Jaki Wpływ Ma Twoje Systematyczne Działanie Na Innych Ludzi?

Ten artykuł jest w pewnym sensie dalszą częścią wczorajszego artykułu pt. „Bez Decyzji i Działania NIE MA Zmian w Finansach i w Życiu…” – jak już wiesz z tamtego artykułu, bardzo ważne jest szczere podjęcie decyzji (nie dla kogoś, czy dla czegoś, tylko dla siebie) i później natychmiastowe podjęcie działań – i tutaj znów nie chodzi o działania jednorazowe, tylko o systematyczność w swoich działaniach, które mają spowodować osiągnięcie jakiegoś swojego celu.

Co Tobie Daje Systematyczne Działanie i Jak Ono Wpływa Na Innych Ludzi… Oraz Jaki Ma To Wpływ Na Twoje Życie i Twój Biznes? 

Polska jest jednym z krajów w „czołówce”, w którym jest NAJMNIEJSZE zaufanie do innych osób… i przenosząc ten brak zaufania na sferę biznesu budowanego online, jeśli chcesz osiągać duże rezultaty – ludzie muszą Ci ufać, muszą wiedzieć, że jesteś uczciwą osobą i że warto z Tobą współpracować.

…i takie zaufanie ludzi do Ciebie, możesz zbudować właśnie przez systematyczne, codzienne działania.

Początki oczywiście jak w wszystkim, są trudne. Możesz na początku spotkać się z dużą krytyką odnośnie Twoich działań, czy też Twojej osoby, ale jeśli nie poddasz się i przetrwasz ten trudny czas, to nagle wszystko zacznie się zmieniać w drugą stronę – coraz więcej ludzi zacznie Cię doceniać, coraz więcej ludzi zacznie Ci dziękować za pomoc, niektórzy sami zaczną Ci pomagać za to co dla nich robisz swoimi codziennymi działaniami. 

Zaczną się też pojawiać pieniądze na Twoim koncie, bo coraz więcej ludzi, będzie chciało z Tobą współpracować widząc, że nie jesteś pajacem, który „odstawia kilkudniowe przedstawienie” i za chwilę znika, tylko jesteś poważnym człowiekiem, którzy zmierza do swoich celów, a to wymaga wysiłku, dyscypliny, wytrwałości…

Systematyczne, codzienne działanie będzie miało również potężny wpływ na Ciebie, bo np. codziennie słuchając, czytając pozytywne, motywujące materiały i ucząc się nowych rzeczy, stajesz się coraz lepszy/a w tym co robisz, nabierasz coraz większej pewności siebie, przyciągasz do siebie sytuacje i ludzi, którzy pomagają Ci dostać się „na szczyt” – jedni „podając Ci rekę”, inni popychając Cię w górę…

W marketingu wielopoziomowym, systematyczne działanie, wpływa pozytywnie zarówno na naszych poleconych (motywuje ich do działania), jak również na górną linię sponsorowania (motywując ich do wspierania nas), a także na osoby, które szukają jakiegoś sposobu na zarabianie pieniędzy, na budowanie swojego biznesu.

Systematyczne działanie na początku może być dla Ciebie „wyboistą drogą”, ale z czasem, staje się ono „drogą ekspresową” do zwiększania zysków, osiągania celów…

Łukasz Gałuszka

www.AiopTeamPolska.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *