All In One Profits – Interesujący Sposób Na Budowę Dochodu Online…

Jak Korzystać z Narzędzi Marketingowych (Potrzebnych Do Budowy Biznesu) Za Niewielką Opłatą i Dodatkowo Zarabiać 75 – 100% Prowizji Co Miesiąc Za Ich Polecanie?

All In One Profits to firma, która istnieje już blisko 3 lata, ale do niedawna praktycznie była “niewidoczna dla rynku polskiego”, tzn. nikt z Polski nie dostrzegł w niej potężnego potencjału, który się kryje zarówno w planie zarobkowym, jak również w ofercie produktowej.

 

All In One Profits To Nie Tylko Narzędzia Marketingowe…

Firma All In One Profits, daje bardzo ciekawe i unikalne rozwiązanie. Nie płaci się tutaj za każde narzędzie (np. autoresponder, hosting, generator stron splash itd.) oddzielnie, tylko opłaca się jeden z dwóch dostępnych abonamentów miesięcznych – za $10 lub za $20, które upoważniają użytkowników do korzystania z wszelkich dostępnych narzędzi i produktów.

…i ciekawy tutaj jest fakt, że firma przy abonamencie za $10, oddaje 100% swojego zysku dla użytkowników, którzy aktywnie polecają te narzędzia i firmę.

W All In One Profits szczególnie 2 elementy są dla mnie jako marketera i przedsiębiorcy bardzo interesujące:

– po pierwsze: plan zarobkowy, który daje możliwość zarabiania 100% prowizji, niezależnie od tego, na którym poziomie w strukturze znajdują się osoby, od których należą się nam prowizje

 

– po drugie: oferta autorespondera. Za $10 miesięcznie, otrzymuje się dostęp do autorespondera, który nie ma żadnych limitów (nie ma limitu liczby subskrybentów, których możesz posiadać na wszystkich swoich listach mailingowych, nie ma limitu liczby tworzonych list mailingowych…)

Oferta autorespondera w połączeniu z planem zarobkowym powoduje, że All In One Profits jest bezkonkurencyjne… ale żeby to dostrzec, trzeba zobaczyć i zrozumieć plan zarobkowy, który jest niesamowity!

…natomiast niski koszt abonamentu (czyli koszt miesięczny budowania własnego biznesu), który wynosi ok. 40zł ($10 abonament + koszt procesora płatniczego $1,5) powoduje, że praktycznie każdy Polak jest wstanie zacząć budować swój biznes… także obecnie jedynie wymówki mogą blokować ludzi przed działaniem, a nie brak pieniędzy.

Jak Biznes All In One Profits Przenieść Na Rynek Polski Skoro Wszystko Jest w Języku Angielskim?

…bariera językowa została przełamana, ponieważ wraz z moim partnerem biznesowym, przygotowujemy materiały, system…, które pomagają przezwyciężyć ten “problem”… a dzięki owocnej współpracy z założycielami firmy, pierwsze elementy np. w autoresponderze, zostały już przetłumaczone na język polski. Niewykluczone również jest, że cała strona All In One Profits, zostanie w najbliższych miesiącach przetłumaczona na język polski…

Zobacz co przygotowałem dla Ciebie zupełnie bezpłatnie, jako mojego nowego partnera… zapoznaj się dokładniej z tematem All In One Profits:

—> TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *