INDEPENDENT ENTERPRISE JUŻ DZIAŁA OD 27 MARCA 2018!

Nagranie webinaru z 27 marca 2018 - NOWE (Inaugurujące start platformy Independent Enterprise)

WAŻNE: W trakcie rejestracji od razu trzeba zapłacić za wybrany kontrakt (jeśli wybierasz jeden z droższych, to automatycznie musisz również zapłacić za wszystkie tańsze zgodnie z zasadami firmy) - płatności dokonuje się tylko i wyłącznie w kryptowalutach (w formularzu rejestracyjnym, wybierasz z długiej listy domyślną kryptowalutę, którą chcesz zapłacić za kontrakt, którą później system przelicza na Ethereum - czyli na walutę rozliczeniową w Independent Enterprise)

Nagranie Webinaru polskiej firmy Independent Enterprise z 15-03-2018:

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy przy rejestracji, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem dogodnej dla Ciebie metody...

Łukasz Gałuszka - kontakt:

Facebook: https://www.facebook.com/lukasz.galuszka1 Email: lukaszgaluszka@10g.pl 

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku (oraz zawsze wiąże się z ryzykiem utraty swoich pieniędzy) i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2018 - 2022 BLOG Łukasz Gałuszka

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.