Jak Zarobić 1000zł w Ponad 5 Lat? Czyli Czy Warto Działać w Programach Partnerskich…

Człowiek który chce zacząć swoją przygodę z zarabianiem pieniędzy w Internecie, jeśli nie zna nikogo, kto zarabia w „poważnym biznesie” (czyli takim, który daje duże możliwości rozwojowe i zarobkowe) i kto pokierowałby taką osobę odpowiednio, trafia z reguły na programy, które obiecują dużo, a później szybko znikają…

Ja ok. 7 lat temu poszukując dobrego sposobu na zarabianie online, testowałem przeróżne sposoby, programy itp. i większość z nich niestety tylko kradła mój czas, nie dając zbyt wiele w zamian.

Programy Partnerskie…

Po pewnym czasie stwierdziłem, że najlepszym i przede wszystkim uczciwym rozwiązaniem są programy partnerskie. Trafiłem wtedy na dwa programy partnerskie takie jak Złote Myśli i Nextranet.pl, dające do 40% prowizji (jeśli dobrze pamiętam) od sprzedaży książek drukowanych oraz książek i gazet w wersji cyfrowej (ebooki, audiobooki..). Wtedy te dwa programy partnerskie zafascynowały mnie – była to dla mnie nowość i myśl o nieograniczonych zarobkach, dawała mi dużo siły do działania. Niestety moja wiedza i doświadczenia w promowaniu programów partnerskich i produktów w Internecie była niewielka, tak więc sporo pracy, nauki i czasu mnie to kosztowało… Natomiast zarobki mimo nawet 40% prowizji, nie były zbyt wysokie, bo wystarczy sobie policzyć – jak gazety kosztują np. kilka złotych, a najdroższe książki kilkadziesiąt złotych, to prowizje od sprzedaży są na poziomie od kilku groszy do kilkunastu złotych…

Dzisiaj chcę się z Tobą podzielić swoimi wynikami z tych programów partnerskich, z których się śmieję od kilku miesięcy. Np. Nextranet.pl:

Pierwszą wypłatę zleciłem po ponad 5-ciu latach z tego programu partnerskiego – końcem 2013 roku. Jak widzisz, zarobiłem ażżżżż 🙂 ponad 1000zł, po odjęciu podatków, zostało na czysto ponad 900zł. Mniej więcej w tym samym czasie, zleciłem pierwszą wypłatę z Złotych Myśli na kwotę ok. połowę niższą..

Jak otrzymałem wypłaty, to miałem zamiar kupić skrzynkę szampana ze szczęścia… 🙂 🙂

Ogólnie śmieję się z tego ‚groszowego’ jak na tyle lat wyniku, ale absolutnie nie narzekam, bo dzięki tym programom partnerskim sporo się nauczyłem o Internecie, zarabianiu online, promowaniu produktów itp. i te programy partnerskie popchnęły mnie do tego, aby zacząć się rozwijać, poszukiwać nowych i zarazem lepszych możliwości online.

Jak założyłem firmę, to te programy partnerskie zeszły na dalszy plan – momentami nawet całkowicie o nich zapomniałem, ale moje działania z przed kilku lat nie poszły na marne. Dlaczego? Dlatego, że obecnie również niewiele robię w kwestii promowania tych programów partnerskich (miesięcznie poświęcam na te programy max. 2 godziny czasu), a prawie codziennie moje reklamy umieszczone na moich stronach, blogach.. pozyskują nowych klientów i partnerów. Poza tym np. w programie partnerskim Nextranet.pl  jest coś takiego, że osoby, które po raz pierwszy dokonują zakupu w sieci Nextranet np. za pośrednictwem mojego sklepu, są automatycznie przypisywani do mnie na stałe (jako klienci) i po każdym ich ponownym zakupie (nie ważne za pośrednictwem którego sklepu w sieci Nextranet dokonają zakupu), ja otrzymuję prowizje.

Czyli tak naprawdę w 99% obecnie otrzymuję pasywne dochody z tych dwóch programów partnerskich i te zarobki mimo mojego bardzo małego obecnego zaangażowania, przyspieszają (bo mam stałych klientów + ponad 800 partnerów na drugim poziomie, gdzie część z nich również generuje drobne dochody).

Co Ci chcę przekazać za pośrednictwem tego wpisu?

Przede wszystkim to, żebyś NIGDY NIE PODDAWAŁ SIĘ (czy też nie poddawała), mimo tego, że przez długi czas możesz nie widzieć żadnych pozytywych efektów np. w postaci dużych zysków. Zarabianie w internecie i budowanie swojego biznesu, swojej marki… zajmuje trochę czasu i jeśli się nie poddasz, to opłaci Ci się to, natomiast musisz się stale rozwijać, nabywać nowych umiejętności i działać – jeśli myślisz, że sama rejestracja w programie partnerskim, czy jakimkolwiek innym biznesie internetowym, da Ci ogromne zyski bez żadnej pracy, zaangażowania… to się mocno mylisz. Większość ludzi ma takie przekonanie, że efekty powinny być natychmiastowe i dlatego po krótkim czasie rezygnują, twierdząc, że w Internecie nie można zarobić pieniędzy..

Oczywiście są programy typu HYIP, które obiecują sporo pieniędzy w krótkim czasie i być może uda Ci się otrzymać trochę pieniędzy i uciec na czas, ale w dłuższej perspektywie czasu na tego typu programach, wyjdziesz z bilansem na zero albo na dużym minusie – te programy żadnych perspektyw na przyszłość Ci nie dają. Natomiast jeśli zaangażujesz się w poważny biznes i będziesz uparcie go rozwijać, dążyć do swojego celu… to nawet jeśli miałoby Ci to zająć kilka lat, gdzie efekty będą marne przez ten czas, to zobaczysz, że Ci się to opłaci i zwróci z nawiązką… tylko musisz to lubić robić i wierzyć, że się uda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *