BLOG (Część 5). Stwórz z Własnego Bloga Maszynę Do Zarabiania Pieniędzy

Prawie każdy człowiek chciałby zarabiać pieniądze automatycznie i bez limitu wysokości zarobków, ale do niewielu osób dociera ten fakt, że jest to jak najbardziej możliwe. Większość ludzi po prostu nie potrafi w to uwierzyć, a tak naprawdę jest to na wyciągnięcie ręki, tylko trzeba chcieć z tego skorzystać, zabrać się do roboty i za siebie (głównie za zmianę swojej mentalności, negatywnych przekonań i nawyków…)

Jak Stworzyć „Maszynę Do Zarabiania” z Własnego Bloga?

 

Wracając jeszcze na chwilkę do kwestii poruszonej w poprzednich artykułach, czyli do kwestii swojej pasji – jak już wiesz na 100%, co jest Twoją pasją, co Cię „nakręca” każdego dnia, co chętnie robisz nawet kiedy jeszcze nie widzisz konkretnych rezultatów w tym czymś…, ale dzielisz się swoją nabywaną wiedzą, doświadczeniami itd. na swoim blogu, to z czasem Twój blog zacznie przyciągać coraz więcej „odpowiednich” ludzi, zainteresowanych tym, co robisz.

…i aby Twój blog zamienił się w „maszynę do zarabiania pieniędzy”, warto jest połączyć swoją pasję z systemem, który będzie przekształcał Twoich czytelników, w Twoich klientów lub partnerów biznesowych w sposób automatyczny.

Jak to zrobić?

Po prostu tworzysz swój własny system lub płacisz firmie informatycznej za stworzenie takiego systemu (strony przechwytujące, banery, kolejkę wiadomości, materiały wideo itd.) pod kątem produktu, który sprzedajesz, biznesu który rozwijasz, programu partnerskiego firmy, z którą być może już współpracujesz.

…czyli umieszczasz na swoim blogu np. banery odsyłające do stron przechwytujących – przykładowo tak, jak zrobiłem na jednym z blogów:

 

…część czytelników, zapisze się na Twoje listy mailingowe. Automat, czyli autoresponder – będzie wysyłał do tych osób np. codziennie wiadomości e-mail z wcześniej utworzonymi treściami/materiałami.

Podobnie jak w artykułach na blogu, w tamtych wiadomościach również musisz przekazywać jakąś wartość dla tych osób (np. uświadamiając swoich subskrybentów w jakimś temacie, rozwiązując jakiś ich problem…) i ta kolejka wiadomości „follow up”, powinna również zawierać wiadomość/wiadomości z informacją o produkcie, który sprzedajesz, biznesie, który rozwijasz itd., które pomogą tym osobom np. rozwiązać ich problem jeszcze szybciej.

W ten sposób, czyli podłączając do swojego bloga gotowy system – nie siedzisz przed komputerem z „zaciśniętymi zębami” i myślami: „muszę zbudować ten biznes, muszę zarobić 100zł…”, tylko skupiasz się na dzieleniu się z ludźmi swoją pasją poprzez swój blog, a Twoje źródło dochodu buduje się automatycznie (tzn. w ok. 95% automatycznie, bo oczywiście kontaktu z nowym partnerem/klientem w razie niezrozumienia przez niego czegoś – nic nie zastąpi).

 

Wszystko Pięknie, Ale Jak Mam Taki System Zbudować, Jeśli Nie Mam w Tym Żadnego Doświadczenia i Umiejętności?

Zarówno tworząc samodzielnie taki system, jak również zlecając jego utworzenie „profesjonalnej” firmie, trzeba na to poświęcić sporo swojego czasu i energii oraz pieniędzy (zwłaszcza zlecając wykonanie takiego systemu profesjonalistom – firma informatyczna wykona dla Ciebie strony/system, ale treści nie napiszą. Czyli dodatkowo trzeba by było zapłacić copywriter-owi za napisanie treści…) 

Jeśli chcesz, to możesz poszukać firm/ludzi, którzy zrobią coś takiego dla Ciebie, ale koszty będą wysokie.

Ja wraz z moim partnerem biznesowym (Piotrem Majewskim), zbudowałem różne narzędzia i gotowe systemy do budowania własnego źródła dochodu w internecie (głównie w oparciu o program partnerski firmy ALL IN ONE PROFITS), które dajemy naszym partnerom bezpłatnie. 

Jedyny koszt, to jest $11.50 mies. (ok. 40zł) za abonament w ALL IN ONE PROFITS, w ramach którego otrzymuje się sporo różnych usług i narzędzi do budowania biznesu online.

Jak dołączysz bezpośrednio do nas w ALL IN ONE PROFITS lub do któregokolwiek z naszych partnerów (czyli do osób z naszej grupy AIOP Team Polska), otrzymasz dostęp do systemów i narzędzi, które będziesz mógł/mogła wykorzystać na blogu do budowy swojego źródła dochodu.

—> ZOBACZ CO OTRZYMASZ OD FIRMY ALL IN ONE PROFITS

—> TUTAJ MOŻESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *