Różne Szkoły Dotyczące PRAWA PRZYCIĄGANIA

Dzisiaj znów będzie o ‚czarnej magii’, bajkach itp. 😉 (tak zapewne odbiorą ten artykuł, osoby nieświadome faktu istnienia czegoś takiego, jak „prawo przyciągania”).

 

Jak być może wiesz – prawo przyciągania działa zawsze i w każdej chwili. W zależności od tego o czym, co i jak myślisz, to przyciągasz do swojego życia. Jeśli w Twoim codziennym życiu dominują w Twojej głowie myśli pozytywne,  to przyciągasz do siebie różne pozytywne sytuacje i zdarzenia… i w Twoim życiu ogólnie przeważają pozytywy.

Jeśli w Twoim umyśle przeważają myśli negatywne, to masz zapewne przechlapane 🙂 …a im więcej narzekasz na swoją sytuację, tym trudniejsza ona się staje, bo prawo przyciągania “daje Ci to czego chcesz”, czyli to, o czym przeważnie myślisz, bez względu a to, czy jesteś świadomy/a istnienia tego prawa, czy też nie…

…istnieją co najmniej dwie ‚szkoły’ świadomego używania prawa przyciągania.

W ostatnich latach zapoznałem się z różnymi materiałami, które dotyczą prawa przyciągania (np. świetny film “The Secret” albo audio “The Power” oraz różne książki i artykuły…) i dostrzegam tutaj conajmniej dwie grupy ludzi, którzy świadomie stosują prawo przyciągania i którzy odnieśli duży sukces w swoim życiu.

Wszyscy z nich zgadzają się co do tego, że trzeba określić sobie konkretny cel i najlepiej zapisać go na kartce oraz ustalić konkretną datę, do kiedy ma on zostać zrealizowany. Przez większość czasu (dzień, noc..), powinno skupiać się maksymalnie na rezultacie końcowym (np. Twój cel, to zarobić 50 000 zł do 31 marca 2015) i o tym przez większość czasu myśleć, tak jakbyś już to osiągnął/osiągnęła… czyli wyobrażasz sobie co robisz po osiągnięciu tego celu (np. podróżujesz po świecie, odwiedzasz piękne zakątki świata, delektujesz się pysznym jedzeniem serwowanym w hotelu, gdzie masz wszystko opłacone – All Inclusive)…

 

…i bardzo ważnym elementem, oprócz ustalenia sobie celu i skupianiu się na nim, jest również podjęcie działania, aby ten cel osiągnąć.

…i tutaj jest pewna ‚różnica zdań’ wśród ludzi świadomie używających prawo przyciągania do budowania swojego życia tak, jak tego chcą.

– jedni mówią, że swój cel trzeba dokładnie rozpisać na poszczególne etapy – czyli jeśli planujesz osiągnąć swój cel np. w ciągu roku czasu, to według tych osób, powinieneś/powinnaś rozpisać swój cel/plan działania szczegółowo na miesiące, tygodnie, dni… aby móc ten cel osiągnąć

– inni twierdzą, że wystarczy określić swój cel bardzo szczegółowo z konkretą datą, do kiedy go chcesz osiągnąć i po prostu zacząć działać w jego kierunku, zacząć stawiać pierwsze kroki…

Paradoks jest taki, że zarówno jedni, jak i drudzy osiągnęli ogromne sukcesy w swoim życiu, czyli zarówno jedna jak i druga “metoda” musi działać.

 

Dla mnie osobiście, ta druga metoda jest bliższa mojemu sercu, ponieważ obserwując to, co się wydarzyło w moim życiu od czasów szkolnych do teraz (a zwłaszcza wtedy, jak całkowicie nieświadomie używałem prawo przyciągania), zawsze było na zasadzie “chcę to zrobić/osiągnąć i mimo, że nie wiem jak, to działam”… po prostu stale o tym myślałem i stawiałem pierwsze kroki w tym kierunku, nie wiedząc za bardzo, czy dobrze to robię, czy też nie… Natomiast stale o tym myśląc i działając, pojawiały się sytuacje, czy też ludzie, uświadamiający mi, jaki powinien być mój kolejny krok (co powinienem zrobić, czego się nauczyć itd.)

Pytanie – jak możesz sporządzić szczegółowy plan swoich działań np. na najbliższy rok czasu, aby osiągnąć swój wyznaczony cel, jeśli nie masz zielonego pojęcia na dany temat?

Przykładowo zobaczysz, jak duże możliwości zarobkowe daje firma ALL IN ONE PROFITS i Twoim marzeniem oraz celem stanie się zbudowanie własnego biznesu w Internecie w oparciu o te firmę, który będzie generował dla Ciebie $10 000 miesięcznie.

…pierwszy raz słyszysz o czymś takim, jak “zarabianie w Internecie”, nie masz pojęcia na temat narzędzi i technik marketingowych… ale wiesz jedno – chcesz zbudować w ciągu roku biznes generujący $10 000 miesięcznie w oparciu o tę firmę. Zrobisz szczegółowy plan na cały rok z rozbiciem na poszczególne dni? – nie sądzę…

…ale z kolei jeśli już działasz w marketingu internetowym od dłuższego czasu i wiesz, co jest potrzebne, jakich umiejętności oraz narzędzi Tobie brakuje, mniej więcej ile czasu zajmuje nauczenie się czegoś itd., to wtedy jest o wiele łatwiej przygotować sobie taki plan i go po prostu codziennie realizować z nieustającą myślą o sukcesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *