50 zł (lub 150 zł) NA ZAKUPY W DOWOLNYM SKLEPIE od Twisto

TWISTO – Ciekawa Platforma z Ciekawym Pomysłem…

Czeska firma stworzyła ciekawą (inną niż wszystkie) platformę o nazwie TWISTO, która daje możliwość uzyskania u nich „limitu” (wybranej kwoty) na zakupy w sklepach i działa to tak, że po rejestracji w Twisto, weryfikacji swoich danych, wybraniu wysokości kwoty/limitu, jaki się chce mieć – jak firma przyzna Ci ten limit lub mniejszy, to możesz tymi pieniędzmi płacić gdzie chcesz przez cały miesiąc i pierwszego dnia kolejnego miesiąca, otrzymujesz rozliczenie za miesiąc poprzedni, a następnie masz czas na zwrócenie firmie pieniędzy do 15-tego dnia kolejnego miesiąca.

Jeśli w tym terminie dokonasz zwrotu, to NIE PŁACISZ ŻADNYCH ODSETEK, jeśli chcesz, to możesz sobie ten termin wydłużyć i wtedy już będą odsetki…

…czyli jak dokonasz zakupów gdziekolwiek np. w pierwszych dniach danego miesiąca, to masz w sumie ponad 40 dni na zwrot pieniędzy i nie zapłacisz ani grosza jakichkolwiek kosztów (odsetek itp.)

…i na sam start dostajesz od Twisto 50 punktów (czyli 50 zł) do wykorzystania na zakupy w dowolnym sklepie (ta promocja z tą kwotą trwa do 15, albo 19-tego grudnia 2019), także korzystajcie, jak chcecie…

CO TRZEBA ZROBIĆ?

1) Zarejestrować się z tego linku, aby otrzymać te 50 pkt./zł https://www.twisto.pl i podać wszystkie wymagane dane w systemie (wszystko jest po polsku, więc nie trzeba raczej niczego tłumaczyć)

2) Jak firma przyzna Ci wybrany przez Ciebie limit lub prześle Ci propozycję z inną kwotą limitu i ją zaakceptujesz, to te 50 pkt. pojawi się na Twoim koncie (oraz tamta kwota limitu) i możesz z nich korzystać – ważne: bez karty od TWISTO, możesz płacić prosto z systemu tylko w sklepach internetowych, które są podpięte do tego systemu.

3)…dlatego też w następnym kroku, warto sobie w systemie przejść pod zakładkę „Karta” i zamówić bezpłatną kartę debetową „Twistuj” (taką, jak ja otrzymałem w ostatnich dniach i jaką widać na zdjęciu)… i tą kartą możesz płacić wszędzie, gdzie są tylko przyjmowane płatności kartami MasterCard – czyli w sklepach stacjonarnych, w sklepach internetowych, w restauracjach, ma myjniach samochodowych itd… potem otrzymujesz podsumowanie transakcji z całego miesiąca i do 15-tego dnia następnego miesiąca, zwracasz pieniądze na konto Twisto.

…jak zrobisz to z żoną/mężem, lub z córką, albo z synem… – to w „budżecie domowym” pojawi Wam się 150 zł na zakupy, bo Ty otrzymasz 50 zł za własną rejestrację + 50 zł bonusu, jak ta druga osoba zarejestruje się z Twojego linku + tamta druga osoba otrzyma 50 zł za własną rejestrację…

Także jak chcecie, to korzystajcie, póki jeszcze firma daje te bonusy na zakupy (czyli do 15 lub 19 grudnia 2019)…

Jaka jest różnica pomiędzy limitem na koncie bankowym, a limitem w TWISTO?

Spora… Na kontach bankowych, przeważnie płacisz odsetki już od pierwszego dnia od wykorzystanej kwoty na cokolwiek (czasem zdarza się, że masz maksymalnie 7 dni bez odsetek w niektórych bankach) i do tego dochodzi jeszcze opłata roczna za przyznany/przedłużony limit kredytowy na twoim koncie. Do tego jak masz kartę debetową, to w większości banków, trzeba spełnić jakiś warunek, aby za nią nie płacić co miesiąc – czyli np. trzeba w ciągu miesiąca zrobić jedna lub kilka transakcji kartą, albo trzeba wydać jakąś określoną kwotę w ciągu miesiąca płacąc kartą (np. 300 zł).

W TWISTO nie ma czegoś takiego. Karta jest bezpłatna, odsetek od wykorzystanych środków z konta Twisto nie płaci się od 15-stu do nawet ponad 40-stu dni (do 45 dni) – wszystko tutaj zależy od tego, czy wykorzystujesz te środki początkiem, czy końcem danego miesiąca, bo rozliczenie otrzymujemy za cały miesiąc początkiem następnego miesiąca i mamy czas do 15-tego dnia miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *