PO REJESTRACJI W FUTURENET, FUTUREADPRO i FUTURONETWORK
(informacje głównie dla osób, które chcą zarabiać)

Udostępnianie linku do tej strony w miejsach publicznych ZABRONIONE! - jest to strona tylko i wyłącznie dla osób z naszej grupy biznesowej. Link do niej możesz przekazać swoim zarejestrowanym w FutureNet poleconym/partnerom w wiadomości prywatnej/email oraz korzystać samodzielnie z tych informacji.

1) WSTĘP (istotne informacje na początek): 

Tutaj loguje się do FN (FutureNet): http://futurenet.club/login
Tutaj loguje się do FAP (FutureAdPro): http://futureadpro.com
Tutaj loguje się do FuturoNetwork: https://futuro.network/login

 ...lub też z tej strony można przejść do poszczególnych paneli biznesowych: https://futurenet.club/business/powermatrix

KONIECZNIE ZRÓB TO ---> Kliknij ten link i zobacz jak aktywować zabezpieczenie OTP (Google Authenticator) na swoich kontach

WAŻNE!!! (odnośnie zarabiania w FutureNet, w FutureAdPro i FuturoNetwork)
Pamiętaj, że firma FutureNet nie gwarantuje nam jakichkolwiek zysków, co jest jasno opisane w regulaminie: https://futurenet.club/terms (akceptuje się te zasady w trakcie rejestracji, więc jeśli nie przeczytałeś/aś regulaminu przed rejestracją, koniecznie zrób to teraz, zanim na cokolwiek wydasz pieniądze w celu zarobkowym). Ryzyko utraty pieniędzy jest nieodłącznym elementem KAŻDEGO biznesu - pamiętaj o tym decydując się na aktywną współpracę (na wydawanie własnych pieniędzy)!

FutureNet - połączenie platformy społecznościowej z biznesową

 2) FutureNet - Jak Można Tutaj Zarabiać? (krótka prezentacja firmowa)

- pakiety (matryce) produktowe w FutureNet - co Ci one dają, co otrzymujesz po ich zakupie itd.? (Uwaga! Informacja wspomniana na końcu wideo w kwestii otrzymania kryptowaluty FuturoCoin dla posiadaczy pakietu ROYAL, jest już nieaktualna - okres promocyjny w tej kwestii trwał do stycznia 2018 r.)

PODSUMOWANIE:
Jak zacząć zarabiać w FutureNet (dokładniej na platformie biznesowej FutureNet)?
 
Zarabianie bez polecania...
Przede wszystkim trzeba opłacić przynajmniej jeden pakiet produktowy (matrycę) za $10, ponieważ to uprawnia Cię już do tego, aby czerpać zyski z jednej z 6-ciu możliwych struktur biznesowych. Nawet bez promowania platformy FutureNet z czasem możesz zacząć zarabiać, bo pozyskani klienci przez inne osoby, które znajdują się pod Tobą w strukturze, mogą znaleźć się nad Tobą w strukturze, co będzie równoznaczne z naliczeniem dla Ciebie bonusów finansowych (to zapewne nie stanie się szybko - nie licz na to, że wydarzy się to w ciągu pierwszych miesięcy, aczkolwiek może się wydarzyć na przestrzeni roku lub kilku lat...). Najszybciej zobaczysz tutaj rezultaty, budując własny zespół partnerów/klientów.
 
Zarabianie dzięki budowaniu własnego zespołu...
Jeśli planujesz promować rozwiązania FutureNet (budować swoją grupę partnerów), to warto opłacić w FutureNet przynajmniej pierwsze/najtańsze pakiety/matryce produktowe (za $10, $25, $50), ponieważ jeśli Twoi poleceni (zarekomendowani przez Ciebie klienci/partnerzy) wykupią którąkolwiek matrycę/pakiet produktowy szybciej niż Ty, to automatycznie tracisz takiego poleconego w danej matrycy/strukturze (+ wszystkie potencjalne prowizje od działań tej osoby i jej grupy partnerów w danej matrycy/strukturze) - tzn. ten polecony zostaje u Ciebie w FutureAdPro, FuturoNetwork, ale w FutureNet zostanie przypisany do kogoś innego w danej strukturze, kto ma opłacony ten "poziom" (pakiet produktowy).

Każda matryca produktowa, to oddzielna struktura biznesowa, więc np. jeśli Ty wykupisz tylko matrycę produktową za $10, a Twój polecony wykupi matryce/pakiety za $10 i $25, to będziesz mieć tego poleconego w strukturze/matrycy za $10, ale w matrycy za $25 tracisz tę osobę, potencjalne prowizje... na zawsze.

Te matryce/pakiety wykupuje się pod zakładką "Twój Biznes" (przechodzi się do niej ze strony głównej FutureNet) - tam klika się podzakładkę "Back Office", wybiera się biuro biznesowe FutureNet i przechodzi się tutaj:https://futurenet.club/business/newmain, gdzie kupuje się poszczególne matryce/pakiety produktowe (ważne! Matryce wykupuje się po kolei - nie można kupić np. od razu matrycy za $500, trzeba zacząć od tej za $10).

UWAGA! Z 3 dostępnych platform biznesowych (FutureNet, FutureAdPro, FuturoNetwork) - w FutureNet bez rekomendowania, zarabia się zdecydowanie "najtrudniej" - tzn. przeznaczając swoje środki na rozwiązania związane z zarabianiem w FutureAdPro lub FuturoNetwork, zdecydowanie szybciej/łatwiej zarobisz pieniądze, także zapoznaj się również z tamtymi opcjami. 

FutureAdPro. Reklama + zarabianie
(jedna z najłatwiejszych form zarobku w FutureNet i wartościowa reklama)

3) Platforma Reklamowa FutureAdPro 
- oficjalna, krótka prezentacja od firmy FutureNet:

- jak kupić pierwsze pakiety reklam po $50 w FutureAdPro?
(...i jak oglądać wymagane reklamy?)
(uwaga! teraz dodatkowo są dostępne pakiety reklam po $10, aczkolwiek jeśli planujesz przeznaczyć "większą kwotę" pieniędzy na pakiety reklam pod kątem zarobkowym, to zdecydowanie bardziej opłaca się kupować pakiety po $50, ponieważ one "pracują" dla nas o wiele szybciej - otrzymujemy szybciej docelowy zysk, niż w przypadku pakietów po $10).

- Status Konta w FutureAdPro - jak opłacić i kiedy jest Ci to potrzebne?
(Ważne! W wideo tego nie widać, ale na koncie w FutureAdPro jest teraz również możliwość opłacania 3 najwyższych statusów konta także w formie miesięcznej - zamiast od razu za pół roku lub rok. Tak więc jeśli kupujesz większą liczbę pakietów reklam, to nie opłacaj od razu statusu konta za pół roku lub rok, tylko zapłać za miesiąc, a później po uzbieraniu się odpowiedniej kwoty na koncie reklamowym z codziennych naliczeń - w dowolnej chwili możesz sobie zapłacić za kolejny miesiąc i zostanie on doliczony do już opłaconych dni/miesięcy. Tak będzie dla Ciebie korzystniej finansowo!)

- opłacanie statusu konta w FutureAdPro z konta reklamowego
(warto posłuchać...)

- jak i na co można wykorzystać naliczenia z konta reklamowego w FutureAdPro? Co można kupić/zrobić z środkami z konta FutureAdPro?

PODSUMOWANIE:
Jak zacząć zarabiać na platformie reklamowej FutureAdPro bez jej polecania/rekomendowania?

- kup wybraną liczbę pakietów reklam
- opłać wybrany status konta (jeśli kupujesz większą liczbę pakietów lub chcesz rekomendować usługi/rozwiązania FutureAdPro)
- oglądnij jak najszybciej 10 reklam (i oglądaj codziennie 10, aby firma dzieliła się z Tobą częścią swoich przychodów)

W FutureAdPro zarabiasz głównie na 3 sposoby:
1) kupujesz pakiety reklam po $50 (lub po $10) i oglądasz 10 reklam na dobę - w zamian otrzymujesz do 1% dziennych naliczeń (w przypadku pakietów po $10 mniej) od wartości aktywnych pakietów (np. jak masz 10 pakietów po $50, czyli za kwotę $500 - czyli od kwoty $500 jak otrzymasz dziennie 1% = $5). Tak więc firma dzieli się z nami częścią swoich przychodów w zamian za wykonywaną "pracę"...

Jeśli planujesz wydać "większą kwotę" pieniędzy na pakiety reklam, to pamiętaj, że bardziej opłaca się kupować pakiety po $50 (szybciej "wypracowują" dla nas docelowy zysk)

2) polecasz FutureAdPro i otrzymujesz prowizje od każdego zakupu swoich poleconych (pozyskanych klientów/partnerów), ich poleconych itd. (aż do 5-tego poziomu - wysokość prowizji i liczba poziomów, zależna jest od statusu, który sobie opłacisz i czy w ogóle opłacisz)

3) sprzedaż produktów i usług, dzięki reklamie w FAP (FutureAdPro). Kupując pakiety reklam, otrzymujesz 800 wyświetleń swojej reklamy w ramach każdego pakietu po $50 i 600 wyświetleń w ramach pakietów po $10, więc możesz promować swoje oferty/produkty - jeśli ich nie masz swoich, to możesz zarejestrować się np. do dowolnego programu partnerskiego (np. do platfromy ClickBank) i zarabiać prowizje od sprzedaży produktów lub usług innych osób/firm.

W FutureAdPro, aby móc otrzymywać część przychodu firmy co 15 minut, trzeba również raz na jakiś czas pobrać aplikacje komercyjne tworzone przez firmę na swoje urządzenie mobilne (zero kosztów z tym związanych) - w przeciwnym wypadku, system zablokuje Tobie możliwość oglądania reklam na platformie... aczkolwiek jeśli nie posiadasz np. smartfona z właściwym systemem, na którym aplikacja może działać, to wystarczy napisać do obsługi FutureNet/FutureAdPro (informując o tej kwestii) w momencie, jak blokada zostanie uruchomiona i Twoje konto zostanie odblokowane.

Jeśli planujesz rekomendować FAP (budować swoją grupę partnerów), to warto opłacić w FutureNet przynajmniej pierwsze/najtańsze pakiety/matryce produktowe, ponieważ jeśli Twoi poleceni ) pozyskani przez Ciebie klienci/partnerzy) wykupią którąkolwiek matrycę/pakiet produktowy szybciej niż Ty, to automatycznie tracisz takiego poleconego w danej matrycy/strukturze (wszystkie potencjalne prowizje od działań tej osoby i jej grupy partnerów w danej matrycy/strukturze) - tzn. ten polecony zostaje u Ciebie w FutureAdPro, ale w FutureNet może zostać przypisany do kogoś innego w danej strukturze.

Każda matryca produktowa, to oddzielna struktura biznesowa, więc np. jeśli Ty wykupisz tylko matrycę produktową za $10, a Twój polecony wykupi matryce/pakiety za $10 i $25, to będziesz mieć tego poleconego w strukturze/matrycy za $10, ale w matrycy za $25 tracisz tę osobę, potencjalne prowizje... na zawsze.

Te matryce/pakiety wykupuje się pod zakładką "Twój Biznes" (przechodzi się do niej ze strony głównej FutureNet)- tam klika się podzakładkę "Back Office", wybiera się biuro biznesowe FutureNet i przechodzi się tutaj: https://futurenet.club/business/newmain, gdzie kupuje się poszczególne matryce/pakiety produktowe (ważne! Matryce wykupuje się po kolei - nie można kupić np. od razu matrycy za $500, trzeba zacząć od tej za $10).

FuturoNetwok - pakiety wydobywcze + plan zarobkowy
(100% pasywne zarabianie lub/i aktywne budowanie swojego źródła dochodu)

4) FuturoNetwork - jak kupować pakiety wydobywcze?
(w 100% pasywny zarobek bez polecania - najłatwiejsza forma zarobku od firmy FutureNet)

- ile monet FUTURO potencjalnie zostanie dla Ciebie wydobytych w ramach wybranego pakietu wydobywczego?

- masz wykupiony pakiet wydobywczy, a chcesz mieć droższy? Zobacz jak dokonać UPGRADE-u do droższego pakietu...

UWAGA! Od 22 lutego 2018 można kupować pakiety wydobywcze w takiej ilości i konfiguracji, w jakiej się chce - czyli np. jeśli nie stać Cię na UPGRADE do najdroższego pakietu wydobwyczego, a masz możliwość każdego miesiąca zakupu pakietu np. za kilkaset dolarów, to teraz możesz tak robić... Oczywiście UPGRADE pakietu do najdroższego ma tutaj przede wszystkim sens dla osób, które aktywnie budują swoją grupę zakupową/grupę partnerów, ponieważ wiąże się to z największymi bonusami (prowizjami) i wszelkimi przywilejami...

- jak zasilić konto w FutureNet lub w FutureAdPro, aby kupić pakiet wydobywczy w FuturoNetwork?

- portfele dla kryptowaluty FuturoCoin.
Jakie są dostępne i który wybrać?

Portfel wewnętrzny FNWallet (logujesz się swoimi danymi z FutureNet): https://fnwallet.com/login
Portfel zewnętrzny (tutaj może go pobrać): https://github.com/futuro-coin/Futuro-binaries 

- Jak przelewać swoje monety FUTURO z portfela wewnętrznego FNWallet na portfel zewnętrzny lub na giełdy kryptowalut?

PLAN MARKETINGOWY FuturoNetwork (FuturoCoin)
(opcja dla aktywnych użytkowników, którzy chcą zarabiać więcej, budując swoją grupę zakupową)

PODSUMOWANIE:
Jak zacząć zarabiać w FuturoNetwork?

Bez polecania komukolwiek...
Musisz po prostu kupić wybrany przez Ciebie pakiet wydobywczy i co 1 minutę, do Twojego konta będzie przypisywana jakaś część monety FUTURO z wydobycia. Te monety możesz sobie później wypłacić na portfel wewnętrzny FNWallet i albo płacić z niego za produkty/usługi w firmach akceptujących płatność tą kryptowalutą, albo też przelać je sobie na wybraną giełdę kryptowalut, na której figuruje FuturoCoin (FTO) i jak wartość tej kryptowaluty wzrośnie do ciekawego dla Ciebie poziomu, możesz ją sprzedać i to jest Twój zarobek...

Budując własny zespół partnerów/klientów...
W tym przypadku warto wykupić możliwie jak nadroższy pakiet wydobywczy, ponieważ daje Ci on najwięcej korzyści (najwyższe bonusy od zakupów grupy zakupowej, z największej liczby poziomów otrzymujesz bonudy itd.)... i po prostu rekomendować innym ludziom jedno z rozwiązań (zakup pakietów wydobywczych) lub obydwa (czyli dodatkowo opcję zarobkową w oparciu o plan zarobkowy powyżej pokazany w wideo).

- jak kupować i sprzedawać kryptowalutę FuturoCoin na giełdzie kryptowalut YObit?

KONTAKT ------------------KONTAKT------------------KONTAKT

Jeśli będziesz mieć z czymkolwiek problem, to kontakuj się z osobą, która zarekomendowała Ci FutureNet lub rozwiązania tej firmy (Twój "sponsor"), albo też skontakuj się z obsługą firmy FutureNet!

Kontakt z obsługą (jak jesteś zalogowany/a na swoim koncie w FutureNet, to kliknij w poniższy link i na dole strony, kliknij właściwy link, aby otworzyć formularz kontaktowy - tam wpisujesz swoją wiadomość do obsługi):
https://futurenet.club/help

Kto jest Twoim sponsorem w FutureNet? - Jak jesteś zalogowany/a w FutureNet, to wejdź w ustawienia swojego konta i na górze strony zobaczysz imię oraz nazwisko swojego "sponsora". Czyli kliknij ten link:
https://futurenet.club/business/yourinfo/youraccount

PAMIĘTAJ! "Sponsor" jest Twoją pierwszą (główną) osobą kontaktową w kwestiach związanych z powyżej wspomnianymi platformami. W sprawach technicznych (jak coś nie działa na Twoim koncie na poszczególnych platformach, jak masz jakiś problem techniczny z płatnością, wypłatą itd.) kontaktujesz się z obsługą, bo sponsor oczywiście nie ma wglądu do systemu/kodu platform itd., więc tylko obsługa może w takich przypadkach pomóc...

Bądź na bieżąco w kwestii platform FutureNet, FutureAdPro i FuturoNetwork oraz tego, co się zmienia, co nowego się pojawia w ramach FutureNet... Materiały znajdziesz zarówno na Facebooku, jak i na YouTube klikając poniższe ikony...

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz.

Każda forma zarobku niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy - pamiętaj o tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2018 - 2022 BLOG Łukasz Gałuszka

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.