Warto Wiedzieć Przed Startem FuturoNetwork

Już tylko kilka dni zostało do startu kryptowaluty FuturoCoin… i dzień więcej do startu platformy FuturoNetwork, gdzie będzie można kupować pakiety wydobywcze i zarabiać dzięki każdemu z nich (otrzymywać część wydobywanych monet Futuro) przez 2 lata od zakupu. Będzie można również zarabiać różne bonusy/prowizje wynikające z budowy własnego zespołu (grupy klientów/partnerów) – będzie to oczywiście opcja (a nie obowiązek) dla osób aktywnych, które chcą również w ten sposób zarabiać (te kwestie są omówione w wideo z planem marketingowym FuturoNetwork na tej stronie: http://futurocoincena.pl/JakZarabiacNaFuturo.html).

…i co jest istotne dla użytkowników FutureNet przed startem platformy FuturoNetwork?

Otóż to, iż jeśli masz zbudowany zespół partnerów w FutureNet, to nie musisz się obawiać takiej sytuacji, że ktokolwiek z całej Twojej grupy partnerów wykupi przed Tobą pakiet(y) wydobywczy w FuturoNetwork i Ty stracisz potencjalne bonusy (prowizje).

Jak dzisiaj poinformował jeden z właścicieli firmy FutureNet – każdy użytkownik FutureNet, będzie miał aż 3 tygodnie na zakup wybranego pakietu wydobywczego, aby mieć kwalifikację do otrzymania należnych bonusów i aby je rzeczywiście otrzymać. 

Także przez te 3 pierwsze tygodnie (od 1 do 21 lutego 2018 roku) nie ważne, czy Ty dokonasz najpierw zakupu, czy którakolwiek osoba z Twojej grupy zakupowej (grupy partnerów) to zrobi, ponieważ przez te 3 tygodnie, naliczenia bonusów będą celowo wstrzymane, aby nikt nie stracił należnych mu, potencjalnych bonusów wynikających z planu marketingowego i zakupów grupy partnerów.

O tych kwestiach mówi Stephan Morgenstern w tym materiale wideo:

Co jeszcze warto wiedzieć przed startem/premierą kryptowaluty FuturoCoin? Jak to wszystko będzie wyglądało po kolei?

Oto informacje z dzisiejszego newslettera of firmy FutureNet w tym temacie:

FuturoCoin – kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed premierą

Już tylko chwila dzieli nas od premiery. Po odpowiednim przygotowaniu i przeprowadzeniu wielu testów, za kilka dni uruchomimy BlockChain FuturoCoin. Dziś wyjaśniamy, czego możecie się spodziewać w kluczowych dniach – 31 stycznia i 1 lutego.

FuturoCoin – Pierwszy dzień

31 stycznia uruchomimy sieć FuturoCoin i wykopiemy pierwszy blok FTO! W tym samym dniu, na oficjalnym profilu w serwisie GitHub opublikujemy kod źródłowy, natomiast na stronie www.futurocoin.com udostępnimy whitepaper, dokument opisujący zastosowaną technologię.

Kolejny krok w przyszłość – FuturoNetwork

1 lutego zainaugurujemy logowanie do FuturoNetwork, platformy dedykowanej dla FuturoCoin. Jej podstawowa funkcjonalność daje możliwość zakupu pakietów wydobywczych, dzięki którym co minutę przez dwa lata od daty zakupu otrzymywać będziesz FTO. Działający dodatkowo system poleceń pozwoli Ci uzyskać liczne bonusy za aktywność w FuturoNetwork.

Zarządzaj swoimi FTO w łatwy i bezpieczny sposób

Aby ułatwić Wam zarządzanie stworzonym przez nas Coinem, udostępniamy również specjalnie opracowane narzędzie – FNWallet. Nasz „portfel”, umożliwi przechowywanie Twoich środków, jak i otrzymywanie i przesyłanie ich zarówno na adresach utworzonych wewnątrz FNWallet, jak i dowolnych zewnętrznych, obsługujących FTO. FNWallet jest dedykowanym portfelem, dostępnym tylko dla użytkowników FutureNet. Dzięki niemu w maksymalnie uproszczony sposób można będzie zarządzać swoimi środkami. Dodatkowe udogodnienie to możliwość logowania do systemu za pomocą danych do konta w FutureNet.

Przyjrzyjmy się, jak to działa

Aby zapoznać Was z interfejsem naszego systemu oraz wyjaśnić Wam szczegóły dotyczące możliwości biznesowych związanych z FuturoNetwork, nasz Marketing Director, Marcin Witek przygotowuje specjalne wideo instruktażowe FuturoNetwork.

W dniu premiery FTO, 31 stycznia, odbędzie się live webinar z twórcami idei FuturoCoin – Romanem Ziemianem i Stephanem Morgensternem.

17:00 GMT+1 | Webinar EN
18:00 GMT+1 | Webinar DE
19:00 GMT+1 | Webinar PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *