Jak Stać Się Bogatym? – Miliarder Mark Cuban Radzi…

Jak można przeczytać na stronie „cryptocoins news” tutaj https://www.cryptocoinsnews.com/mark-cuban-true-adventurers-invest-10-bitcoin – miliarder, właściciel „Dallas Mavericks” (czyli Mark Cuban), jako jedną z rad odnośnie tego, w jaki sposób można obecnie stać się człowiekiem bogatym – mówi, że jeśli ktoś jest prawdziwym „poszukiwaczem przygód”, to może wziąć 10% swoich oszczędności i zainwestować je w kryptowaluty takie, jak: Bitcoin i Ethereum.

Jak z artykułu wynika, Mark Cuban był bardzo sceptycznie nastawiony do kryptowaluty Bitcoin – twierdził, że jest to „bardziej religia, niż aktywa”… i mimo sporego wzrostu wartości tej kryptowaluty w ostatnim czasie, ten pogląd nadal mu towarzyszy, aczkolwiek sam zainwestował swoje pieniądze w kryptowalutę „Bitcoin ETN”.

Opinie na temat kryptowalut (tak, jak zresztą na każdy temat) są jak zawsze podzielone – czasem publicznie, znane osobistości rzucają negatywnymi słowami w stronę kryptowalut, bo mają zwyczajnie w tym ogromny interes – np. wypowiedź dyrektora generalnego banku JPMorgan z przed ponad miesiąca, który powiedział, że „Bitcoin to oszustwo”, spowodowała nagły, spory spadek wartości tej kryptowaluty (do ok. $3600 z grubo ponad $5000)… a co zrobił wtedy bank JPMorgan? – kupił kryptowalutę Bitcoin za ok. 50 milionów dolarów! W ciągu niecałego miesiąca, wartość Bitcoina poszła w górę do (momentami) ponad $6000 – ile bank i szanowny Pan dyrektor, zarobili na tej publicznej manipulacji?  Tak się manipuluje rynkiem, ludźmi…

Niezależnie jednak od opinii różnych osób, kryptowaluty są rewolucją na rynku i to na wielu różnych płaszczyznach – np. w kwestii szybkości przesyłania pieniędzy do ludzi z różnych części świata, w kwestii kosztów transakcyjnych, które są o wiele niższe, niż w bankach, czy też w kwestii zarobku na kryptowalutach – dzięki kryptowalutom wielu ludzi z całego świata zmieniło swoje życie na lepsze, zarabiając na nich sporo pieniędzy…

Historie Sukcesu Dzięki Kryptowalutom…

Na portalu „Business Insider Polska” można znaleźć artykuł o nastolatku, który przeznaczył $1000 otrzymane od swojej babci w prezencie na kryptowalutę BITCOIN i po kilku latach trzymania tej kryptowaluty na swoim portfelu, stał się milionerem – ten $1000 pomnożył do 1,7 miliona dolarów!
Tutaj jest ten artykuł: https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/erik-finman-bitcoinowy-nastolatek-milioner/

Takich historii jest znacznie więcej. Są ludzie, którzy przeznaczyli na tę kryptowalutę o wiele mniej pieniędzy (tylko kupili ją trochę wcześniej, niż ten chłopak wspomniany w artykule) i również stali się wolnymi finansowo, dzięki temu, że trzymali tę kryptowalutę na swoich portfelach przez kilka lat, kiedy jej wartość stopniowo szła do góry…

Oczywiście BITCOIN to nie jedyna kryptowaluta na rynku – obecnie jest mnóstwo przeróżnych kryptowalut z mniejszym lub większym potencjałem. W każdym razie coraz więcej ludzi na całym świecie dostrzega ogromny potencjał kryptowalut i fizycznie zarabia na tym grube pieniądze. Oczywiście zawsze trzeba pamiętać o tym, że WSZYSTKO na tym świecie jest obarczone ryzykiem i nigdy nie ma gwarancji, że dana inwestycja zwróci się komuś i jeszcze na niej świetnie zarobi.

BITCOIN to nie wszystko…

Wielu ludzi „utknęło” na poziomie Bitcoina myśląc, że to jedyna kryptowaluta, dzięki której można zarobić, stać się niezależnym finansowo itd., ale to nie jest prawda.

Co jakiś czas powstają nowe, wartościowe i zarazem z ogromnym potencjałem projekty z własnymi kryptowalutami – trzeba je tylko znaleźć, dostrzec i zainwestować pieniądze w te kryptowaluty/rozwiązania, które na początku z reguły są o wiele tańsze, niż np. wspomniany Bitcoin… i tak, jak ten chłopak wspomniany powyżej, można np. dzięki $1000, zarobić ZNACZNIE więcej (może nie zawsze tyle, co tamten chłopak, aczkolwiek można ten „$1000” pomnożyć wielokrotnie w pewnym okresie czasu)…

Co byś zrobił/a posiadając informację o takiej kryptowalucie/projekcie, gdzie Twoja inwestycja może się wielokrotnie zwrócić?

Dzisiaj daję Ci osobiście znać o takim rozwiązaniu, a czy Ty z tego skorzystasz, czy nie, to już oczywiście Twoja sprawa. 

Mam na myśli tutaj kryptowalutę FuturoCoin, która startuje już wkrótce, bo 24 listopada 2017… a raczej firma FutureNet z nią startuje… i będzie tutaj kilka opcji zarobku:

  1. Będziesz mieć możliwość CAŁKOWICIE PASYWNEGO zarabiania na wydobyciu tej kryptowaluty – czyli trzeba będzie zakupić sobie tzw. pulę wydobywczą (mają być one w kwotach po $100, $1000 i $25000) i firma będzie się dzielić z Tobą określonym procentem wydobytej kryptowaluty, którą później będziesz mógł sprzedać, trzymać na swoim portfelu, aż jej wartość mocno wzrośnie i wtedy sprzedać lub też robić zakupy/płacić nią w różnych sklepach internetowych, w kawiarniach FutureNet itd.
  2. Będziesz mieć również możliwość budowania swojej grupy partnerów i zarabiania na sprzedaży tych puli wydobywczych http://lukaszgaluszka.pl/FuturoCoin.html
  3. Będzie można kupować tę kryptowalutę na giełdach kryptowalut i zarabiać na wzrostach jej wartości… Kryptowaluta FuturoCoin będzie dostępna na pewno na giełdzie CryptoCoins należącej do firmy FutureNet (w tym momencie jest to tylko kantor do wymiany walut, ale w listopadzie zostaną uruchomione również funkcje giełdy, także możesz już teraz założyć sobie tam bezpłatnie konto, aby po starcie FuturoCoin móc na tym rozwiązaniu zarabiać – https://cryptoins.com/pl)

Te powyżej wymienione możliwości, będą dostępne od 24 (lub 25) listopada 2017, ale już teraz możesz zrobić coś, co przyczyni się do zwiększenia Twoich zysków w przyszłości – możesz się zarejestrować do FutureNet TUTAJ i na portalu społecznościowym wykupić matryce produktowe.

Ja wykupiłem jakiś czas temu wszystkie matryce produktowe (łącznie za $1685), bo oprócz możliwości zarobkowych w samym FutureNet, możliwości przeznaczenia punktów „MediaPoints” na zakup różnych rzeczy… – po starcie FuturoCoin, każdy kto ma wykupione wszystkie matryce – otrzyma 50 monet tej kryptowaluty. Wystarczy ją przytrzymać na swoim portfelu kilka mies. (może lat – wszystko zależy od Ciebie) i sprzedać z znacznym zyskiem, jak tylko wartość tej kryptowaluty pójdzie mocno w górę.

Ta możliwość jest skierowana tylko do osób, które zdecydują się na zakup wszystkich matryc przed startem FuturoCoin, czyli najpóźniej przed 24 listopada.

Tak to wszystko wygląda, także jak chcesz, to skorzystaj.

Ja jestem przekonany na 99,99%, że ten „projekt” wypali – że dzięki FuturoCoin, mnóstwo ludzi zarobi ogromne pieniądze. Wystarczy przyglądnąć się dobrze na to, co firma FutureNet tworzy/robi wokół swojej marki i na jak ogromną skalę (fizyczne biura FutureNet w różnych częściach świata w topowych miejscach, serwerownie w 3 krajach dla bezpieczeństwa swoich platform, platforma społecznościowa, platforma reklamowa, platforma sprzedażowa, kantor/giełda kryptowalut, sklep internetowy, kawiarnio-bar na Ukrainie i niedługo w Polsce, wynajem samochodów wielu marek, kasyna w Rumunii, różne aplikacje na smartfony, gry, własny system płatniczy…).
Mnóstwo rozwiązań/źródeł przychodu, społeczność na poziomie blisko 2 milionów osób… 

Przyglądając się na to wszystko i uczestnicząc w rozwoju tego „giganta”, przychodzi mi często do głowy jedna myśl odnośnie FuturoCoin – „że to po prostu musi wypalić”.

Napisałem powyżej 99,99%, bo zawsze trzeba sobie zostawić tę „rezerwę” i pamiętać, że w każdym rozwiązaniu jest jakieś ryzyko, nie mniej jednak ja się tego „ryzyka” zdecydowanie podejmuję, bo FutureNet jest rewolucją na rynku na wielu płaszczyznach (długo by to tłumaczyć…)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *