Publish0x – 3 Opcje Zarabiania Bez Wydawania Jakichkolwiek Pieniędzy

Publish0x – informacje z świata kryptowalut i technologii powiązanych z nimi

Jak sama nazwa platformy częściowo wskazuje, jest to miejsce, gdzie publikowanych jest mnóstwo treści powiązanych głównie z kryptowalutami. Czyli można tam znaleźć artykuły na temat poszczególnych kryptowalut, na temat tokenów, publikowane są także artykuły na temat konkretnych giełd kryptowalut i portfeli do przechowywania kryptowalut. Publish0x to też miejsce, gdzie opisywane są różne airdropy, technologia blockchain oraz firmy powiązane z konkretnymi kryptowalutami, a także to, co się dzieje na świecie/rynku w związku z kryptowalutami…

3 Opcje Zarabiania Na Platformie Publish0x

…zamiast płacić sporo pieniędzy za kampanie reklamowe w dużych sieciach reklamowych, aby generować ruch na platformie – można wynagradzać użytkowników, którzy będą często zaglądać na platformę. No i taki model został tutaj przyjęty, że Publish0x wynagradza ludzi np. za czytanie artykułów napisanych przez różnych autorów. Wynagradza także autorów za publikowanie wartościowych, unikalnych treści, a także ludzi, którzy rekomendują tę platformę.

Czyli są tutaj łącznie 3 opcje zarabiania (2 w sumie bardzo proste – jedna nie dla każdego), ale o tym bardziej szczegółowo dowiesz się w poniższym wideo (jako autor treści w sumie jeszcze jeden sposób na zarobek możesz znaleźć na platformie, o czym nie ma już mowy w wideo, ale możesz się domyślić przeglądając poniższy materiał):

REJESTRACJA: www.blog.lukaszgaluszka.pl/Publish0x

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *