BUDUJ RELACJE. Biznes Tego Wymaga…

Budowanie Relacji – Element Bez Którego Ciężko Będzie Ci Osiągnąć Sukces w Swoim Biznesie

Jest to element, do którego wielu ludzi w ogóle nie przywiązuje wagi i brak stosowania tego elementu najczęściej prowadzi do porażki.

Budowanie relacji z klientami, czy też partnerami biznesowymi powoduje, że zostają oni przy Tobie na dłużej (lub na zawsze), co ma obustronną korzyść.

Jeśli jest to Twój stały klient, który kupuje coś od Ciebie wiele razy – starasz się przygotować dla niego możliwie jak najlepszą ofertę, on to z kolei docenia i dzieli się pozytywną opinią na Twój temat z innymi ludźmi, dzięki czemu pozyskujesz nowych klientów…

Jeśli ktoś nawiązuje z Tobą pozytywne relacje biznesowe, wie że może na Ciebie liczyć w razie problemów, czy niejasności w danym temacie, to wpływa korzystnie na biznes tamtej osoby i jeśli jest to np. biznes MLM, to te pozytywne relacje przekładają się również na zwiększenie Twoich wyników finansowych.

Dlatego warto budować relacje…

Jak budować pozytywne relacje biznesowe w Internecie?

Załóżmy, że rozwijasz dowolny biznes w Internecie i masz najpierw 10, później 100, a jeszcze później 1000 kontaktów (nr. tel. lub adresów e-mail) do Twoich potencjalnych partnerów lub obecnych partnerów i powoli zaczyna brakować Ci doby, aby móc utrzymywać kontakt z tymi wszystkimi ludźmi.

W pewnym momencie staje się to niemożliwe, aby w taki sposób kontaktować się z tymi wszystkimi ludźmi…dlatego też KONIECZNE staje się używanie narzędzia marketingowego, którym jest autoresponder, czyli system mailingowy, przy użyciu którego możesz przesyłać istotne informacje do wielu odbiorców jednocześnie (nawet do setek tysięcy odbiorców).

Autoresponder jest PODSTAWĄ w biznesie internetowym, w budowaniu relacji, które w późniejszym czasie przekładają się na Twoje efekty w sprzedaży, w dochodach generowanych dzięki partnerom w danym biznesie…

Bardzo dobrym przykładem jest tutaj Piotr Majewski (twórca serwisów Czas Na e-Biznes i Ekademia…), który od wielu lat opiera swój biznes o potężne listy mailingowe, które budował przez lata. Piotr podkreślał to wielokrotnie, że większość dochodów generuje, dzięki swoim listom mailingowym.

W jaki sposób lista mailingowa może zmienić całkowicie Twój biznes?

Otóż jak budujesz listę mailingową i utrzymujesz kontakt ze swoją listą (a raczej z ludźmi, którzy są na tej liście), przekazując wartościowe informacje swoim subskrybentom, tworzy się pozytywna więź między Wami – ludzie zaczynają doceniać to co robisz, w jaki sposób im pomagasz…

…i powiedzmy, że działasz w biznesie, w którym wprowadzane jest świetne rozwiązanie, które daje duże możliwości zmiany finansów, życia… i wysyłasz informację swoim subskrybentom (których masz np. kilkaset tysięcy po kilku latach budowania listy) o danym biznesie i część z nich podejmuje z Tobą współpracę – w jednym dniu, po otrzymaniu wiadomości od Ciebie – co się dzieje?

W ciągu jednego dnia jesteś w stanie pozyskać kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu, czy nawet kilkuset partnerów do biznesu i jak ten biznes daje wysokie prowizje, to możesz zmienić swoją sytuację finansową po prostu z dnia na dzień…

Dlatego też jak jesteś na początku swojej drogi w biznesie internetowym lub działasz od dłuższego czasu, ale nie budujesz listy mailingowej – zacznij to robić NATYCHMIAST, bo to jest sercem Twojego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *