na temat konkretnych dochodów, jakie generują.

Jeśli chodzi o rankingi z USA, to są tam przeważnie informacje o zarobkach generowanych dzięki reklamom, które są na tamtych blogach umieszczane, aczkolwiek blog może posłużyć również do budowy typowo własnego biznesu.

Dobrym przykładem jest tutaj David Wood, który stworzył firmę Empower Network, właśnie dzięki blogowi. W kryzysowej sytuacji, w której się znalazł w pewnym okresie swojego życia, zaczął prowadzić swój blog, który po kilku mies. wygenerował dla niego pierwsze ciekawe dochody i niedługo później stał się częścią idei, dużego projektu, którym jest właśnie firma Empower Network. Jeśli dobrze pamiętam, to David Wood od 2012 roku do dzisiaj, zarobił ponad 2 miliony dolarów z samych prowizji, wynikających z planu zarobkowego Empower Network (pomijając zyski firmy np. z opłacanych kont partnerskich).

„Zrób z Siebie Idiotę”, a Zarobisz Fortunę…

 

Większość ludzi niestety nie ma zamiaru się rozwijać, czytać wartościowych książek, uczyć się nowych rzeczy, aby osiągać swoje cele i sukcesy. Większość ludzi natomiast zainteresowanych jest marnowaniem swojego czasu na codzienne rozrywki…

 

…i w tej trochę pesymistycznej wizji, jest również duży pozytyw dla vlogerów, a raczej showman-ów, którzy dzięki temu mogą zarabiać sporo pieniędzy.

Jedną z takich znanych w Polsce postaci, która jako vloger, zarabia mnóstwo pieniędzy, jest Sylwester Wardęga. Jedno z jego najnowszych nagrań wideo Mutant Giant Spider Dog, wygenerowało ponad 129 mln wyświetleń w ciągu ostatnich 4 miesięcy i z artykułu pt. Forbes – Wardęga zarobił w miesiąc 400 tys. zł na filmie o psie-pająku wynika, że Sylwester zarobił na tym nagraniu w ciągu miesiąca, kwotę w przedziale od 300 – 500 tys. złotych!

…czyli jak możesz zauważyć – jeden dobry pomysł, może całkowicie odmienić Twoje życie.

…pomyśl co by było, gdybyś połączył/a vlogowanie z blogowaniem, a blogowanie z konkretnym biznesem, który daje wysokie prowizje…?

Mam nadzieję, że ten artykuł zainspirował Cię do działania w Internecie, bo na przekór temu, co mówi większość ludzi o „braku możliwości w Polsce” – potężne możliwości daje Internet, jeśli tylko chce się je dostrzegać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *