Jak Budować Dwa Źródła Dochodu Jednocześnie?

Budując swój biznes w Internecie, można to robić oczywiście darmowymi sposobami, ale nie zawsze jest to najkorzystniejsze rozwiązanie, bo przede wszystkim jest ono z reguły czasochłonne. Czasem lepiej jest testować płatne formy reklamy i przy ich pomocy generować sprzedaż, pozyskiwać klientów, partnerów biznesowych itd. (wszystko zależy oczywiście od branży w jakiej działamy).

…i wyobraź sobie taką sytuację, że opłacasz kampanię reklamową np. na 1000 zł – firma u której zapłaciłeś/aś za dostarczenie ruchu do Twojej strony, wykonała swoją powinność, a u Ciebie jak nie było, tak nie ma żadnych rezultatów. Kwota 1000 zł zniknęła, a rezultat z opłaconej reklamy jest zerowy.

Tak niestety w wielu, a nawet w większości przypadków jest, że mnóstwo pieniędzy na reklamę, tak naprawdę wyrzucane są w błoto – dlaczego? Dlatego, że skuteczność tego rozwiązania jest zależna od bardzo wielu, różnych czynników, na które trzeba zwrócić uwagę (od samego źródła ruchu i zainteresowań ludzi (ich wiek, płeć…), którzy zostaną wysłani na reklamowaną przez Ciebie stronę, po treść samej reklamy, treść promowanej strony i np. materiałów wideo na stronie… – ogólnie jest tego sporo…

…ale jest pewne rozwiązanie, które w pewnym stopniu zwiększa szanse na uzyskanie zwrotu z opłaconej kampanii reklamowej. To rozwiązanie można również z powodzeniem stosować w przypadku bezpłatnej reklamy.

Mam tutaj na myśli jedno z narzędzi firmy ALL IN ONE PROFITS, czyli tzw. TRACKER, który można wykorzystać do tego celu – w jaki sposób? Zobacz to kilkuminutowe nagranie wideo:

—> ALL IN ONE PROFITS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *