KOCHAM Politykę i Polityków…

Tytuł tego artykułu miał brzmieć „PIER…Ę Politykę i Polityków”, ale później zrozumiesz, dlaczego zmieniłem go…

…gdzieś pod koniec marca 2015, zacząłem się mocno wgłębiać w kwestie polityki (wcześniej „coś tam widziałem, coś tam słyszałem”, ale nie przywiązywałem do tego aż tak mocno swojej uwagi), naszych polityków i ich postępowania… i powstał z tego niesamowity „burdel”, okrutny bałagan… w mojej głowie i w moim życiu…

Im więcej się dowiadywałem, tym jeszcze więcej chciałem wiedzieć o ludziach sprawujących władzę w naszym kraju, przed ważnymi wyborami jakie mieliśmy i jeszcze będziemy mieć w tym roku.

…i ta rzeczywistość, która jeszcze mocniej niż wcześniej do mnie dotarła – była niesamowicie okrutna, zła, ohydna… Ludzie w miarę świadomi widzą, że coś jest nie tak w tym kraju, że politycy kłamią, okradają nas, mordują…, ale większość nie ma nawet minimalnego pojęcia na jak ogromną skalę to wszystko się dzieje i jaki to ma wpływ na życie każdego z nas w tym kraju.

Jak Zmieniło Się Moje Życie Od Momentu, Kiedy „w 150%” Zaangażowałem Się w Temat Polityki, Polityków…?

Jak zaczyna się w ten temat wchodzić coraz głębiej i dociera się do coraz większego bagna, jakie się kryje za tym wszystkim, człowiek „aplikuje” w siebie niesamowitą ilość „śmieci”, syfu, negatywnej energii, która nas samych wykańcza.

Przez ok. 2 miesiące czasu, CODZIENNIE chodziłem zdenerwowany, każda rodzinna „okazja”, jak wspólny obiad, kolacja itp. to rozmowa na temat polityków i ich ohydnego zachowania/działania – dzielenie się negatywami… W domu „odór” negatywnej energii…

Moja inwencja twórcza, kreatywność zniknęły – przestałem pisać artykuły i umieszczać je na swoich blogach (gdzie wcześniej np. przez ponad miesiąc czasu, pisałem 2-3 artykułów dziennie), przestałem dbać o rozwój swojej firmy, tworzenie narzędzi i rozbudowa moich projektów biznesowych, zaczęły coraz mocniej zwalniać.

Codziennie czytałem i oglądałem mnóstwo materiałów związanych z polityką, politykami i ich przekrętami – nakręciłem się do tego stopnia, że w myślach już kupowałem potężną cysternę z paliwem, żeby „wypie…lić cały Sejm z krwiopijcami w kosmos”…

Jak zobaczyłem, że kilka znanych osób zajmujących się rozwojem osobistym, przedstawiło również znanych polityków, jako bardzo pozytywne postacie (kiedy tak naprawdę wiele krzywd ci ludzie wyrządzili innym ludziom…) – czułem złość i nienawiść do tych osób z świata rozwoju osobistego. Sporo negatywnych komentarzy w tamtym czasie umieściłem na Facebooku i w innych miejscach w sieci, jakby miało to komuś pomóc…

Moje życie zmieniło się, ale w bardzo negatywnym kierunku – przez ten czas byłem jak ogromna bomba pełna złości, żalu, frustracji, smutku, bezsensu… a ja w tym kierunku nie miałem zamiaru iść – od lat staram się iść w zupełnie inną stronę w swoim życiu.

Na Co Warto Zwrócić Uwagę?

Z jednej strony warto wiedzieć mniej więcej co się dzieje w Polsce i jacy ludzie tutaj rządzą, żeby nawet poprzez wybory, czy inne inicjatywy spowodować, aby „zamienić złych na dobrych”, na tych, którym zależy na kraju i którzy kochają ludzi, Polaków, a nie nienawidzą.

Z drugiej strony – według mnie, nie ma sensu karmić się tym złem na co dzień, które „produkują” ludzie z rządu, mediów publicznych… i „wypluwać” później swojej złości na tych ludzi na przeróżne sposoby, bo tak naprawdę sami siebie tym wykańczamy, a z kolei im dajemy więcej energii (jeśli rozumiesz różne aspekty związane z energią) – oni dzięki temu rosną w siłę…

Zgodnie z prawem przyciągania – to co dajesz, to otrzymujesz. Im więcej dajesz miłości, szacunku… innym osobom, tym więcej tego samego doświadczasz w swoim życiu (nie zawsze bezpośrednio od tych samych osób, ale tego doświadczasz w pewnym okresie czasu).

Im więcej negatywów wyrzucisz z siebie na innych ludzi, tym więcej zła zagości w Twoim życiu w jakiejś postaci (ktoś Ci zrobi na złość, zachorujesz itp.). To co „wysyłasz” w świat, powraca do Ciebie – im bardziej karmisz się negatywami, im więcej ich kierujesz np. w czyjąś stronę – tym więcej Ty sam/a ich otrzymasz.

Ja ok. 2 miesięcy sobie zepsułem, chcąc „uzdrowić” świat, chcąc uświadomić jak najwięcej osób, pokazując paskudną stronę polityków, żeby na nich znów ludzie nie głosowali… chcąc wiedzieć jak najwięcej, żeby samodzielnie również nie popełnić błędu w wyborach…

Jeśli Chcesz Pozytywnych Zmian…

Jeśli chcesz np. dużych zmian w polityce, to jak już wiesz, kto jest tym złym człowiekiem – nie poświęcaj mu więcej swojej uwagi. Skup się na człowieku/ludziach, którzy chcą naprawdę pozytywnych zmian – nimi się interesuj, skupiaj się na ich działaniach, wspomagaj ich jeśli możesz – w ten sposób dajesz tym ludziom więcej energii i dzięki temu ci ludzie mogą wygrać i zapoczątkować zmiany.

Poza tym ci „wszyscy” źli ludzie, to tak naprawdę „zagubieni” ludzie – oni sami często nie wiedzą co robią (często są tylko „pionkami” sterowanymi przez koncerny, mafie…). Zwróć uwagę na to, że wszyscy agresywni ludzie, złośliwi, chamscy itd. – oni z reguły mają sami z sobą jakiś problem, z którym sobie nie radzą i próbują poprzez np. zniszczenie kogoś, pokazać, że są wartościowi, mocni, lepsi…

Jak to jeden zespół śpiewał „(…) niemoc, rodzi przemoc”

Pamiętaj, że ci wszyscy ludzie (politycy), za swoje czyny w pewnym momencie, w jakiś sposób zapłacą – zło, które czynią innym, Polsce… w jakiejś formie do nich powróci i ich w pewien sposób „zniszczy”. Każdy ponosi konsekwencje swoich myśli, czynów, działań (niekoniecznie chodzi tutaj o konsekwencje prawne i prawa ludzkie…)

Przy Okazji Tego Artykułu…

W nawiązaniu do niego, chcę Ci polecić oglądnięcie 2 nagrań wideo i przeczytanie świetnej książki, która naprawdę dużo zmieni w Twoim życiu i myśleniu.

Książka to „Nowa Ziemia. Przebudzenie Świadomości Sensu Życia” (autor: Eckhart Tolle). Autor pisze w niej o czymś, do czego zmierzamy – o czymś, co jest najważniejsze, czyli o pełnej świadomości… czyli o tym, co już zaczyna się dziać na świecie. W Polsce również coraz więcej ludzi doznaje tego świetnego „stanu”, który pozwala patrzeć na wszystko zupełnie inaczej, z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz poniższe nagrania w całości – w pierwszym momencie, możesz pomyśleć, że chłopak jest naćpany albo nie wiadomo co, ale tutaj chodzi właśnie o ten stan świadomości, wejścia na wyższy poziom – naprawdę warto zobaczyć…

…teraz zapewne już wiesz, dlaczego tytuł artykułu brzmi „Kocham Politykę i Polityków” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *