Start FuturoCoin i FuturoNetwork Już Na Dniach…

Z tydzień temu każdy użytkownik FutureNet otrzymał od firmy newsletter z oficjalną datą startu FuturoCoin i wygląda to w ten sposób, że już 31 stycznia 2018, firma udostępni możliwość kopania tej kryptowaluty oraz wykonywania transakcji FTO.

Natomiast 1 lutego firma udostępni nam możliwość logowania się i korzystania z FuturoNetwork.

Co to jest FuturoNetwork?

Jest to platforma, na której będzie można kupować pakiety wydobywcze i brać udział w wydobyciu kryptowaluty FuturoCoin (dostęp do niej będzie miał każdy użytkownik platformy FutureNet wprost z biura biznesowego).

A oto kilka faktów związanych z kryptowalutą FuturoCoin, które otrzymaliśmy w newsletterze od firmy:

  • Kod źródłowy FuturoCoin jest oparty na rozwiązaniach DASH-a – kryptowaluty sprawdzonej i używanej przez tysiące użytkowników.
  • Czas potrzebny na wydobycie wszystkich monet wynosi 10 lat, a nowe bloki będą wydobywane średnio co 1 minutę.
  • FuturoCoin to kryptowaluta, w której prawidłowość transakcji jest natychmiast zatwierdzana przez dedykowaną sieć masternode’ów – wyobraź sobie, że np. za swoją ulubioną kawę, będziesz mógł zapłacić kryptowalutą od ręki!
  • W FuturoCoin każda nagroda dla bloku jest dzielona na pół: 50% należy do górnika, 50% przesyłane jest do sieci masternode’ów.
  • Po 10 latach do obiegu trafi 100.000.000 FTO, 30.000.000 z nich zostanie wydobyte w pre-miningu. Zostaną one przeznaczone na działania marketingowe. Biorąc pod uwagę pozostałą liczbę monet do wydobycia (70.000.000) i parametr czasowy, każdy blok zostanie nagrodzony 13.31811263 FTO.
  • Firma stworzyła dedykowane pakiety wydobywcze, dzięki którym będziesz mógł otrzymać FTO, bez konieczności samodzielnego kopania.
  • Niezależnie od liczby przesyłanych FTO, zapłacisz stałą, niską opłatę transakcyjną (fee).
  • Rozwiązania w blockchain gwarantują, że nie można wykonać dwukrotnie tej samej transakcji – możesz być pewny swojego bezpieczeństwa podczas wykonywania transakcji.
  • Klucz prywatny jest losową liczbą 32 bajtową – prawdopodobieństwo wygenerowania identycznej jego kopii jest bliskie zera! Pamiętaj jednak, aby go nie zgubić i nie udostępniać nikomu – może to ułatwić kradzież Twoich FuturoCoinów.

Oficjalna strona dot. FuturoCoin jest budowana pod adresem: www.futurocoin.com

Co więcej? – czekamy obecnie na ruch ze strony giełdy BitBay, która w tym miesiącu jako pierwsza giełda kryptowalut ma wprowadzić kryptowalutę FuturoCoin u siebie. Czy się wyrobią do końca miesiąca? Zobaczymy (ja bardziej „obstawiam” w tym przypadku początek lutego 2018). 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *