Jak Małe Codzienne Czynności Wpływają Na Duży Sukces?

W moich artykułach i innych materiałach, często przewija się wątek wytrwałości, bo jest on niezmiernie istotny w drodze do jakiegokolwiek sukcesu (czy to finansowego, czy w jakimkolwiek innym aspekcie życia).

Dzisiaj znów temat powiązany właśnie z wytrwałością…

…Czyli Jak Małe, Codzienne Czynności Wpływają Na Osiągnięcie Dużego Sukcesu? 

W kwestii zarabiania w Internecie, panuje ogólne przekonanie, że wystarczy dołączyć do jakiegoś projektu i dana osoba ma już „jutro’ zarabiać sporo pieniędzy… i to jest bardzo zgubne przekonanie, przez które większość szybko rezygnuje z działań, twierdząc, że w Internecie nie można nic zarobić…

Jak obierzesz sobie dany kierunek, dany cel…, to podążaj w jego stronę i nie rezygnuj przy pierwszej napotkanej trudności.

CODZIENNIE rób coś, co zbliży Cię do Twojego celu!

Z reguły tak jest, że nie jesteś w stanie dostrzec swoimi zmysłami postępów, które powoli następują, dzięki Twoim działaniom. Dlatego większość ludzi rezygnuje bardzo szybko z obranego kursu, bo myślą, że to nie ma sensu. Fakty są jednak zupełnie inne.

Jeśli robisz coś codziennie w kierunku swojego celu (np. Twoim celem jest osiągnięcie konkretnego pasywnego dochodu miesięcznego), to przybliżasz się do tego celu. Na przykład prowadzisz codziennie swój Fan Page lub blog, umieszczasz codziennie nowe artykuły, posty… i przykładowo nikt ich nie komentuje – może Ci się wydawać, że to jest bez sensu, że Twoje działania nie przynoszą dla Ciebie pozytywnych rezultatów (nie dostrzegasz swoimi zmysłami postępu), ale tak naprawdę to działa!

 

…możesz przez długi czas nie widzieć rezultatów w postaci zarobków, w postaci nowych partnerów w biznesie… ALE TO DZIAŁA!

 

…to jest coś, co „odsiewa” ponad 95% ludzi, którzy przestają wierzyć w siebie i w to, że mogą osiągnąć wymarzony sukces…

Pomyśl sobie np. przez chwilę o zespole muzycznym, którego jesteś „fanem” i który odniósł sukces – prześledź historię tego zespołu… Jest mnóstwo zespołów, które przez długie lata tworzyły nowe materiały, nagrywały nowe płyty i nic… – prawie nikt ich nie dostrzegał, zyski tak niskie, że z własnej pracy etatowej, członkowie zespołu, musieli dokładać pieniądze, żeby nagrać kolejną płytę albo kupić nowy sprzęt… i tak przez lata…

…ale nagle JEDEN UTWÓR z najnowszej płyty, zmienia wszystko – nagle wytwórnie płytowe „biją się” o to, żeby dany zespół z nimi współpracował, następuje „eksplozja” sprzedaży, zespół staje się znany w całym kraju lub na świecie i nawet te niedocenione wcześniej płyty, nagle chętnie wszyscy kupują.

Czy teraz dostrzegasz sens w codziennym działaniu w kierunku swojego celu?…czy dostrzegasz teraz, że każde małe działanie, powoduje jakiś postęp?

Także jak będziesz mieć chwile zwątpienia w tym co robisz, przypomnij sobie wtedy to, co powyżej napisałem…

Nie poddawaj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *