Jak Jeden Pomysł Może Zmienić Zupełnie Twoje Życie?

Jeden z moich mentorów – Vick Strizheus, często powtarza, że jeden pomysł może całkowicie odmienić Twój los, bez względu na to, w jakiej sytuacji finansowej się znajdujesz.

Dlaczego tak mówi? Otóż dlatego, że sam tego doświadczył.

Jakiś czas temu znalazł się w takim położeniu, że nie miał pieniędzy nawet na chleb dla swojej rodziny. Żeby jakoś wybrnąć z tej sytuacji, zapożyczył się u znajomych na kwotę kilkudziesięciu tysięcy dolarów, aby uratować swoją firmę/aby ją rozwinąć.. Zgadnij co się stało później?

…oczywiście stracił te pieniądze.

„Pomocną dłonią” okazał się w jego życiu świetny mówca motywacyjny – Les Brown, który uświadomił Vick-owi, jak powinien zacząć myśleć, jak ma usunąć z podświadomości ograniczające go schematy. Ten jeden człowiek spowodował, że Vick zaczął zupełnie inaczej myśleć i działać, jego tryb życia się zmienił..

Jeden Pomysł = Całkowita Odmiana Życia

Kiedy Vick zaczął czytać codziennie książki z pozytywnym przesłaniem, zaczął słuchać nagrań audio z ludźmi, którzy odnieśli sukces – powoli jego mentalne nastawienie zaczęło się zmieniać, zaczął dostrzegać możliwości, których wcześniej nie widział.

…pewnego dnia w jego umyśle narodził się pomysł – wizja stworzenia czegoś potężnego, ale nie dla siebie, tylko dla ludzi. Tą wizją było stworzenie czegoś, co pomoże jak największej grupie osób zmienić ich życie…

…i ten duży pomysł, Vick realizuje pod nazwą BIG IDEA MASTERMIND, dając ludziom sporo wiedzy z zakresu rozwoju osobistego i działań marketingowych, zupełnie za darmo.

Big Idea Mastermind jest systemem połączonym z Empower Network, czyli ludzie korzystający z tego systemu, zarabiają w Empower Network.

Ten JEDEN POMYSŁ zmienił całkowicie sytuację finansową mojego mentora i wielu jego parterów. W ciągu roku czasu, grupa Vick-a w Big Idea Mastermind/Empower Network, urosła do rozmiaru 26 000 osób, ale jak sam mówi – on samodzielnie zaprosił do tego biznesu ok. 260 osób, natomiast niektórzy jego partnerzy poszli również jego śladami i wspólnie stworzyli tę imponującą grupę partnerów w tak krótkim czasie.

 

Vick w pewnym momencie doszedł do etapu, kiedy zaczął zarabiać po $10 000 dziennie w Empower Network (w ciągu pierwszych ok. 3 tygodni współpracy z Empower Network, zarobił $710 000).

Na jednym z wydarzeń firmowych, organizowanych przez Empower Network dla wszystkich partnerów, kiedy Vick otrzymał czek na ponad $920 000 – Dave Wood (jeden z założycieli Empower Network), pyta się Vick-a: „w ciągu ilu miesięcy zarobiłeś te pieniądze? W ciągu 3 mies.?”, natomiast Vick odpowiada „tak naprawdę to w ciągu 26 lat”…

 

Dlaczego Vick tak odpowiedział? Otóż dlatego, że często potrzebujemy wielu lat na to, aby zrozumieć gdzie się znajdujemy i dlaczego tak jest. Później kolejnych lat na to, aż świadomie zaczniemy zmieniać siebie mentalnie i nabywać wiedzy koniecznej do osiągnięcia swojego określonego celu, zaczniemy działać…

Ludzie obserwujący Vicka, mogą powiedzieć „przecież on z dnia na dzień, zarobił fortunę” – ale niewielu widzi to, ile czasu wcześniej poświęcił na swój rozwój i zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *