GWARANCJA Zysków w Biznesie Internetowym!

Nie wiem, czy zwróciłeś/aś uwagę na to, że znaczna większość ludzi, planując coś zrobić w swoim życiu, poszukuje, a wręcz oczekuje, że to coś da im jakąś gwarancję – np.:

– podejmując współpracę z jakąkolwiek firmą np.  w marketingu sieciowym – oczekują gwarancji zysku i zero strat
– podejmując pracę etatową w jakiejkolwiek firmie, oczekują „gwarancji” w postaci stabilizacji życia/sytuacji finansowej i że tę pracę będą mieć dopóki sami będą chcieli pracować w danej firmie
– biorąc ślub z drugą osobą, liczą na to,  że ten ślub jest gwarancją stałości/stabilności ich związku/uczuć do końca życia

…jeśli Ty również wierzysz w te wszystkie „gwarancje”, to muszę Cię rozczarować – oprócz jedynej 100% gwarancji, jaką mamy – czyli tej, że każdy z nas kiedyś umrze, większość gwarancji to bzdura, w którą ludzie chcą wierzyć – zwykła iluzja…

Czy masz jakąkolwiek gwarancję pracując na etacie, że będziesz tam nadal pracować np. za tydzień? – jak się szefowi coś nie spodoba, to Cię nie ma…

Czy jako mąż/żona masz gwarancję, że nic się w Waszym małżeństwie nie zepsuje w ciągu kilku lat od ślubu i że ono przetrwa do końca życia kogoś z Was? – pewnie, że nie. Wielu ludzi bierze ślub nie tylko z miłości, ale również ze strachu myśląc, że ślub zagwarantuje tej danej osobie, iż druga osoba, zostanie przy niej „na wieki”. 

Czy podejmując współpracę z jakąkolwiek firmą w ramach programu partnerskiego, MLM, MLPS itd. – masz jakąkolwiek gwarancję, że odniesiesz sukces lub że w ogóle będziesz zarabiał/a pieniądze (stałą kwotę)? – nie bardzo…

Gwarancja w Biznesie Internetowym…

W ostatnim czasie, trochę nadużywam w Internecie frazy „większość ludzi”, ale rzeczywiście i zarazem niestety tak jest, że większość ludzi idzie w takim kierunku, żeby zamiast budować lepsze życie, lepszą otaczającą ich rzeczywistość, kopią pod sobą coraz głębsze doły (i przy okazji pod innymi ludźmi również).

W marketingu internetowym, często spotykam się z takimi sytuacjami, że ludzie dołączający do jakiegokolwiek projektu, nie zważając na zasady danej firmy, czy nawet na inf. o braku „gwarantowanych zysków” – podejmują współpracę z myślą, że zysk jest gwarantowany i nie ma opcji utraty pieniędzy.
…a co gorsze, ZNACZNA WIĘKSZOŚĆ LUDZI myśli, że zbudują sobie „kosmiczne” źródło dochodu w ciągu kilku dni/tygodni, bez inwestycji w swój biznes i bez działania.
…albo też podejście w stylu „zapisałem/am się z jego/jej linku referencyjnego, to on/a za mnie wszystko zrobi”.

Ciężko się z takimi ludźmi rozmawia, którzy przychodzą z umysłem „etatowca” i myślą, że tak jak w pracy na etat – wystarczy, że cokolwiek  zrobią i firma im za to zapłaci i będzie co miesiąc płacić, a to tak nie działa. Trzeba się trochę wysilić…

Tego typu ludzie, bardzo szybko się zniechęcają – jak nie widzą rezultatów finansowych w ciągu pierwszych tygodni/miesiąca, zaczynają poszukiwać winnych (winna firma, winne kiepskie produkty, plan zarobkowy, sponsor…), ale nigdy nie patrzą tam gdzie trzeba – nie poszukują winnych, patrząc w lustro…

Musisz Wiedzieć, Że…

Chcąc mieć naprawdę rezultaty w biznesie internetowym, musisz wbić sobie do głowy, że pomimo różnych obietnic, świetnych metod, rewelacyjnych planów zarobkowych, sponsora, który ma sporo doświadczeń i wiedzy – NIKT I NIC NIE ZAGWARANTUJE CI SUKCESU! Jedynym gwarantem swojego sukcesu, jesteś Ty sam/a! 

…ale, żeby osiągnąć sukces/mieć zadowalające rezultaty, to Ty musisz podjąć decyzję, że to zrobisz. Musisz wierzyć w to, że osiągniesz swój cel. Często trzeba ryzykować np. swoje pieniądze. Musisz wziąć się za siebie, za swój rozwój i drobnymi krokami zmierzać do swojego celu – musisz nieustannie działać, mieć mnóstwo cierpliwości i wytrwałości, bo porażki będą Twoją „codziennością”, zanim otworzy się przed Tobą „lepszy świat”.

…żeby móc zbudować biznes oparty o jakąkolwiek firmę/program partnerski itd., musisz „zbudować” najpierw siebie – zmienić swoje nastawienie z myślenia człowieka ubogiego, na myślenie człowieka, który odnosi sukcesy.

Nieustanne „bieganie” z projektu do projektu, kupowanie dziesiątek szkoleń z świetnymi metodami marketingowymi, nie da Ci żadnych rezultatów, dopóki nie zmienisz siebie wewnętrznie – dopóki nie zmienisz swojego myślenia/schematów myślowych, które prowadzą Cię z reguły do porażki.

Poza Tym Budując Swój Biznes, NIGDY Nie Ma Nic Za Darmo…

…w tym sensie, że aby rozwijać swój dowolny biznes (własną firmę lub źródło dochodu oparte o już istniejącą firmą/rozwiązania – np. program partnerski) – zawsze czymś płacisz i jest to albo Twój czas, albo Twoje pieniądze lub też jedno i drugie.

Przykład: ja wraz z Piotrem Majewskim i naszą grupą partnerów, w ramach naszego projektu AIOP Team Polska – dajemy naszym partnerom bezpłatnie sporo narzędzi oraz szkoleń, dużą pomoc w kwestii rozwoju swojego źródła dochodu online, ale bez nieustannej pracy nad sobą i swoim biznesem (płacenie czasem) lub też/i „inwestycją” pieniędzy w reklamę (płacenie pieniędzmi) – nikt nie osiągnie ciekawych rezultatów.

Zawsze jest jakiś „koszt” związany z budowaniem własnego biznesu, z wprowadzaniem poważnych zmian w swoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *