Najtrudniej Uwierzyć w To Czego Jeszcze Nie Widać

Biznes (niezależnie od jego modelu) to coś, co przeważnie wymaga od nas inwestycji sporej ilości swojego czasu i/lub pieniędzy, natomiast element gratyfikacji (konkretnych zysków) jest tutaj odroczony w czasie… i to jest coś, czego ogromna liczba ludzi nie chce, nie potrafi zrozumieć… – ludzi, którzy mają w swoich umysłach zaszczepiony schemat pracy niewolniczej (etatowej) od do z wynagrodzeniem końcem miesiąca…

np. w ostatnich miesiącach wspominałem kilkukrotnie w różnych miejscach w Internecie o angielskiej firmie ELECTRONEUM, o jej kryptowalucie o tej samej nazwie oraz o bezpłatnej aplikacji na smartfony przy pomocy której można za darmo pozyskiwać te monety. 

Do mojego zespołu biznesowego w ELECTRONEUM, dołączyło w samym listopadzie 66 osób (poleconych) – część z nich korzysta do dzisiaj z bezpłatnego rozwiązania (czyli z aplikacji do pozyskiwania monet ETN), część zrezygnowała.

…jak popatrzymy np. dzisiaj w tej aplikacji, na liczbę osób pozyskujących monety (korzystających aktywnie z tej aplikacji) i porównamy ją z liczbą osób korzystających z niej np. miesiąc temu, to jest ona znacznie niższa…

Co to pokazuje i z czego to wynika?

2018 rok wygląda bardzo słabo, jeśli chodzi o rynek kryptowalut… i ciągła tendencja spadkowa, nie ominęła również ETN (kryptowaluty Electroneum) – np. w ost. miesiącach można było zaobserwować np. wartość ETN na poziomie ponad 1 centa, obecnie jak popatrzymy na stronę https://coinmarketcap.com to trochę brakuje tej kryptowalucie do wartości 1 centa.

Ten spadek wartości spowodował to, że wiele osób przestało wierzyć w opłacalność tego rozwiązania… spora część ludzi zaczyna się „chwiać jak chorągiewki na wietrze” sugerując się tylko i wyłącznie obecną sytuacją na giełdach kryptowalut, zapominając o wszelkich pozytywnych aspektach i potencjale.

Co jest tutaj i w każdym biznesie istotne?

Otóż to, że ani w ELECTRONEUM „wydobywając” monety, ani w jakimkolwiek innym biznesie – NIGDY nie mamy gwarancji, że przyniesie on nam jakiekolwiek zyski!

np. w listopadzie 2018 uzyskałem łącznie 244,36 monet ETN (z własnego „wydobycia” oraz z zespołu osób, które również używały tej bezpłatnej aplikacji) – jak sobie pomnożymy to przez dzisiejsza wartość z CoinMarketCap, czyli przez $0.006913 = $1.68 (więcej inf. na dole strony: http://www.blog.lukaszgaluszka.pl/electroneum/)

Ponad półtorej dolara za listopad 2018 🙂 – większość „Kowalskich” powie, że to porażka, jakiś absurd, bezsens… a ja nadal (już prawie 3 miesiące) mam włączoną aplikację nieustannie – 24 godziny na dobę… i kumuluję sobie monety. Dlaczego? – dlatego, że patrzę na ten temat z szerszej perspektywy. Nie patrzę na natychmiastowy zysk, tylko na to, co może przynieść przyszłość – przyglądam się na rozwój firmy ELECTRONEUM i potencjał z tym związany, przyglądam się na rynek kryptowalut i co się dzieje na całym świecie wokół kryptowalut… na podstawie czego jestem wstanie wyciągnąć pewne wnioski, przypuszczenia.

…i przypuszczam (nie mam gwarancji, ani 100% pewności), że „zbieranie” i trzymanie tych monet za jakiś czas mocno się opłaci i dlatego to robię, nie zwracając uwagi na opinie innych ludzi i na obecną sytuację na rynku kryptowalut.

WYGRYWAJĄ tylko ludzie, którzy podejmują wyzwania, ryzyko…, bo bez względu na to, czy po drodze odniosą sukces lub poniosą porażkę – dają sobie szansę na osiągnięcie czegoś. Osoby, które rezygnują bardzo szybko z obranego celu, odcinają się od szansy osiągnięcia czegoś, dokonania ważnych zmian w życiu. To jest tak proste…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *