Jak Wyszukiwarka Google Widzi Twój Blog? (POZYCJONOWANIE)

Jednym z podstawowych i zarazem dużych błędów, jakie popełniają niedoświadczone osoby w kwestii pozycjonowania swojego bloga, jest myślenie, że pozycjonuje się w wyszukiwarkach tylko i wyłącznie stronę główną swojego bloga (domenę).

Fakty są jednak takie, że każda podstrona bloga, każdy artykuł na blogu, jest traktowany przez Google, jako oddzielna strona… czyli tak naprawdę, musisz dbać nie tylko o to, żeby przekazywać wartości potencjalnym odwiedzającym, ale również o to, aby „nakarmić pasibrzucha Google” 🙂 odpowiednimi słowami lub frazami kluczowymi oraz innymi elementami, które pozwolą znaleźć się Twojemu artykułowi lub podstronie, na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google.

…czyli prowadząc swój blog, powinieneś/powinnaś cały czas pamiętać o „karmieniu” zarówno odbiorców, jak również Google, wartościami (oczywiście jeśli chcesz, aby Twoja pasja blogowania, czy też dzielenia się nią na blogu, przerodziła się również w zyski dla Ciebie…).

Podobnie sprawa wygląda w przypadku stron www i dowolnego rodzaju serwisów internetowych (każda podstrona, traktowana jest przez Google, jako oddzielna strona).

Pamiętaj, stosuj i osiągaj sukcesy…

Łukasz Gałuszka

http://7.000usd.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *