Jak Uruchomić Zabezpieczenie OTP Na kontach w FutureNet i FutureAdPro?
(czyli jak zabezpieczyć swoje konta przed hakerami?)

Jeśli masz swojego smartfona, to to wideo jest dla Ciebie:

Jeśli nie masz smartfona, to w przeglądarce Google CHROM możesz zainstalować wtyczkę...:

Uruchomienie tego zabezpieczenia jest bardzo ważne, ponieważ mocno ono chroni Twoje konto i zarobki przed hakerami. Haker może nawet znać Twój login i hasło, ale przy włączonym zabezpieczeniu OTP i tak się nie włamie na Twoje konto (przynajmniej jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że tak się stanie)...

Jeśli będziesz mieć z czymkolwiek problem, to kontakuj się z osobą, która zarekomendowała Ci FutureNet lub rozwiązania tej firmy (Twój "sponsor"), albo też skontakuj się z obsługą firmy FutureNet!

Kontakt z obsługą (jak jesteś zalowany/a na swoim koncie w FutureNet, to kliknij w poniższy link i na dole strony, kliknij właściwy link, aby otworzyć formularz kontaktowy - tam wpisujesz swoją wiadomość do obsługi):
https://futurenet.club/help

Kto jest Twoim sponsorem w FutureNet? - Jak jesteś zalogowany/a w FutureNet, to wejdź w ustawienia swojego konta i na górze strony zobaczysz imię i nazwisko swojego "sponsora". Czyli kliknij ten link:
https://futurenet.club/business/yourinfo/youraccount

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2018 - 2022 BLOG Łukasz Gałuszka

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.