Wezwanie Do Działania. Bezpłatna Reklama Swoich OFERT na FACEBOOKU

W ostatnim czasie Facebook “szaleje” z nowościami. Niedawno pisałem o nowej, płatnej reklamie w formie wideo na Facebooku, a niedługo później została uruchomiona nowa, darmowa opcja “Wezwanie do działania” – co to jest?

 

Jeśli masz swój FAN PAGE na Facebooku, utworzony np. pod kątem swojego biznesu, to możesz teraz utworzyć przycisk, którego kliknięcie przez osoby odwiedzające Twoją stronę, spowoduje coś – czyli np. przejście do Twojego sklepu i zakup, przejście na stronę przechwytującą i zapis na listę mailingową, rejestrację w jakimś serwisie, oglądnięcie wideo…

Aby utworzyć taki przycisk, wystarczy na swojej stronie dla fanów (FAN PAGE) kliknąć przycisk “Utwórz wezwanie do działania”

 

…a następnie w kilku krokach, wybrać odpowiednie opcje. Jeśli np. chcesz odesłać ludzi na stronę z wideo (przechwytującą lub jakąkolwiek inną… albo do swojego wideo w YouTube), wybierasz opcję “Zobacz Film” i klikasz “Dalej”

 

Następnie upewnij się, że wybrana opcja przycisku (na poprzedniej stronie) jest nadal zaznaczona i wklej poniżej link do strony, do której ma zostać przekierowany internauta odwiedzający Twój Fan Page. Na końcu klikasz “Dalej”

 

Teraz wybierasz kolejną, odpowiednią dla siebie opcję i klikasz “Dalej”

 

W tym oknie mamy potwierdzenie, gdzie przycisk przekieruje użytkowników. Jeśli wszystko się zgadza, klikasz przycisk “Utwórz”

 

 

Teraz pojawi się okno z informacją potwierdzającą, że przycisk został utworzony…

 

Ostatni krok – tutaj masz informacje, gdzie na FAN PAGE-u, będą wyświetlały się statystyki. Klikasz przycisk “Finish” i gotowe…

 

Warto wykorzystać tę opcję “wezwanie do działania” na Facebooku, bo nic Cię to nie kosztuje, a może przyczynić się do rozwoju Twojego dowolnego biznesu, który rozwijasz w Internecie…

 

Powodzenia,

Łukasz Gałuszka

www.AiopTeamPolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *