Systematyczność Rodzi Sukces w Biznesie!

Czy zastanawiasz się czasem, co robią niektórzy ludzie, że zarabiają ogromne kwoty pieniędzy, natomiast inni ludzie żyją „od pierwszego do pierwszego”?

Czy wierzysz w bzdury wypowiadane przez większość ludzi oraz bzdety, które często kreuje telewizja – że „bogaci dorabiają się na krzywdzie innych albo że wszyscy bogaci to oszuści…”?

Tak naprawdę wielu ludzi, którzy dzisiaj są bogaci, bardzo ciężko pracowali i niektórzy nadal pracują… i nie chodzi tutaj tyle o pracę fizyczną, co o pracę nad sobą, nad stałym ulepszaniem siebie i swojego biznesu, nad zmianą swojego myślenia, nawyków, sposobu działania…

Świetnie oddają całą tę sytuację słowa, które wypowiedział (jeśli dobrze pamiętam) Will Smith i które brzmiały mniej więcej tak: „Kiedy wy oglądacie TV – ja pracuję, kiedy wy śpicie – ja pracuję…” – czy to daje Ci choć trochę do myślenia?

Faktem jest, że jeżeli Twój biznes ma się rozwijać, jeśli Twoje zarobki mają iść w górę, to Ty musisz się stale rozwijać – jeśli uważasz, że już wszystko wiesz, bo ukończyłeś szkołę, studia… i liczysz na to, że Twoje zyski będą szły w górę, bo masz stertę „papierków” w postaci świadectw, dyplomów…, to bardzo szybko się rozczarujesz, widząc, ile to wszystko jest warte.

…”albo coś się rozwija albo coś się zwija” – dotyczy to również ludzi.

Systematyczność Rodzi Sukces w Biznesie…

Systematyczność tak naprawdę rodzi sukces w każdej dziedzinie życia!

…ćwiczysz codziennie bo chcesz schudnąć – schudniesz,

…uczysz się codziennie języka angielskiego, bo chcesz dobrze porozumiewać się w tym języku z innymi ludźmi – nauczysz się,

…uczysz się codziennie strategii marketingowych, obsługi narzędzi…, testujesz je – zaczniesz osiągać rezultaty

 

Jest to z jednej strony tak proste, że większość ludzi nie potrafi pomieścić tego w swojej głowie, z drugiej strony wymaga to wytrwałości i wyrobienia sobie nowych nawyków, co już takie proste dla większości nie jest, bo wygodniej jest im żyć w swojej “strefie komfortu” i narzekać, zamiast wziąć się za siebie.

Czy systematyczność naprawdę daje efekty w biznesie?

Dla przykładu, zobacz na wykres moich zarobków w jednej z firm, z którą współpracuję od kilku miesięcy (firma ALL IN ONE PROFITS):

 

Po lewej stronie wykresu podane są kwoty w dolarach, a liczby na dole wykresu, to miesiące. Ja podjąłem współpracę z ALL IN ONE PROFITS w ostatnich dniach września 2014 i wtedy zarobiłem pierwsze $10 prowizji. Od tamtego czasu działam CODZIENNIE nad rozwojem swojego biznesu opartego o tę firmę i jak możesz zauważyć, z każdym miesiącem moje zarobki miesięczne idą w górę.

Nie są to na razie potężne zarobki, tylko dodatkowy zarobek co miesiąc, aczkolwiek jak możesz zauważyć, systematyczne działanie daje efekty – powoduje, że zyski wzrastają.

Ważne jest, żeby nie zatrzymywać się, tylko iść cały czas do przodu – niech to będą najmniejsze “kroczki” na świecie, ale byle cały czas do przodu!

…i właśnie tej wytrwałości i systematyczności w działaniach Ci życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *