Ci Ludzie Są Skazani Na Sukces w Marketingu Sieciowym…

Prowadząc własną firmę handlową, zajmującą się sprzedażą produktów za pośrednictwem Internetu oraz budując swoje biznesy w oparciu o firmy działające w marketingu sieciowym, od lat obserwuję zachowanie ludzi „zarabiających w Internecie” – zarówno całkiem obcych, jak również osoby z bliższego otoczenia, czyli np. partnerów z poszczególnych biznesów, które rozwijam.

…i niestety w przypadku większości firm, biznesów, te statystyki, o których być może słyszałeś/aś (że ok. 95% ludzi nie zarabia pieniędzy w Internecie lub ich zyski są znikome), są jak najbardziej prawdziwe.

Powodem tego stanu rzeczy najczęściej wcale nie jest np. kiepski produkt, beznadziejna firma itd., o czym piszą lub mówią ludzie – przeważnie są to wymówki osób, które twierdzą, że chcą zarabiać w Internecie, brak wiary w siebie i w osiągnięcie sukcesu, brak wytrwałości.

…i przeważnie kończy się to tak, jak napisał Jacek Urbanik w swoim artykule pod tytułem „Jak traktujesz swój biznes(y) online?” – duża część z tych ludzi, dostrzega szanse w nowym projekcie, ale ten nowy projekt chwilę później, staje się znów tym „beznadziejnym”, nie dającym szans, rezultatów itd. …i tak poszukiwania trwają – poszukiwania nie tam gdzie trzeba, bo problemem nie są te wszystkie firmy, te wszystkie produkty… – problemu najczęściej trzeba poszukać w samym sobie (w swojej mentalności, braku pewnych umiejętności, których trzeba się nauczyć, aby osiągać lepsze rezultaty albo w ogóle pierwsze rezultaty).

 

Ludzie Skazani Na Sukces w Marketingu Sieciowym

Niektórzy liderzy w USA, często powtarzają taki zwrot „Stay in the game”, co tłumacząc na język polski, oznacza: pozostań w grze, czyli nie ważne, czy masz jakieś rezultaty, czy jeszcze nie – nie poddawaj się, nie rezygnuj, idź do przodu!

…i nie chodzi tutaj o to, że dany lider ma prowizje od tych osób i tylko dlatego tak mówi, bo mu zależy na kasie (taki „lider”, to nie lider…), chodzi o to, że jak łatwo się poddasz, to będziesz tak robić „za każdym razem” – nie podejmiesz 100% decyzji o tym, że osiągniesz sukces, tylko będziesz sobie pozostawiać w pewnym sensie „wentyl bezpieczeństwa” na zasadzie „a spróbuję – jak się nie uda, to zrezygnuję…”, który będzie popychał Cię do porażki.

W każdym biznesie, w pewnym momencie ujawniają się tacy ludzie, którzy widzisz (czasem od początku współpracy), że oni odniosą sukces – ci ludzie nie patrzą na to, ile porażek po drodze zaliczają, nie skupiają się na tym, że nie mają rezultatów, tylko skupiają się na tym, co mogą jeszcze zrobić, aby zwiększyć szanse na osiągnięcie swojego celu, sukcesu…

…ta „droga” może być dla nich długa i z reguły nie jest łatwa, ale oni dostrzegają ogromny sens w marketingu sieciowym i robią po prostu swoje, nieustannie działają, rozwijają się…

…i Tobie również życzę takiego podejścia do biznesu online, do marketingu sieciowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *