Nowości i Zmiany Wprowadzone Przez Firmę ELECTRONEUM

Wspominałam już co najmniej kilka razy o firmie ELECTRONEUM oraz o ich ciekawej aplikacji na smartfony zarówno tutaj na blogu, jak również w serwisach społecznościowych.
Dzisiaj przyszedł czas na „zaktualizowanie danych” – informacje przydatne zwłaszcza dla osób, które chcą pozyskiwać bezpłatnie monety Electroneum, aby na wzroście ich wartości zarobić…

Angielska firma ELECTRONEUM zbliża się już do 3 mln zarejestrowanych użytkowników + posiada setki tysięcy osób wśród społeczności na popularnych portalach społecznościowych.
Pamiętam czasy jeszcze nie tak odległe (bo początek 2018 roku), kiedy każde potknięcie firmy/założycieli było wytykane im „palcami” w Internecie, jak wielu szydziło z tej firmy, robiło z niej oszustwo itd.

…a co teraz się dzieje – coraz więcej serwisów/portali z różnych stron świata wypowiada się bardzo pozytywnie o tej firmie i ich rozwiązaniach, firma rośnie w siłę…

System płatności…

W ostatnich miesiącach firma uruchomiła swój system płatności, który mogą zintegrować np. ze swoimi sklepami internetowymi ich właściciele i mogą przyjmować płatności od klientów w kryptowalucie ELECTRONEUM. Takich firm jest coraz więcej na świecie, które zaczynają akceptować płatności w tej kryptowalucie i ogólnie korzystać z tego rozwiązania. 
Ogromnym plusem tego systemu jest to, że płatności w tej kryptowalucie przechodzą bardzo szybko, co oznacza, że płatność od klienta, może trafić na portfel sklepu w ciągu chwili, dzięki czemu z kolei sklep może o wiele szybciej zareagować i zrealizować zamówienie klienta znacznie szybciej, niż w przypadku tradycyjnych przelewów na konto.

W ostatnim czasie zmieniła się też całkowicie szata graficzna oficjalnej strony należącej do firmy https://electroneum.com 

Aplikacja ELECTRONEUM na smartfony…
(i TUTAJ NOWOŚCI)

W 2018 roku firma wystartowała z swoją darmową aplikacją na smartfony, która ma różne funkcje – jest to np. portfel na kryptowalutę ELECTRONEUM, jak również można w niej na bieżąco sprawdzać, na jakich giełdach dostępna jest ta kryptowaluta, jaka jest jej wartość w danym momencie oraz posiada taką funkcję, która mnie jakiś czas temu najbardziej zainteresowała – czyli możliwość bezpłatnego „kopania” kryptowaluty Electroneum w bardzo prosty sposób. 

Tę możliwość/opcję dokładniej omówiłem/opisałem na tej stronie: http://www.blog.lukaszgaluszka.pl/electroneum/

…i tutaj są 2 nowości (jedna istotna dla użytkowników aplikacji, a druga dla osób, które jeszcze nie korzystają z aplikacji):

  1. Do niedawna w aplikacji Electroneum, każde „wydobyte” 10 monet, automatycznie system przelewał na portfel – tutaj firma zmieniła ten limit z 10 na 100 monet, aby ułatwić sobie życie, aby niepotrzebnie nie przeciążać serwerów zbyt dużą ilością operacji. Także od niedawna 100 monet jest przelewanych automatycznie na portfel.
  2. Do niedawna dostępna była aplikacja ELECTRONEUM tylko na smartfony z systemem Android, a w ostatnich dniach firma uruchomiła swoją aplikację również na smartfony z systemem IOS

Także firma realizuje swoje plany, idzie systematycznie do przodu…

Ja osobiście używam tej aplikacji od kilku miesięcy – przez całą dobę, przez cały czas ich aplikacja „kopie” dla mnie monety Electroneum (ok. 100 miesięcznie), co jakiś czas dokupuję sobie ich kryptowalutę na giełdzie, bo widzę w niej potencjał.

Nie namawiam tutaj nikogo do kupowania tej kryptowaluty, bo każdy z Was powinien samodzielnie przyglądnąć się tej firmie, jej rozwiązaniom i wyciągnąć własne wnioski, czy widzicie tam potencjał, czy też nie… natomiast każdy z Was może sobie bezpłatnie „kopać” tę kryptowalutę (jak wspomniałem powyżej) i trzymać cierpliwie na portfelu (np. przez kilka lat) i jak jej wartość wzrośnie tu super (sprzedasz na giełdzie z „dużym” zyskiem), a jak nie, to nie – niczego nie tracisz…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *