Lubisz Udawać? – w Kwestii Kreowania Życia, Ta Cecha Może Ci Się Przydać

Jak Udawanie Może Przyczynić Się Do Całkowitej Zmiany Twojego Życia? 

Ogólnie nie lubimy ludzi sztucznych, ludzi którzy coś udają, ale okazuje się, że „udawanie” może mieć też bardzo pozytywny aspekt.

Właśnie czytam książkę, której autor osiągnął duży sukces w swoim życiu i uczy ludzi z dużej części świata, jak wykorzystywać prawidłowo „prawo przyciągania, aby kreować takie życie, jakiego chcemy… aby przyciągać do swojego życia, to czego naprawdę chcemy.

Autor ten, opisuje w swojej książce różne metody, których sam używał i używa do kreowania tego, czego chce – jedną z tych metod jest udawanie.

Pewnego razu człowiek ten, ustalił ze swoją matką i bratem, że jak będą się spotykać lub kontaktować telefonicznie, to będą rozmawiać z sobą w taki sposób, jakby już osiągnęli w swoim życiu to, o czym marzyli.

…w pewnym momencie zaczęło się to materializować.

np. rozmawiali o bogactwie, o znanych ludziach (celebrytach), z którymi „spotykają się na co dzień”, umawiając się z nimi na obiad, czy jakieś wydarzenie…

Dlaczego UDAWANIE Ma Tak Dużą Siłę w Materializowaniu Różnych Rzeczy, Sytuacji…?

…musimy powrócić do sposobu działania prawa przyciągania – Twoja podświadomość traktuje wszystko, „co jej podasz” za prawdę, jako Twoje pragnienie… To o czym myślisz przez większość czasu, przyciągasz do siebie, ale jeśli dodasz do tego odpowiednie zachowanie i emocje, to efekty są widoczne szybciej.

…i w tym aspekcie, udawanie jest bardzo pozytywne i pomocne w osiąganiu tego, czego się chce.

Jeśli nie masz z kim odgrywać odpowiednich „ról”, aby przyciągnąć coś do siebie, możesz to robić samodzielnie, mówiąc np. do swojego odbicia w lustrze… Wiadomo, że większość ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o prawie przyciągania, będą patrzeć na Ciebie jak na idiotę w momencie, kiedy im zaproponujesz wspólne udawanie…

Życzę miłej zabawy… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *