Nie Zarabiasz Pieniędzy? – To TWOJA Wina…

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu pt. „Jakie Możliwości Zarabiania Online Ukrywa Internet Przed Polakami w 2014 Roku?”, jeśli jeszcze tego nie dostrzegasz, chcę Ci uświadomić, że jedyną winną osobą Twojej sytuacji finansowej, jesteś Ty sam/a, a nie Twój mąż/żona, pracodawca, rząd… bo to Ty masz prawo wyboru, to Ty decydujesz o swoim życiu, o celach które realizujesz lub nie… to Ty wyznaczasz drogę w swoim życiu, albo poddajesz się i inni ludzie Tobą sterują.

Mi osobiście obrzydły już teksty wypowiadane przez rodzinę, znajomych, ludzi z moich okolic, teksty wtłaczane ludziom do głów poprzez media, mówiące o braku możliwości… teksty ludzi mówiących w stylu „…no wiesz, musiałem wyjechać za chlebem do UK, bo w Polsce nie ma co robić, nie ma pracy, nie ma jak zarobić…”

Ludzie żyją w świecie kłamstw, które zaakceptowali podświadomie, uznając je za prawdę – jak nie można zaakceptować takiej “prawdy”, skoro przekazują Ci ją rodzice od dziecka, skoro mówią i piszą o tym w mediach, skoro mówią o tym w Kościele? No nie? Jak można tego nie zaakceptować? Jak można myśleć inaczej, skoro “widzisz”, że nie ma możliwości?

TYLKO TY JESTEŚ WINIEN / WINNA SWOJEJ SYTUACJI

…bo tylko Ty możesz zmienić swoje nawyki i schematy, które przez lata instalowali w Twojej głowie inni ludzie… wystarczy trochę inne spojrzenie na świat i pieniądze, aby dostrzec, że zarabianie pieniędzy jest bardzo łatwe – a raczej może być bardzo łatwe, jeśli tylko spojrzysz na te kwestie z innej perspektywy.

Na co dzień spotykam się w Internecie i w świecie „realnym” ze stękactwem, narzekaniem na brak czegokolwiek, żebraniem od kogoś pieniędzy, tylko ciekawe jest to, że jak pokazuję takiej osobie różne drogi, metody wyjścia z danej sytuacji, to z reguły taki człowiek nie chce nawet tego słuchać.. WYGODNIEJ jest narzekać, niż cokolwiek zmienić w swoim życiu.

Pamiętaj, że TYLKO TY jesteś odpowiedzialny/a za swoje życie i TYLKO TY ponosisz winę za to, jak wygląda Twoje życie.

Po Co Utrudniasz Sobie Życie?

Małe dzieci bez trudu realizują swoje cele, nie patrzą na konsekwencje swojego działania… Większość dorosłych ludzi, wiecznie tworzy sobie problemy – są to urojone problemy, tkwiące najpierw w ich umysłach, a później w ich rzeczywistości – myśli się materializują… a ile procent ludzi w ogóle wyznacza sobie jakieś cele w swoim życiu? Garstka..

Czy Ty Również Twierdzisz, Że Nie Ma Możliwości Zarobkowych w Polsce?

Jeżeli nie jest Ci łatwo z finansami i ciągle poszukujesz tego „złotego środka”, to mogę tylko tyle napisać, że w tym roku 2014, jest naprawdę bardzo łatwo zarabiać pieniądze – jedyny problem to „trudne myślenie” ludzi, dla których jest łatwiej nie widzieć możliwości, niż przyznać się do swojego lenistwa odnośnie braku chęci dokonywania zmian w swoim myśleniu i działaniu.

To jest jeden z przykładów ogromnego uproszczenia sobie i skrócenia do minimum kwestii związanych z startem generowania dochodów w Internecie…
http://7.000usd.pl/sp9

Jeśli po zapoznaniu się z materiałem, stwierdzisz, że Ty nie dasz rady tego zrobić, to po prostu spakuj się i leć do UK lub innego kraju „za chlebem”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *