1 Pomysł PLUS Decyzja RÓWNA SIĘ Duża Zmiana

Dzisiaj „kilka słów” na temat prostej formuły, czyli wspomnianej w tytule tego posta:

1 Pomysł + Decyzja = Duża Zmiana

…i tę „prostą formułę”, można zastosować, odnieść do praktycznie każdej dziedziny życia.

Ja skupiam się tutaj (na tym blogu) oczywiście głównie na kwestii biznesowej i rozwojowej. 

Formuła w Praktyce…

Myślę, że każdy z nas, ma co jakiś czas, swój genialny pomysł na zrobienie czegoś, co przyczyni się do dużych zmian w jakimś aspekcie naszego życia.

Powyżej napisałem zwrot „prosta formuła” w cudzysłowie, z tego względu, że aby dokonać naprawdę dużych zmian, bardzo ważny jest drugi element, czyli decyzja. Jeśli nie potrafisz podjąć decyzji o realizacji swojego pomysłu, to ta prosta formuła, staje się „problemem”, czy też czymś nie do przejścia, albo po prostu czymś bez wartości.

Mnóstwo ludzi, posiadając czasem świetny pomysł na coś, wycofuje się z jego realizacji, np. w obawie przed poniesieniem porażki i dlatego też niewiele się zmienia w ich życiu w pozytywną stronę.

Jaki to pomysł? – nie ważne… Jeśli czujesz „całym sobą”, że jest on świetny, to realizuj ten pomysł – w najgorszym przypadku, poniesiesz porażkę. 

 

Czy Ta Formuła Rzeczywiście Działa?

Jest sporo przykładów przemawiających za tym, że jak najbardziej tak. Mnie osobiście, najbardziej utkwił w głowie jeden człowiek z ostatnich lat… Jest nim młodszy ode mnie o kilka lat – Vick Strizhaus, którego 1 pomysł i decyzja o działaniu/stworzeniu rozwiązania biznesowego na skalę globalną, spowodowały, że stał się w ciągu kilku miesięcy, jednym z milionerów w firmie Empower Network.

Człowiek, który jednego dnia nie ma pieniędzy na chleb, żeby wykarmić swoją rodzinę – podejmuje decyzję o działaniu, pożycza sporo pieniędzy od przyjaciela na realizację swojego pomysłu i ok. roku później, jest milionerem…

…a jak to wygląda u mnie?

Ja również coraz częściej doświadczam „takiego stanu rzeczy”, że ten jeden kluczowy pomysł, powiązany z decyzją o jego realizacji oraz oczywiście z późniejszym działaniem, dają mi rezultat w postaci dużej zmiany w jakiejś kwestii. Na razie te zmiany nie są aż tak duże, jak w przypadku wspomnianego powyżej Vicka, aczkolwiek jest to tylko kwestia czasu…

Przykład:

jeden z moich ostatnich pomysłów biznesowych (którego de facto nie zdradzę 😉 ), który zrealizowałem, spowodował (w ciągu miesiąca) w jednym z biznesów/firm, z którymi współpracuję – wzrost dochodu miesięcznego o kwotę $295 (czyli o ok.  1135zł)

Zobacz – tutaj mamy wykres przedstawiający, uzyskany dochód w ALL IN ONE PROFITS w wrześniu 2015:

 

 Tutaj z kolei, możesz zobaczyć dochód uzyskany w październiku 2015 w firmie ALL IN ONE PROFITS (po realizacji mojego pomysłu):

 

Dla jednych osób jest to kwota, która nie ma większego znaczenia, dla innych jest to dużo… trzeba pamiętać tutaj o tym, że nie są to jednorazowe prowizje, tylko wzrost dochodów miesięcznych o taką kwotę.

…czyli jak możesz zauważyć na przykładzie Vicka (bardzo ogólnie przeze mnie opisanym) – wystarczy Ci jeden „duży” pomysł, aby dokonać ogromnych zmian w swoim życiu, biznesie, dochodach… lub też patrząc na jeden z moich przykładów, łatwo możesz wywnioskować, że wystarczy Ci zrealizować kilka dobrych pomysłów w ciągu roku, aby „drobnymi” krokami, w ciągu tego roku czasu, dokonać znaczących zmian… i tego Ci życzę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *