Biznes w Internecie z MOCNO Ograniczonym Ryzykiem?

Znaczna większość ludzi chcących zarabiać w Internecie, zdecydowanie poszukuje pasywnych źródeł dochodu, gdzie nie trzeba nikomu polecać żadnych produktów, usług, czy ogólnie danej firmy… bo dla jednych jest to krepujące, wstydliwe, a inni po prostu nie mają zbyt wiele czasu na działania lub po prostu cenią sobie wygodę – nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na pracę w związaną z zarabianiem pieniędzy.

Ogromna część ludzi poszukuje również „zawsze” gwarancji – gwarancji, że nie stracą, gwarancji, że zarobią konkretne kwoty itd.
Natomiast trzeba zdać sobie z tego sprawę, że w żadnym biznesie nie istnieje coś takiego, jak „gwarancja sukcesu” (pewność, że tylko i wyłącznie zyskasz, a na pewno nie stracisz) – nie ma czegoś takiego. Wystarczy przyglądnąć się na statystyki dot. firm, które mówią jasno, że WIĘKSZOŚĆ z nich upada w ciągu kilku pierwszych lat! Więc sugerując się tymi statystykami, można by powiedzieć, że masz znacznie większe szanse na porażkę, niż na sukces – nie ważne, czy podejmując pracę w jakiejś firmie, czy rejestrując własną działalność gospodarczą, czy też podejmując współpracę z jakąkolwiek firmą w ramach marketingu sieciowego.

…ale oczywiście to nie znaczy, że masz siedzieć na dupie i nic przez całe życie nie robić, bo wszędzie jest ryzyko, że stracisz…

Minimalne Ryzyko w Projekcie FAST TRACK?

W poprzednim artykule wspominałem o tym, że wystartował projekt FAST TRACK w fazie „Prelunch”…, która już „na dniach” się kończy i w poniedziałek 4 marca 2019 platforma wystartuje w pełnej wersji, z pełną ofertą (również w języku polskim).

…w tym projekcie są różne opcje zarabiania – jedną z takich najważniejszych dla osób, które boją się ryzyka, strat itd., jest możliwość pomnażania wybranych kryptowalut na kilku giełdach kryptowalut BEZ POWIERZANIA TYCH PIENIĘDZY FIRMIE. Czyli „podpinasz” do swojego konta na giełdzie kryptowalut, opłacone w FAST TRACK narzędzie giełdowe FT-Bot (w ramach zakupionego pakietu edukacyjnego, czy też pakietów…), wybierasz parę walutową… i narzędzie to handluje za Ciebie bezpośrednio z Twojego konta na giełdzie i w ten sposób zarabiasz.

Co jest tutaj również bardzo istotne – otóż jak podkreślają założyciele FAST TRACK, narzędzie giełdowe FT-Bot działa w ten sposób, iż nie ma takiej opcji, aby straciło Twoje pieniądze na giełdzie. Jeśli pojawi się „niekorzystna” sytuacja na giełdzie, to FT-Bot po prostu ma się zatrzymać (czyli np. nie zarobi w danym dniu dla Ciebie pieniędzy, ale także ich nie straci)!

…z kolei wyniki generowane przez FT-Bot są bardzo obiecujące, jak wynika z testów firmy (na wczorajszym live, jeden z założycieli wspominał, że jemu np. wyszło ponad 27% zysku w skali miesiąca).

Zobacz to wideo, w którym omówiłem tylko i wyłącznie kwestię pasywnych przychodów w FAST TRACK – co trzeba zrobić, aby móc je generować itd.
To jest opcja właśnie dla osób, które nie mają zamiaru polecać komukolwiek czegokolwiek (jest tutaj opcja z powierzaniem firmie swoich pieniędzy, jak również ta wyżej wspomniana – bez powierzania środków komukolwiek)…

…tutaj z kolei możesz zobaczyć pełną prezentację FAST TRACK:
https://www.youtube.com/watch?v=CkxZjBIMwsI

Tutaj możesz dokonać rejestracji: https://join-now.ie-ft.com/invite/
(jeśli zarejestrujesz się z tego linku, daj mi znać po rejestracji na Facebooku lub na email, bo w systemie nie ma żadnego kontaktu do poleconych, ani nawet nazwiska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *