Dlaczego Wielu Ludzi Nie Zarabia Na Blogach i w Biznesach Internetowych?

Dwa Główne „Hamulce”, Przez Które Nie Osiągasz Efektów Online

1. Negatywne Nastawienie od Początku..

Większość ludzi, którzy podejmą współpracę z jakąkolwiek firmą/biznesem online, wchodzą do tego biznesu z umysłem wypełnionym lękami, obawami, czy firma ich nie oszuka, czy sobie poradzą z danym tematem itp.
Wiele osób podejmując współpracę z konkretną firmą, robi to myśląc „…a spróbuję, zobaczę, co z tego wyjdzie”…i takie nastawienie to ogromny błąd, który „miażdży” człowieka przy najmniejszym problemie, który pojawi się po drodze budowania własnego biznesu online.

Nie możesz w taki sposób myśleć i mówić, jeśli chcesz osiągać pozytywne efekty.

Jak zapoznasz się z danym biznesem i spodoba Ci się plan marketingowy, możliwości, które ten biznes daje, pozytywne nastawienie ludzi, którzy w tym biznesie działają… i zdecydujesz się na współpracę, to od samego początku wejdź do tego biznesu mentalnie nastawiony/a jako zwycięzca, a nie przegrany. Ty masz osiągnąć sukces! …i nie ma innej opcji!

Jak zapoznasz się dobrze z danym biznesem i możliwościami, to wyznacz sobie cel związany z tym biznesem (np. „zbuduję największą grupę partnerów w Polsce w tym biznesie do końca roku 2014”), „załóż sobie klapki na oczy i jak ślepy koń, biegnij w jego stronę” 🙂 NIE MA INNEJ OPCJI!

Podobnie sprawa wygląda w przypadku bloga… Większość ludzi, którzy zastanawiają się nad założeniem swojego bloga, na samym wstępie budują sobie w głowie potężny mur w postaci obaw: „czy sobie poradzę?”, „czy będę miał/a o czym pisać?”, „a co będzie, jak ludzie skrytykują moje wpisy?”… i niestety większość zatrzymuje się na tym etapie i rezygnuje z POTĘŻNEGO narzędzia marketingowego oraz sposobu na budowę źródła pasywnych dochodów.

Prowadzenie bloga nie jest trudne – jest to tylko kwestia Twojego mentalnego nastawienia i oczywiście chęci do rozwoju, bo jeśli nie rozwijasz się w danym temacie, o którym chcesz pisać, to zabraknie Ci tematów do poruszania na swoim blogu.. czyli pozytywne mentalne nastawienie i stały rozwój w danym kierunku – to jeden z „kluczy” do osiągania efektów dzięki blogowi.

2. Brak Wytrwałości

Być może słyszałeś/aś, że 3% ludzi z całego świata zarabia ogromne pieniądze, a 97% „marne grosze”. Właśnie tę większość ludzi charakteryzuje to coś, dzięki czemu narzekają do końca swojego życia na rząd, podatki, polityków, brak możliwości itp. itd. – cholerny BRAK WYTRWAŁOŚCI.

Większość ludzi, którzy angażują się w biznes internetowy lub prowadzenie własnego bloga, jak po pierwszym miesiącu nie widzą znacznych efektów postaci pieniędzy do wypłaty, to chęci do działania i motywacja spadają o kilkadziesiąt procent, w drugim miesiącu jak nie widzą efektów, to jest już duży problem i jedni rezygnują, inni tworzą historie, że dana firma ich oszukała i zarażają ludzi dookoła siebie swoimi negatywami..

Biznes o solidnych podstawach nie ważne czy online, czy offline, buduje się latami, a nie w ciągu tygodnia, czy miesiąca. Ta kwestia również dotyczy prowadzenia własnego bloga, który przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu (nie ważne czym ten biznes jest).

Musisz być człowiekiem wytrwałym i pozytywnie nastawionym do tego co robisz, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć sukces.

Jest wielu ludzi, którzy przez długie lata ciężko pracowali nad sobą i swoim biznesem i nie osiągali żadnych znaczących wyników, a nawet mieli poważny problem z brakiem pieniędzy – nagle po kilku latach totalny przełom – np. w ciągu miesiąca dochody większe niż człowiek na etacie zarobiłby w ciągu kilku lat. Dobrym przykładem jest tutaj jeden z moich mentorów, czyli Vick Strizheus (twórca systemu Big Idea Mastermind), który brnął w coraz większe bagno w swoim życiu – w pewnym momencie nie miał pieniędzy nawet na chleb dla swojej rodziny, pożyczył sporą kwotę od znajomego na rozwój biznesu – stracił wszystko, a biznes nadal ledwo funkcjonował.. i nagle ogromny przełom – ponad $700 000 zarobionych w ciągu prawie miesiąca w Empower Network

Poczytaj historie ludzi, którzy osiągnęli sukces – zobaczysz, że wielu z nich wcale nie miało kolorowo, ale dzięki wytrwałości i pozytywnemu nastawieniu oraz dzięki temu, że mieli wiarę w to, że im się uda, dotarli na „szczyt”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *