Ponad 6000 Osób Na Wydarzeniu FutureNet i Świetne Informacje Od Firmy…

W ostatni weekend odbyło się kolejne już wydarzenie firmy FutureNet – tym razem ponownie w MACAU. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 6000 osób z 78 krajów!
Do tego tysiące osób z ponad 120 krajów, które nie mogły pojawić się na wydarzeniu, oglądały je u siebie w domach, ponieważ firma FutureNet udostępniła również taką możliwość (wydarzenie było nadawane na żywo – tzw. Live Streaming).

Jak to już zwykle bywa – dużo ciekawych informacji zostało przekazanych na wydarzeniu oraz zostały zaprezentowane kolejne możliwości dla użytkowników.

Tak więc do rzeczy:

Informacja 1:

Promocja do 31.10.2018 związana z pakietami produktowymi (matrycami) FutureNet:

– jak wykupisz w tym czasie wszystkie pakiety produktowe (łącznie z ROYAL), otrzymasz od firmy bonus w wysokości 15 monet FUTURO (FTO)
– jak zarekomendujesz komuś FutureNet i dana osoba wykupi również wszystkie pakiety produktowe (łącznie z ROYAL za $1000) – otrzymasz 5 FTO

…w FutureNet pojawią się nowe pakiety produktowe po $2550 i $5000 w okolicy 2019 roku, dając jeszcze większe możliwości każdemu użytkownikowi

Informacja 2:

9 września wystartowało 4 źródło dochodu w FutureNet, czyli Banners App – jest to aplikacja na smartfony (na razie z systemem Android), która umożliwia zarabianie pieniędzy każdemu z nas w bardzo prosty sposób i BEZ WYDAWANIA („inwestowania”) jakichkolwiek pieniędzy.

Aplikacja powoduje to, że aby móc korzystać ze swojego smartfona, trzeba będzie najpierw go „odblokować”, czyli zobaczyć reklamę jednej z dużych firm, które współpracują z FutureNet i płacą za reklamę… Po odblokowaniu tel., otrzymasz wynagrodzenie na swoje konto…

Poza tym można również polecać to rozwiązanie i dodatkowo zarabiać ze swojej struktury aż na 5-ciu poziomach do 8% prowizji (struktura taka sama jak w FutureAdPro)!

Wystarczy:

1) Zarejestrować się w FutureNet https://tylkosukces.fn.xyz
(po rejestracji, system wyśle Ci email z linkiem potwierdzającym – musisz go kliknąć, aby aktywować swoje konto. Czasem ten email trafia do spamu, więc go poszukaj…)
2) Pobrać/zainstalować aplikację „Banners App” na swoim smartfonie z Google Play (tutaj musisz ją znaleźć) i zalogować się swoimi danymi z FutureNet

Informacja 3:

Już w grudniu 2018, będziemy mieć dostęp do nowej platformy społecznościowej FutureNet, nad którą dział IT pracuje od miesięcy.

Informacja 4:

Nowa platforma reklamowa FutureAdPro nadchodzi…

Wkrótce (nie ma podanej jeszcze konkretnej daty) obecna platforma FutureAdPro zostanie zastąpiona nową, napisaną/zbudowaną przez programistów od zera, aczkolwiek platforma już jest testowana.

Nowa platforma będzie oparta na tej samej technologii, co Netflix, co ma wyeliminować wszelkie błędy techniczne, które obecnie czasem się pojawiają, powrócą również naliczenia co 15 minut (obecnie są one średnio co pół godziny, czy nawet co godzinę, bo platforma wraz z rozwojem i coraz większą ilością użytkowników, nie wyrabia z tak dużą ilością przetwarzanych danych…)

Wraz z nową platformą, pojawią się nowe funkcje…

1) Pojawi się narzędzie do dokładniejszego targetowania reklam

2) Będzie możliwość skontaktowania się na czacie z reklamodawcą, którego reklamę w danej chwili oglądasz

3) FastPhotoAds – ta opcja będzie bardzo pomocna dla osób, które nie mają swoich stron, blogów itp., które mogliby promować w FAP. Będzie ona umożliwiała szybkie utworzenie reklamy np. poprzez wykonanie zdjęcia swojej wizytówki itp. oraz przesłanie go do systemu…

4) Do końca tego roku zostanie uruchomiona aplikacja mobilna FutureAdPro

Zmiany na platformie… Na nowej platformie, będą obowiązywały nowe zasady w niektórych kwestiach:

– naliczenia nie będą już szły na konto reklamowe w FutureAdPro. 100% naliczeń będzie trafiało na konto główne, ale od każdej wypłaty już nie 5%, a 10% kwoty będzie szło do FutureNet na pakiety produktowe… co jest świetną wiadomość dla osób, które budują zespoły, bo jeszcze mocniej rozrusza się również tamto źródło dochodu…

– będzie obowiązek stworzenia swojej kampanii reklamowej na platformie do 7-miu dni od zakupu pakietów reklam

– na nowej platformie, aby móc zarabiać prowizje od zakupów całego swojego zespołu, trzeba będzie mieć wykupioną określoną liczbę pakietów reklam.
Czyli jeśli np. będziesz mieć aktywnych 100 pakietów reklam, będziesz mieć możliwość zarabiania prowizji z 1000 pakietów reklam swojego zespołu. Jeśli np. kupisz tylko 1 pakiet reklam i zaczniesz budować zespół, to tylko z 10-ciu pakietów reklam kupowanych przez „każdą” z tych osób, otrzymasz prowizje (jak kupią więcej, to nie otrzymasz prowizji od tych powyżej 10-ciu).

Firma w ten sposób chce wyeliminować „konta słupy”, ludzi z niepoważnym podejściem do biznesu…
Statusy kont oraz wysokość prowizji itd., zostają bez zmian.

Także czekamy na start nowej platformy FutureAdPro.

Informacja 5:

Gra CoinOfMine – każdy użytkownik może zarabiać w tej grze pieniądze (w postaci kryptowaluty FuturoCoin) BEZ WYDAWANIA jakichkolwiek swoich pieniędzy – w „puli”/w systemie jest aż milion monet, które firma przeznaczyła na ten cel.

W Internecie można znaleźć informacje o tym, że niektórzy użytkownicy już zlecili i otrzymali pierwsze swoje wypłaty z tej gry, także mimo iż gra jest jeszcze w wersji testowej Beta, wygląda na to, że można już fizycznie zarabiać i wypłacać…

Jak tutaj zacząć zarabiać?

1) Rejestracja w FutureNet https://tylkosukces.fn.xyz i jej potwierdzenie (trzeba kliknąć w link potwierdzający, który system wyśle po rejestracji na Twój email)

2) Instalacja gry/aplikacji na swoim smartfonie
https://coinofmine.futurocoin.com/pl/index.html

…uruchomienie – zalogowanie się przy użyciu danych z FutureNet…

 

Informacja 6:

FutureNetPlanet to projekt, którego start będzie miał miejsce prawdopodobnie w 2019 roku.

Firma po stworzeniu własnej fundacji https://futurenetfoundation.org, która pomaga już wielu ludziom…, teraz idzie o krok dalej w swoich działaniach związanych z pomocą. 
FutureNet Planet ma na celu ratowanie naszej planety przed zniszczeniem (lasy deszczowe itd.) – ten projekt będzie powiązany z najdroższymi pakietami produktowymi, które pojawią się w FutureNet (szczegóły poznamy bliżej startu tego projektu).

…czyli połączenie marketingu sieciowego z wyższymi celami…

Informacja 7:

Giełda CoinDeal https://bit.ly/2KrsAXw, z którą FutureNet mocno współpracuje… obecnie generuje obroty na poziomie 5 MILIONÓW DOLARÓW dziennie.

CoinDeal posiada własny program partnerski, tak więc rekomendując to rozwiązanie innym ludziom, możesz zarabiać prowizje od obrotów tych osób na giełdzie.

Poza tym:

1) jeśli do CoinDeal zarejestruje się 100 osób z Twojego polecenia, otrzymasz dodatkowe pieniądze – staniesz się użytkownikiem VIP – czyli:
– będziesz otrzymywać pomocny Newsletter
– dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Telegramie

Informacja 8:

Już wiesz, że czwartym źródłem dochodu w FutureNet od 9 września jest BannersAPP gdzie w bardzo prosty sposób możesz zarabiać pieniądze bez wydawania na cokolwiek swoich własnych pieniędzy…

…ale to nie wszystko, co zrobiła firma FutureNet – w Banners App reklamują się przede wszystkim duże firmy/marki jak PANDORA, sieć hoteli Hilton itd., ale Ty również możesz promować swój biznes, stronę, blog przy pomocy tego rozwiązania…

Firma stworzyła platformę EasyVisual
https://www.easyvisual.com gdzie można zarejestrować się i tworzyć oraz opłacać kampanie reklamowe, które później będą wyświetlane w ramach aplikacji Banners App na smartfonach użytkowników!

Także dość, że mamy nowe, świetne źródło dochodu, to dodatkowo mamy również kolejną formę płatnej reklamy (kolejne źródło ruchu).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *