Jak Przechytrzyć ZUS? Poradnik Dla Wkurzonego Polaka

Przedsiębiorcy są FUNDAMENTEM każdego kraju. To oni napędzają gospodarkę, to dzięki nim rozwija się dany kraj, gospodarka, ludzie mają pracę, zarobki itd. 

W Polsce ten „fundament” jest od dawna wyburzany przez polityków, którzy „teoretycznie” działają dla dobra naszego kraju.  W praktyce traktują przedsiębiorców jak tanią siłę roboczą, którą można maksymalnie wykorzystywać i zdeptać dla własnych interesów/korzyści. 

Mimo zmian nazw partii dochodzących do władzy i wielkiej euforii zwolenników (czasem „wyznawców”) wybieranych partii – od lat NIC się w tym aspekcie nie zmienia.

Politycy w Polsce mają zabetonowane czaszki – widzą tylko własne korzyści w sprawowanych stanowiskach, nie dbając o to, o co naprawdę powinni dbać – czyli o kraj i obywateli. „Pomyliło” im się coś – „zapomnieli” o tym, że to oni mają pracować dla społeczeństwa, a nie SPOŁECZEŃSTWO NA NICH – jak to dzieje się od kilkudziesięciu lat.

ZUS To Jedno z Narzędzi Polityków (czyt. przestępców) Do Okradania Przedsiębiorców i „Zwykłych Obywateli”…

Kilka dni temu umieściłem na Facebooku taki oto post:

  

Alternatywa dla Ciebie…

Po prawie 8 latach prowadzenia własnej firmy handlowej w Polsce i po kilku latach doświadczeń w kwestii marketingu sieciowego – stwierdzam, że ta druga opcja budowania własnego „biznesu internetowego” jest znacznie korzystniejsza, wygodniejsza. Daje Ci ona możliwość startu z znacznie mniejszym ryzykiem (z znacznie mniejszymi kosztami).

Jeśli planujesz założyć własną działalność gosp. w Polsce lub masz już dość swojej obecnie prowadzonej firmy (a raczej nie firmy, tylko głupoty polityków i wszystkich utrudnień, jakie nam w Polsce tworzą), to na początek przemyśl jedną sprawę.

W poście na Facebooku napisałem, że od nowego roku, składki ZUS poszły znów w  górę i mam do zapłacenia za styczeń 1109,89 zł (ja nie opłacam jednej składki, która jest nieobowiązkowa – osoby, które ją opłacają, łącznie mają do zapłaty blisko 1200 zł miesięcznie). 

Pomóżmy sobie tę kwotę 1109,89 zł x 12 miesięcy = 13 318,68 zł !!!

Ponad 13 tys. złotych rocznie wyrzuconych w błoto!

(jeśli potrzebujesz mieć dostęp do lekarzy/specjalistów – są ubezpieczenia, gdzie możesz płacić kilkadziesiąt złotych miesięcznie i masz do nich dostęp w ciągu 24 godz. od zgłoszenia chęci skorzystania z ich usług – bez czekania po kilka lat „na swoją kolej”)

Zakładam, że masz w sobie na tyle inteligencji, iż zdajesz sobie sprawę z tego, że na emeryturę od ZUS nie możesz liczyć, bo ta piramida finansowa jest bankrutem sztucznie podtrzymywanym „przy życiu”… 

…i teraz mój przykład z 2016 roku

Jak myślisz, co możesz zrobić za te 13 318,68 zł lub za podobną kwotę?

W kwietniu 2016 roku, opublikowałem na tym blogu artykuł pt. Platforma Reklamowa FutureAdPro, w którym umieściłem zrzut z ekranu mojej płatności na kwotę blisko 14 000 zł. Wydałem tyle pieniędzy właśnie na ten projekt (na usługi reklamowe, które wraz z wykonywaną codziennie bardzo prostą pracą zajmującą do kilkunastu minut, uprawniają mnie do otrzymywania części przychodu firmy). 

 Ta kwota + trochę dodatkowej mojej pracy, aby zbudować sobie małą grupę aktywnych partnerów (można również zarabiać prowizje od zakupów pozyskanych klientów/partnerów biznesowych – jest to opcja dla osób, które chcą osiągać więcej), pozwoliły mi osiągnąć w okresie od kwietnia 2016 do 31 stycznia 2017, przychód w kwocie ponad $56 000 (ok. 216 720 zł) oraz wypłaty w ostatnich miesiącach na poziomie $300 do $370 tygodniowo (czyli min. 4644 zł miesięcznie).

Więc co ma tutaj większy sens? – dać się okradać ZUS-owi, czy te środki przeznaczyć np. na projekt FutureAdPro (kliknij ten link i zobacz, jak się tutaj zarabia) , wziąć się ostro do roboty i zbudować swoje konkretne  źródło dochodu w oparciu o firmę zewnętrzną, w oparciu o ten projekt? Wybór należy do Ciebie…

Jak zbudujesz naprawdę duże dochody w oparciu o ten projekt, to co robić? – możesz np. założyć własną firmą w Wielkiej Brytanii i tam odprowadzać składki oraz podatek dochodowy uzyskiwany z działań w Internecie – dlaczego tam? Bo są tam niskie składki w porównaniu z ZUS-em i jest WIELOKROTNIE większa kwota wolna od podatku niż w Polsce.

Jako Polak i przedsiębiorca – powinienem zachęcać do tego, żebyś prowadził/a firmę w Polsce, ale po prawie 8 latach prowadzenia tutaj własnej firmy – odradzam… wolę pokazać Ci sensowne alternatywy, niż wpychać Cię w bagno, w którym tkwi mnóstwo przedsiębiorców…

Dopóki społeczeństwo polskie nie zmądrzeje i nie przestanie głosować na „baranów”, którym zależy tylko na własnym interesie, a nie na Polsce i obywatelach lub dopóki te barany rządowe nie zaczną inaczej myśleć i postępować (przede wszystkim pracować dla obywateli, zamiast wykorzystywać ich i okradać), nie warto „dokarmiać” systemowego pasożyta…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *