Pierwsze Urodziny Projektu AIOP Team Polska!

Kilkutygodniowa cisza na tym blogu, brak nowych artykułów… wcale nie oznaczają braku działania z mojej strony i jakiejś „przerwy” w biznesie. Tak naprawdę dużo działań „toczyło się poza sceną”, ale o tym za chwilę…

Pierwsze Urodziny Projektu AIOP TEAM POLSKA…

Pomysł na projekt AIOP Team Polska, narodził się w ostatnich dniach września 2014, natomiast pierwsze urodziny, możemy przypisać do tego projektu na pierwsze dni października 2015, ponieważ początkiem października 2014r., zacząłem budować ten projekt wraz z Piotrem Majewskim.
Nie jest tajemnicą, że nasz projekt jest oparty przede wszystkim o firmę ALL IN ONE PROFITS, ich produkty i usługi oraz program partnerski.

Jak zobaczyłem plan zarobkowy firmy oraz narzędzia marketingowe firmy, od razu pomyślałem „WOW, to jest to, czego brakuje na rynku polskim” – zestaw narzędzi marketingowych (np. autoresponder, narzędzia do tworzenia stron itd.) w dość śmiesznie niskim abonamencie mies. w porównaniu z większością firm oferujących podobne narzędzia + program partnerski z niesamowitym planem zarobkowym, dającym od 75% do 100% prowizji, gdzie jedna osoba polecona, daje nam już zwrot większości miesięcznego kosztu, czyli bardzo szybko można spowodować, że tak naprawdę korzystamy z wszystkich narzędzi do budowania własnego biznesu online, zupełnie za darmo!

Rozwój AIOP TEAM POLSKA Priorytetem…

Jednym z takich priorytetów projektu AIOP Team Polska, jest maksymalna pomoc ludziom, którzy chcą zarabiać w Internecie, bez względu na to, czy mają duże doświadczenie w działaniach marketingowych, czy też wcale nie mają tego doświadczenia. 

Przez cały czas idziemy w tym kierunku, aby uczyć ludzi zarabiania online, uświadamiać, jakie możliwości kryją się za legalnymi działaniami w Internecie oraz dostarczać takie rozwiązania naszym partnerom, które zmaksymalizują ich zyski.

Co zrobiliśmy z Piotrem przez ten rok czasu w ramach projektu AIOP Team Polska?

Przede wszystkim zbudowaliśmy system szkoleniowy „AIOP Team Polska – Krok Po Kroku Do Sukcesu” dla wszystkich członków naszej grupy – z szkoleniami, strategiami i różnymi rozwiązaniami marketingowymi…

Zbudowaliśmy system polskojęzyczny do promowania firmy, produktów i programu partnerskiego ALL IN ONE PROFITS, który wykonuje ok. 95% pracy za naszych partnerów.

We wrześniu 2015 uruchomiliśmy anglojęzyczny system do budowania biznesu opartego o ALL IN ONE PROFITS na rynkach zagranicznych.

W międzyczasie opracowaliśmy system, który pomaga użytkownikom platformy reklamowej TRAFFIC MONSOON, budować ich biznes oparty o tę firmę oraz dając inne, bardzo ciekawe możliwości… – ten system uruchomiliśmy początkiem października 2015 i stał się on częścią naszego projektu AIOP Team Polska.

Zastanawiasz się, ile czasu na to poświęciliśmy z Piotrem? – odpowiedź jest prosta: MNÓSTWO!

Zlecając wykonanie podobnego (jednego) systemu „profesjonalnej” firmie, ceny zaczynają się z reguły od kilkudziesięciu tysięcy złotych w górę! My dajemy te wszystkie rozwiązania naszym partnerom za darmo – w zasadzie obecnie 4 systemy w jednym + sporo innych rozwiązań.

Sukcesy Dzięki AIOP Team Polska…

W tym roku zostaliśmy z Piotrem zauważeni/docenieni przez właścicieli firmy ALL IN ONE PROFITS, o czym możesz przeczytać w artykule pt. „ALL IN ONE PROFITS Wynagradza Klientów i Sponsorów…” 

…ale nie to jest najważniejsze dla nas. Istotniejszym faktem, jest dla mnie i Piotra Majewskiego to, że coraz więcej ludzi chce z nami współpracować oraz to, że coraz więcej ludzi w naszej grupie, osiąga rezultaty w postaci stałych, pasywnych dochodów. To jest coś, co nas napędza do działania jeszcze bardziej i dzięki czemu chcemy stworzyć z projektu AIOP Team Polska coś naprawdę wielkiego.

Jeśli chcesz być częścią naszej rozwojowej grupy, to:
—> Tutaj Możesz Do Nas Dołączyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *