Współpraca FutureNet z Kopalnią Kryptowalut INDEPENDENT ENTERPRISE? TAK!

To, co robi firma FutureNet od kilku lat i co zaczyna być teraz coraz mocniej widoczne, wprawia zdecydowanie w podziw osoby o otwartych umysłach, które chcą dostrzegać skalę działań założycieli i ogólnie całego zespołu oraz partnerów, którzy na sukces firmy pracują każdego dnia… natomiast hejterzy mają nieustanny ból odbytnicy i przypuszczam, że ten stan może się pogłębiać z każdym kolejnym sukcesem firmy…

Niedawno firma otwarła drugą kawiarnię „FutureNet CAFE” (tym razem we Wrocławiu – na rynku), niedługo zostanie otwarta duża restauracja „AURELIO” w Warszawie. Już wkrótce pojawi się pierwszy z 1000 „Futuromat” (bankomat) w kawiarni we Wrocławiu, przy pomocy którego będzie można kupować i sprzedawać kryptowalutę FuturoCoin oraz inne kryptowaluty – reszta urządzeń zostanie rozstawiona w innych miejscach w Polsce i zagranicą… a ten 1000 urządzeń, to dopiero początek. 

Już we wrześniu odbędzie się kolejne wydarzenie firmowe FutureNet w MACAU na kilka tysięcy osób, na które bilety zostały wyprzedane w ciągu pierwszej doby! (bilety od $199 w górę)
Firma stara się jeszcze o dodatkowe miejsca, aby więcej osób mogło wziąć udział w wydarzeniu… Już wiadomo, że na wydarzeniu zostanie przedstawione już czwarte źródło dochodu dla użytkowników i zarazem kolejne źródło przychodu dla FutureNet – wiemy tylko z webinaru firmowego, że to rozwiązanie dość, że ma pozwolić użytkownikom zarabiać pieniądze, to również ma im/nam dać możliwość pomagania innym ludziom – cóż, ciekawość mnie zżera 🙂 co to będzie…

FutureNet na dużą skalę rozwija swoją fundację, która 100% darowizn przekazuje osobom potrzebującym (szczerze mówiąc – nie znam drugiej takiej fundacji, która by rzeczywiście wszystkie pieniądze z darowizn przekazywała ludziom chorym, potrzebującym…).

Firma sponsoruje coraz więcej sportowców i całych zespołów sportowych… 

To tak oczywiście w wielkim skrócie, bo dzieje się naprawdę dużo w FutureNet.

INDEPENDENT ENTERPRISE i FutureNet…

Wczoraj 7 lipca 2018, firma INDEPENDENT ENTERPRISE ogłosiła, że zaczęli przyjmować płatności w kryptowalucie FuturoCoin.

INDEPENDENT ENTERPRISE to kopalnia kryptowalut z polskimi korzeniami (10-ciu założycieli z Polski) – tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat: http://ie.info8.pl
…w każdym razie od tego dnia, można płacić w IE za kontrakty na moc obliczeniową/wydobywczą kryptowalutą FuturoCoin.

Co to oznacza dla INDEPENDENT ENTERPRISE?

…przede wszystkim na pewno to rozwiązanie spowoduje wzrost liczby użytkowników/klientów w IE (w tym zapewne również część użytkowników z FutureNet, którzy realizują wypłaty w tej kryptowalucie skorzystają z tego rozwiązania… bo po co przeżerać wszystkie wypłacane pieniądze, jak można przeznaczyć je, czy też ich część, na kontrakty w IE i mieć dodatkowe źródło pasywnego dochodu).

Co ta współpraca oznacza z kolei dla FutureNet?

Przede wszystkim im więcej ludzi będzie używać kryptowaluty FuturoCoin (im bardziej będzie ona popularna), to jej wartość z czasem zacznie „szybować” w górę na wykresach giełd i na pewno do tego przyczyni się ten ruch ze strony INDPENDENT ENTERPRISE w kwestii wdrożenia tej opcji płatności.

Bardzo istotna jest też taka kwestia, że jeszcze nie tak dawno temu, wielu ludzi zastanawiało się „no O.K. – mamy kryptowalutę FuturoCoin i co nam z niej, jak nic nie możemy za nią kupić?”… i ta sytuacja zaczyna się coraz szybciej zmieniać, ponieważ firma FutureNet uruchomiła tę formę płatności na niektórych swoich platformach, gdzie można przy jej użyciu płacić za produkty i usługi. Niedługo firma powinna również wprowadzić tę formę płatności w swoich kawiarniach oraz w restauracji AURELIO.

…i teraz mamy kolejne miejsce, gdzie można płacić tą kryptowalutą – czyli INDEPENDENT ENTERPRISE!

FuturoCoin na giełdzie BitBay?

…na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość. Otóż niedawno przedstawiciele giełdy BitBay ogłosili, że będą w najbliższym czasie dodawać na swojej giełdzie nowe kryptowaluty i utworzyli głosowanie na kryptowaluty, które ludzie chcieliby zobaczyć najszybciej na giełdzie BitBay… i dwie z nich mają zostać dodane w bardzo niedługim czasie.

To głosowanie zakończyło się i kryptowaluta FuturoCoin (FTO) wygrała z miażdżącą przewagą dzięki społeczności FutureNet, która podeszła do tematu poważnie.

…to oznacza, że w najbliższych tygodniach na stronie BitBay.net zapewne zauważymy komunikat w stylu „właśnie dodaliśmy nową kryptowalutę FTO w parze z BTC…”

To wszystko na dzisiaj – jeśli chcesz, to dołącz do moich zespołów w FutureNet i INDEPENDENT ENTERPRISE:
—> FutureNet: https://tylkosukces.fn.xyz
—> Independent Enterprise: http://ie.info8.pl/rejestracja/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *