INDEPENDENT ENTERPRISE - Rejestracja Krok Po Kroku 
(kliknij przycisk pod wideo, aby przejść do platformy, a następnie uruchom poniższe wideo i postępuj tak, jak jest tam pokazane)

JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA/WĄTPLIWOŚCI - SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ...
(Ważne! Po rejestracji i opłaceniu wybranego kontraktu, wyślij do mnie email lub wiadomość na Facebooku informując mnie o tym - napiszę Ci jak otrzymać bezpłatnie dostęp do naszej grupy zamkniętej, gdzie wspólnie sobie pomagamy w działaniach oraz dostęp do dodatkowych narzędzi przydatnych w budowaniu własnej grupy zakupowej - jeśli oczywiście chcesz to robić)

KONTAKT ZE MNĄ:

Łukasz Gałuszka
email: lukaszgaluszka@10g.pl skype: lukasz7galuszka 
Facebook: http://facebook.com/lukasz.galuszka1

PAMIĘTAJ RÓWNIEŻ, że strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku (firma/właściciele marki Independent Enterprise również takich gwarancji nie daję - co jest jasno określone na stronach platformy) i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma zarobku wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy - jeśli nie akceptujesz ryzyka, to proszę nie korzystać z rozwiązań prezentowanych na tej stronie i na platformie Independent Enterprise.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2018 - www.ie.info8.pl

Polityka Cookies

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.