Jak Wykorzystać Potencjał Swojej Strony Bloga Sklepu Lub Platform Reklamowych Oraz Społecznościowych, Aby Zarabiać Więcej?

Dosłownie kilka dni temu trafiłem na rozwiązanie, które przykuło moją uwagę.
Znam podobne rozwiązania z zagranicy, aczkolwiek to spodobało mi się pod różnymi względami (np. pod tym kątem, że jest po polsku, obsługa po polsku…) i stwierdziłem, że warto się nim podzielić.

JAK MOŻESZ NA TYM ZAROBIĆ?

Mam na myśli tutaj platformę MyLead, która jest bezpłatną platformą (nic nie płacisz przy rejestracji, ani później – nie ma żadnych abonamentów miesięcznych itd.)… i jeśli posiadasz poczytną stronę, blog, często odwiedzany sklep internetowy lub korzystasz np. z platform społecznościowych, czy też z platform reklamowych takich, jak np. FutureAdPro, to możesz wykorzystać MyLead do zarabiania „dodatkowych” pieniędzy.

MyLead skupia pod sobą kilkaset różnych ofert/programów partnerskich różnych firm, dzięki którym możesz zarabiać… ale w jaki sposób?

Otóż musisz zarejestrować się na platformie, uzupełnić swój profil, dodać linki do swoich stron, sklepów, blogów (jeśli takie posiadasz), na których planujesz promować produkty, usługi innych firm i z listy (obecnie ok. 600) ofert, wybrać te, które chce się promować i jeśli Twoje zgłoszenia zostaną zaakceptowane (przeważnie w ciągu 24 godzin), to od tego momentu, masz możliwość wygenerowania sobie linku partnerskiego do danej oferty (czasem dostępne są też banery) – później np. wybrany baner umieszczasz na swojej stronie lub blogu i jak ktoś w trakcie przeglądania Twojego serwisu kliknie w taki baner i dokona zakupu np. w promowanym sklepie – Ty otrzymasz określoną prowizję.

Do promowania niektórych produktów/usług, można również wykorzystać płatne kampanie reklamowe np. na platformie społecznościowej FutureNet, na platformie reklamowej FutureAdPro (i na podobnie działających), w aplikacji BannersApp… 

Ważnym tutaj elementem jest fakt, że większość firm, których produkty/usługi możemy promować – nie wyraża zgody na „ruch motywowany”, czyli na tego typu akcje, które wymuszają w pewien sposób na potencjalnym kliencie zakup itp. – czyli np. reklama w stylu „Kliknij baner, kup produkt xxx…, a dostaniesz yyy”. To mają być kampanie „neutralne”…

2 METODY ZARABIANIA W MY LEAD

…czyli pierwszą metodą zarobkową jest po prostu promowanie produktów i usług różnych firm, do czego warto wykorzystać własne strony, blogi, sklepy, serwisy lub np. platformy reklamowe i społecznościowe (tutaj są różne metody rozliczeń – czasem są to prowizje procentowe od sprzedaży, czasem są to konkretne kwoty od sprzedaży lub od innego działania – np. od zapisania się kogoś na listę mailingową, od rejestracji itd.).

Drugą metodą zarobkową w MyLead, jest promowanie samej platformy My Lead, bo w tym przypadku zarabiasz 5% od zarobku swoich partnerów biznesowych. To jest istotne – jest to 5% od zarobionej kwoty Twoich partnerów, a nie od ich jakichkolwiek zakupów itd. Czyli jeśli te osoby/firmy będą aktywnie wykorzystywać to rozwiązanie (platformę MyLead) promując różne oferty i będą dzięki temu zarabiać – Ty również będziesz wtedy zarabiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *