Rośnie Kolejny GIGANT Biznesowy Na Skalę Światową – FutureNet…

Nie wiem, czy obserwujesz, co się dzieje wokół firmy FutureNet… czy w ogóle znasz tę firmę – jeśli nie, to warto możliwie jak najszybciej zacząć interesować się tym tematem, bo dzieje się tutaj sporo ciekawych i zarazem dobrych rzeczy, na których możesz mocno skorzystać [zobacz te materiały wideo i poznaj lepiej FutureNet].

Podstawą, czy też fundamentem FutureNet, jest platforma społecznościowa o tej samej nazwie, która daje możliwość każdemu użytkownikowi korzystania z niej w podobny sposób jak z Facebooka i innych platform społecznościowych (czyli kontakt ze znajomymi, budowanie nowych relacji, budowanie swojej marki osobistej, płatna reklama itd.). Jest tutaj również możliwość zarabiania pieniędzy na kilka sposobów (w planie matrycowym, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza a krajach azjatyckich), możliwość opłacenia i korzystania z produktów/usług firmy  (system do tworzenia stron lądujących, wideo mail itd.).

Firma posiada również swoją platformę reklamową FutureAdPro, która działa w modelu biznesowym „revenue share” – czyli firma dzieli się tutaj częścią swoich przychodów z aktywnymi użytkownikami.

FutureNet posiada swój własny sklep internetowy z produktami brandowanymi marką FutureNet (smartforny, perfumy, kubki, koszulki, długopisy itd.).

FutureLease to rozwiązanie od FutureNet dla osób, które chcą wynająć sobie nowy samochód na dłuższy okres czasu (w tym momencie umowy są podpisywane na 3 lata, niedługo ma być również możliwość zawierania umów na rok czasu).

FutureNet posiada również swoją wyszukiwarkę produktów/porównywarkę cen przy pomocy której można znaleźć najkorzystniejsze oferty z pośród kilku milionów ofert produktów/usług (również bilety lotnicze).

FutureCloud to z kolei oferta dla użytkowników FutureNet, którzy chcą mieć bezpieczne miejsce w sieci na przechowywanie swoich plików, materiałów wideo itd. Można korzystać z tego rozwiązania zarówno na komputerach stacjonarnych, jak również jest już dostępna aplikacja na urządzenia mobilne.

W tym roku firma planuje otworzyć pierwsze kawiarnie FutureNet CAFE, które będą działały w franczyzowym modelu biznesowym (jeśli nie masz pomysłu na biznes, a chcesz otworzyć swoją firmę, to możesz skontaktować się z FutureNet i otworzyć swoją kawiarnię FutureNet CAFE…).

Właściciele FutureNet planują otworzyć 8 kasyn (fizycznych – nie internetowych) w Rumunii prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

W listopadzie 2017, firma startuje ze swoją kryptowalutą  FuturoCoin i kolejnym planem zarobkowym (kolejną możliwością zarobkową dla użytkowników).

Firma FutureNet rozwija swój system płatności LuksPay, który ma być podobny np. do DotPay, ale docelowo będzie o wiele bardziej rozbudowany, niż dostępne na świecie tego typu systemy i firma planuje w tym temacie podjąć współpracę z dużymi graczami na rynku, którzy będą korzystać z tych usług…

Po co Ci o tym wszystkim piszę?

…z tego powodu, że te wszystkie „drobne” elementy, mają wpływ na stabilność/wypłacalność platformy reklamowej FutureAdPro. Te wszystkie źródła przychodów, wspierają finansowo również platformę FutureAdPro (nie tylko rozwój firmy sam w sobie, ale również tę konkretną platformę).

Mnóstwo ludzi boi się korzystać z rozwiązań tego typu platform, zarabiać na nich, bo znaczna większość z nich bardzo szybko upada i znika z tego względu, że nie mają żadnego „zaplecza” – żadnych dodatkowych źródeł finansowania, jak tylko przychody generowane ze sprzedaży użytkownikom swoich usług reklamowych. FutureNet ma tych źródeł finansowania coraz więcej i obecnie są budowane bardzo dochodowe źródła przychodu (np. wspomniane kasyna, system płatności i jeszcze jedno świetne rozwiązanie, o którym dowiesz się z poniższych materiałów…)

Co jeszcze planuje uruchomić niedługo firma FutureNet?

Zobacz to nagranie z ostatniego webinaru:

Tutaj z kolei są bardzo ważne informacje na temat kryptowaluty FuturoCoin i możliwości zarobkowych, jakie będą końcem tego roku w FutureNet… (i co firma uruchamia dodatkowo w związku z kryptowalutami…)

…a tutaj konkrety na temat samej platformy FutureAdPro i tego dlaczego ona nie upadnie „za chwilę” tak, jak większość podobnych platform:

 …myślę, że na dzisiaj masz wystarczająco dużo informacji do „przetrawienia” – przede wszystkim pozytywnych informacji…

Jak zechcesz korzystać z rozwiązań firmy (nie ważne, czy tylko zarobkowych, czy po prostu chcesz kupić sobie jakieś produkty lub skorzystać z usług) – dokonaj bezpłatnej rejestracji tutaj: 
www.tylkosukces.futurenet.club

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *