Szturm Na INDEPENDENT ENTERPRISE – Platforma Już Działa!

Wczoraj 27 marca 2018 byliśmy świadkami startu oczekiwanej platformy INDEPENDENT ENTERPRISE i zarazem kopalni kryptowaluty Ethereum…

Zawsze chce mi się śmiać, jak startuje jakiś ciekawy projekt – ten efekt ekscytacji, podniecenia ludzi i te nerwy, kiedy coś nie zadziała NATYCHMIAST, a „wszyscy” chcą być JUŻ zarejestrowani, chcą JUŻ kupić to, co trzeba itd. Natomiast z reguły właśnie na początku, po starcie najwięcej rzeczy się „wysypuje” – albo serwery nie wytrzymują „szturmu” mnóstwa osób w tym samym czasie, albo jakieś funkcje w systemach nie zadziałają prawidłowo i tworzą się różne, dziwne sytuacje w związku z tym po stronie użytkowników lub potencjalnych użytkowników, którym się wydaje, że wszystko powinno być idealne, a tak z reguły nie jest…

W przypadku Independent Enterprise również nie obeszło się bez technicznych, drobnych problemów po starcie – niektóre z nich są do teraz rozwiązywane/poprawiane, aczkolwiek jest to normalne w przypadku systemów informatycznych, gdzie jeszcze wchodzi w grę współpraca z firmami z zewnątrz, z systemami zewnętrznymi, które są integrowane z tym konkretnym systemem startującej firmy.

INTERESUJĄCE MOŻLIWOŚCI INDEPENDENT ENTERPRISE

Firma z polskimi korzeniami daje nam bardzo ciekawe rozwiązania w kwestii zarobkowej, czyli w tej, na której głównie się skupiam na tym blogu.

Nie wiem, czy istnieje na świecie łatwiejsza forma zarabiania pieniędzy za pośrednictwem Internetu, niż ta, którą oferuje nam Independent Enterprise (czy też firma FutureNet na swoich platformach FuturoNetwork i FutureAdPro).

Otóż cały „wysiłek” użytkownika w Independent Enterprise, może zakończyć się na zwykłym zakupie kontraktów na moc obliczeniową (na wydobycie kryptowaluty Ethereum) – tak rzeczywiście łatwe jest tutaj zarabianie pieniędzy, że wystarczy kupić wybrane przez siebie kontrakty (lub kontrakt) I TYLE!
Później od 31 dnia po zakupie kontraktu, codziennie na koncie użytkownika będzie pojawiać się wydobywana kryptowaluta Ethereum, którą można sobie sprzedać na giełdzie kryptowalut lub trzymać ją na swoim portfelu, aż obecna wartość Ethereum pójdzie do góry i dodatkowo zarobić na wzroście wartości tej kryptowaluty – tak wygląda jedna z najprostszych opcji zarobkowych w INDEPENDENT ENTERPRISE!

 

Druga forma zarobku jest trudniejsza, aczkolwiek dająca dodatkowe możliwości zarobkowe, czyli po prostu rekomendowanie firmy INDEPENDENT ENTERPRISE, ich platformy, kontraktów, rozwiązań… w zamian za co otrzymuje się wynagrodzenie zgodne z planem zarobkowym firmy.

Jedną z świetnych opcji w tym planie marketingowym jest tutaj tzw. ‚FOREMAN BONUS’ – czyli 5% bonusu od wartości wydobytych monet twoich bezpośrednio zarekomendowanych osób. Czyli jeśli nawet zbudujesz sobie małą grupę partnerów, to masz dodatkowy PASYWNY dochód przez następnych przynajmniej 18 miesięcy (czyli do momentu, kiedy aktywne będą kontrakty twoich partnerów)… Genialne rozwiązanie…

…o szczegółach, jak to działa możesz posłuchać w materiałach wideo na tej stronie:

==> http://ie.info8.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *