Czy Istnieje DARMOWA Opcja Zarabiania Online z Dużym Potencjałem Zarobkowym?

Takich rozwiązań tak naprawdę jest dużo – np. programy partnerskie różnych sklepów, banków itd., gdzie za polecenie danego produktu/usługi innym osobom (gdzie dojdzie do sprzedaży) – otrzymujesz ustalone wynagrodzenie (np. 2%, 5% itd. prowizji). Mimo tego, iż jest mnóstwo takich opcji, to jednak dla laika, który chce dopiero zacząć swoje działania w Internecie, nie jest to proste, aby zarobić tutaj sensowne pieniądze, bo wymaga to wiedzy, czasu, praktyki lub też posiadania np. poczytnego portalu, serwisu, bloga…, na którym można byłoby promować wybrane produkty/usługi…

Więc dzisiaj będzie o czymś o wiele łatwiejszym…

ELECTRONEUM…

Electroneum jest firmą z Wielkiej Brytanii, która stworzyła swoją kryptowalutę również o tej samej nazwie, zbudowała swój system płatniczy z natychmiastowymi płatności w ich kryptowalucie i właśnie niedawno nastąpiły pierwsze wdrożenia tego systemu w sklepach i innych platformach internetowych… ale to jest jakby nie ważne na chwilę obecną dla Ciebie.

Firma zbudowała również ok. roku temu (a może trochę mniej) aplikację na urządzenia mobilne – także o nazwie „ELECTRONEUM”, która jest tym celem mojego, dzisiejszego artykułu.

Ta bardzo prosta w użyciu aplikacja, posiada tylko kilka zakładek i funkcji, ale za to umożliwia zarabianie pieniędzy – bez jakichkolwiek kosztów (jeśli masz swojego smartfona z dostępem do Internetu).

Aplikacja ELECTRONEUM, to przede wszystkim możliwość kopania kryptowaluty ELECTRONEUM (na czym można zarabiać…), portfel (e-wallet), z którego możesz płacić tą kryptowalutą w firmach/sklepach obsługujących płatności w tej kryptowalucie oraz bieżące informacje dot. rynkowej wartości tej kryptowaluty, wolumenu itd.

Więc jak zarabiać BEZ KOSZTÓW, dzięki Electroneum?

Przygotowałem w tym temacie kilka kilkuminutowych materiałów wideo, jak sobie poradzić z tą aplikacją, jak wystartować itd. i znajdziesz te wszystkie materiały/informacje na tej stronie:

www.blog.lukaszgaluszka.pl/electroneum/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *