SZYBKA KASA z Internetu. Wchodzisz?

Dlaczego tutaj jesteś? Czy należysz do tej potężnej grupy osób, które naiwnie wierzą w „szybką kasę” z Internetu bez pracy, nauki i zaangażowania?

MNÓSTWO LUDZI traci swoje pieniądze w Internecie, nie tyle przez nieuczciwość założycieli niektórych projektów, co przez swoją OGROMNĄ naiwność, lenistwo i chęć osiągania WIELE, bez dawania czegokolwiek od siebie.

…i to jest bardzo zgubna droga, którą niestety nadal podąża większość ludzi.

 

 

Zastanów Się, Co By Było, Gdyby…

Jeśli należysz do wspomnianej powyżej grupy osób, to zapewne po dołączeniu do jakiegokolwiek projektu, szukasz “naiwniaków”, którzy zarejestrują się z Twojego linku referencyjnego do tego samego projektu i będą na Ciebie pracować, a Ty będziesz tylko patrzeć, jak Twoje prowizje na koncie rosną, rosną i rosną… ZEJDŹ NA ZIEMIĘ!

Jeśli w taki sposób funkcjonujesz od jakiegoś czasu, to wiesz bardzo dobrze o tym, że to nie działa. Może Ci się udać kilka/kilkanaście razy znaleźć takie osoby, ale Twoje “marzenie” o szybkiej kasie, rozsypie się bardzo szybko.

Budowanie biznesu online, nie polega na szukaniu naiwniaków, tylko na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi, którzy do Ciebie dołączają… Wtedy to ma sens, wtedy to się może udać…

Pomyśl przez chwilę – co by było, gdybyś zamiast stale szukać naiwnych ludzi, zaprosił/a do swojego biznesu tylko kilka osób i poświęcił/a im sporo swojej uwagi, swojego czasu, pomagając im “rozwinąć skrzydła”? Co by było, gdyby te kilka osób stało się liderami po kilku miesiąc lub po roku czasu? Co by było, jakby każdy z tych liderów zaprosił po kilka osób do swojej grupy i uczynił tak samo, jak Ty?…

Jak myślisz – co by było?

 

 

Czy nie byłoby o wiele mniej frustracji w Twoim życiu? Czy nie byłoby o wiele mniej niezadowolonych ludzi wokół Ciebie, których “w coś wciągnąłeś/aś” i zostawiłeś/aś bez jakiejkolwiek pomocy? Czy Twoje zyski nie zaczęły by iść w górę, gdybyś zbudował/a swoją grupę liderów, a oni zrobiliby to samo co Ty w ich przypadku?

Co By Było, Gdybyś zaczął/zaczęła myśleć zupełnie inaczej niż ludzie, którzy przez cały czas pchają się tylko w bagno, którzy idą na łatwiznę…?

Zastanów się…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *