Jak Drastycznie Zwiększyć Sprzedaż w Swoim Biznesie (Również w MLM)?

W tym artykule dowiesz się o bardzo prostym rozwiązaniu, którego większość ludzi rozwijających swoje biznesy, nie zauważa.

Jaka jest ta „sekretna” metoda, która pozwala TOTALNIE zmienić stan finansów  i przewrócić do góry nogami świat ludzi (oczywiście w pozytywną stronę)?

 

Czy masz w swoim otoczeniu ludzi, którzy zarabiają mnóstwo pieniędzy, mają swoje biznesy generujące spore dochody, ale te osoby NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO z inteligencją? Kojarzysz takie osoby? 

Ja znam takich ludzi i zawsze zadawałem sobie pytanie, o co w tym wszystkim chodzi – dlaczego ja zapierniczając na swój sukces, stale szkoląc się itd. nie miałem rezultatów, a oni nie mając studiów, mając daleko gdzieś naukę czegokolwiek, osiągali niesamowite wyniki finansowe… Prawdopodobnie Ty też kojarzysz takich ludzi i zastanawiasz się, o co w tym wszystkim chodzi…

Teraz skupmy się na chwilkę na bardzo znanych osobistościach, które odniosły ogromny sukces, ale…:

Henry Ford (wynalazca samochodów marki Ford) – nie poszedł na studia…

Andrew Carnegie – również nie poszedł na studia

Bill Gates – zrezygnował ze studiów

Steve Jobs – również zrezygnował ze studiów

Co teraz myślisz o schematach, które ludzie z otoczenia wbijali Ci do głowy przez lata, mówiąc na przykład, że jak zrobisz studia, to otworzysz bramy do sukcesu, że będziesz żyć godnie itd.

Praca na zmywaku w UK, to godne życie dla ludzi, którzy ukończyli studia?

…o co w tym wszystkim chodzi? Jaki jest sekret potężnych sukcesów niektórych ludzi?

Bardzo prosty. Tak prosty, że przez jego prostotę, większość ludzi go nie dostrzega i w ogóle się na nim nie skupia… a oto on:

im więcej osób obsłużysz, im większej grupie osób w jakiś sposób pomożesz, tym więcej pieniędzy będziesz zarabiać, tym więcej sprzedaży będziesz generować!

…natomiast jak to zrobić? – jak dotrzeć do dużej grupy osób? Przez cały czas dając im jakąś wartość, jakieś rozwiązania ich problemów (w Internecie np. za pośrednictwem swojego bloga, za pośrednictwem materiałów wideo na YouTube, za pośrednictwem swojej strony Fan Page na Facebooku).

Oczywiście nie zdobędzieć potężnej grupy ludzi/klientów od razu, ale dając ludziom wartość, będziesz przyciągać ich coraz więcej do siebie. 

Skup się na pomaganiu, a nie na sprzedaży, a zostaniesz wynagrodzony…

Łukasz Gałuszka

http://aiopteampolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *