Stabilny Dochód w Internecie? – Prawda Czy Fałsz?

Jak myślisz, czy można naprawdę zbudować stabilne źródło dochodu w Internecie, czy jest to zwykła ściema?

Na każdym kroku w Internecie, możesz zauważyć mnóstwo przeróżnych projektów, mnóstwo ludzi, którzy promują raz jeden projekt, za chwilę inny itd.

Ja również współpracuję z kilkoma firmami, co wynika z wielu przeróżnych czynników – takimi głównymi czynnikami są przede wszystkim:

– chwilowy kryzys w danej firmie, który dopada większość firm w pewnym momencie i to odbija się automatycznie na naszych zarobkach

– bardzo dynamiczny rozwój firmy – ten czynnik ma również dość często miejsce w przypadku firm/biznesów rozwijanych w Internecie, gdzie nagle firma staje przed koniecznością podłączenia kolejnych serwerów lub zmiany serwerów na lepsze, czy też przebudowy całego systemu i dostosowania go do ogromnej liczby użytkowników… i to również wpływa na nasze zarobki – czasem jest tak, że przez kilka mies. użytkownicy są odcięci od swojego dotychczasowego źródła dochodu, dopóki firma nie przebuduje wszystkiego…

 

Podejmując współpracę z kolejnymi firmami, warto mieć na względzie jedną rzecz – że im z większą liczbą firm podejmiesz współpracę, tym Twoja efektywność będzie coraz słabsza… ale czy w ogóle można zbudować sobie stałe, stabilne źródło dochodu w Internecie?

Większość ludzi zdecydowanie tego nie robi, bo byle przeszkoda, jest pretekstem do rejestracji w nowym projekcie i pozostawieniu obecnego projektu „na pastwę losu”, ale czy w ogóle można to zrobić? Zobacz poniższe wideo:


—> Dowiedz Się Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *