Abstrakcja w Myśleniu Pracowników Etatowych

W ciągu ostatnich siedmiu lat, przetestowałem mnóstwo przeróżnych rozwiązań jeśli chodzi o kwestie zarabiania w Internecie, miałem do czynienia z wieloma różnymi osobami i zadziwiające jest, jak wielu ludzi nie chce osiągnąć sukcesu w swoim życiu, jak wielu ludzi woli pozostać na tym etapie życia, na którym są obecnie mimo, że nie są z tego zadowoleni.

…pisząc, że ludzie “nie chcą osiągnąć sukcesu”, nie ujmuję tego dosłownie – ludzie chcą zmian w swoim życiu, tylko nie chcą nic od siebie dać, nie chcą nic poświęcić (np. czasu) po to, aby zmienić swoją rzeczywistość – większość ludzi woli przez kilkadziesiąt lat swojego życia wierzyć, że wygrają w Lotto kilka milionów, niż wziąć się za siebie i samodzielnie je wygenerować (np. budując swój biznes w oparciu o model biznesowy MLM) w ciągu kilku/kilkunastu lat.

Większość ludzi żyje mentalnie w jakimś dziwnym świecie myśląc, że wszystko samo się zmieni pewnego dnia bez ich udziału, bez ich działania… że nagle ktoś im podsunie złotą tacę z milionem dolarów pod nos za nic…

…a Jak To Jest w Marketingu Wielopoziomowym?

Czasem śmieję się z jednym z moich partnerów biznesowych, że w marketingu wielopoziomowym, “drzwi się nie zamykają”. Dlaczego? Dlatego, że jak na samym początku ludzie są bardzo pozytywnie zaskoczeni możliwościami (np. zarobkowymi), które daje dana firma, działająca w oparciu o marketing sieciowy, tak samo szybko po podjęciu współpracy Ci ludzie stwierdzają, że to nie ma sensu.

Czyli mamy na początku ogromny optymizm “Wow! Wow, ale tutaj zarobię pieniędzy…”, a kilka tygodni lub np. miesiąc później “Nie mam rezultatów, to nie ma sensu…”.

Z czego to wynika? Przede wszystkim z kompletnego niezrozumienia, czym jest marketing wielopoziomowy i z takiego typowego myślenia, jakim charakteryzuje się prawie każdy pracownik etatowy “przepracuję miesiąc, mam dostać wynagrodzenie” albo “odpierniczę swoje i mają mi za to zapłacić”…a to tak nie działa w marketingu sieciowym.

Tak jak w budowaniu każdego innego biznesu, tak również w marketingu sieciowym, musisz wykazać się ogromną cierpliwością, determinacją w działaniu. Przez cały czas musisz skupiać swoją uwagę i energię na rezultatach, które Ciebie interesują i działać, aby je osiągnąć.

Systematyczne działanie… – bez tego możesz zapomnieć o wolności finansowej, czy też o dużych wynikach finansowych, które będą się często powtarzać.

Pracownik Etatowy Mówi, Że Marketing Wielopoziomowy Nie Ma Sensu…

Wracając jeszcze do myślenia, niestety większości ludzi… Większość, nie widząc szybko rezultatów w marketingu sieciowym – rezygnuje i pozostaje przy swojej pracy etatowej twierdząc, że jest to lepsze rozwiązanie. Udowodnię Ci na prostym przykładzie, że nie jest.

Od kilku miesięcy buduję nowe źródlo dochodu w marketingu wielopoziomowym i jak możesz zauważyć na poniższym wykresie – moje zarobki (w dolarach), można powiedzieć, że są kiepskie.

…ale w ciągu tych kilku mies., zbudowałem sobie stałe źródło dochodu, które z miesiąca na miesiąc, generuje dla mnie coraz wyższy dochód i nawet jeśli zajmie mi to 1,5 roku, aby zbudować sobie dochód mies. w kwocie $1000, to i tak jestem w lepszej sytuacji niż Ty, zarabiając przykładowo co miesiąc 1600 zł – dlaczego?

Dlatego, że to co ja teraz zrobię – będzie pracowało dla mnie przez lata – np. co miesiąc otrzymuję prowizje od opłacanych abonamentów (przez moich partnerów, czy też pozyskanych klientów dla firmy, z którą współpracuję) i wybuduję sobie dochód np. w kwocie $1000 i stwierdzę, że to mi wystarcza, aby żyć sobie na dobrym poziomie, to mogę swój czas na pracę ograniczyć np. do 3 godz. dziennie, a i tak będę otrzymywał co miesiąc ten min. $1000.

…i pytanie do Ciebie – a jak się zmieni Twój dochód miesięczny w pracy etatowej, w ciągu tego 1,5 roku lub kilku lat? O ile? – zmieni się w ogóle? Czy za półtorej roku będziesz mógł/mogła pozwolić sobie na to, żeby ograniczyć czas pracy np. do 3 godz. dziennie i aby żyć na całkiem dobrym poziomie? Zapewne nie bardzo…

Czy rozumiesz teraz sens marketingu wielopoziomowego? Czy rozumiesz, że warto wziąć się ostro do pracy i nawet nie widząc fizycznie efektów przez miesiąc, czy dwa – działać i uparcie dążyć do celu?

 

Życzę Ci tylko sukcesów!
Łukasz Gałuszka

www.AiopTeamPolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *