PO REJESTRACJI W FUTURENET, FUTUREADPRO i FUTURONETWORK
(informacje głównie dla osób, które chcą zarabiać)

Udostępnianie linku do tej strony w miejsach publicznych ZABRONIONE! - jest to strona tylko i wyłącznie dla osób z naszej grupy biznesowej. Link do niej możesz przekazać swoim zarejestrowanym w FutureNet poleconym/partnerom w wiadomości prywatnej/email oraz korzystać samodzielnie z tych informacji.

1) WSTĘP (istotne informacje na początek): 

Tutaj loguje się do FN (FutureNet): http://futurenet.club/login
Tutaj loguje się do FAP (FutureAdPro): https://adpro.futurenet.club
Tutaj loguje się do FuturoNetwork: https://futuro.network/login

 ...lub też z tej strony można przejść do poszczególnych paneli biznesowych: https://futurenet.club/business/powermatrix

KONIECZNIE ZRÓB TO ---> Kliknij ten link i zobacz jak aktywować zabezpieczenie OTP (Google Authenticator) na swoich kontach

WAŻNE!!! (odnośnie zarabiania w FutureNet, w FutureAdPro i FuturoNetwork)
Pamiętaj, że firma FutureNet nie gwarantuje nam jakichkolwiek zysków, co jest jasno opisane w regulaminie: https://futurenet.club/terms (akceptuje się te zasady w trakcie rejestracji, więc jeśli nie przeczytałeś/aś regulaminu przed rejestracją, koniecznie zrób to teraz, zanim na cokolwiek wydasz pieniądze w celu zarobkowym). Ryzyko utraty pieniędzy jest nieodłącznym elementem KAŻDEGO biznesu - pamiętaj o tym decydując się na aktywną współpracę (na wydawanie własnych pieniędzy)!

...a pomijając kwestię ryzyka - czy można zarobić tutaj sensowne pieniądze? Oto mój przykład (wyniki) z platformy FutureAdPro:

FutureNet - połączenie platformy społecznościowej z biznesową

 2) FutureNet - Jak Można Tutaj Zarabiać? (krótka prezentacja firmowa)
Uwaga! Wkrótce pojawi się platforma FutureNet 2.0 i wraz z nią i wieloma nowościami, zmienią się również zasady zarabiania, także obserwuj temat, pytaj mnie, jeśli coś jest niejasne itd. (to wideo poniżej niedługo stanie sie nieaktualne)

- pakiety (matryce) produktowe w FutureNet - co Ci one dają, co otrzymujesz po ich zakupie itd.? (Uwaga! Informacja wspomniana na końcu wideo w kwestii otrzymania kryptowaluty FuturoCoin dla posiadaczy pakietu ROYAL, jest już nieaktualna - okres promocyjny w tej kwestii trwał do stycznia 2018 r.)

PODSUMOWANIE:
Jak zacząć zarabiać w FutureNet (dokładniej na platformie biznesowej FutureNet)?
 
Zarabianie bez polecania...
Przede wszystkim trzeba opłacić przynajmniej jeden pakiet produktowy (matrycę) za $10, ponieważ to uprawnia Cię już do tego, aby czerpać zyski z jednej z 6-ciu możliwych struktur biznesowych. Nawet bez promowania platformy FutureNet z czasem możesz zacząć zarabiać, bo pozyskani klienci przez inne osoby, które znajdują się pod Tobą w strukturze, mogą znaleźć się nad Tobą w strukturze, co będzie równoznaczne z naliczeniem dla Ciebie bonusów finansowych (to zapewne nie stanie się szybko - nie licz na to, że wydarzy się to w ciągu pierwszych miesięcy, aczkolwiek może się wydarzyć na przestrzeni roku lub kilku lat...). Najszybciej zobaczysz tutaj rezultaty, budując własny zespół partnerów/klientów.
 
Zarabianie dzięki budowaniu własnego zespołu...
Jeśli planujesz promować rozwiązania FutureNet (budować swoją grupę partnerów), to warto opłacić w FutureNet przynajmniej pierwsze/najtańsze pakiety/matryce produktowe (za $10, $25, $50), ponieważ jeśli Twoi poleceni (zarekomendowani przez Ciebie klienci/partnerzy) wykupią którąkolwiek matrycę/pakiet produktowy szybciej niż Ty, to automatycznie tracisz takiego poleconego w danej matrycy/strukturze (+ wszystkie potencjalne prowizje od działań tej osoby i jej grupy partnerów w danej matrycy/strukturze) - tzn. ten polecony zostaje u Ciebie w FutureAdPro, FuturoNetwork, ale w FutureNet zostanie przypisany do kogoś innego w danej strukturze, kto ma opłacony ten "poziom" (pakiet produktowy).

Każda matryca produktowa, to oddzielna struktura biznesowa, więc np. jeśli Ty wykupisz tylko matrycę produktową za $10, a Twój polecony wykupi matryce/pakiety za $10 i $25, to będziesz mieć tego poleconego w strukturze/matrycy za $10, ale w matrycy za $25 tracisz tę osobę, potencjalne prowizje... na zawsze.

Te matryce/pakiety wykupuje się pod zakładką "Twój Biznes" (przechodzi się do niej ze strony głównej FutureNet) - tam klika się podzakładkę "Back Office", wybiera się biuro biznesowe FutureNet i przechodzi się tutaj:https://futurenet.club/business/newmain, gdzie kupuje się poszczególne matryce/pakiety produktowe (ważne! Matryce wykupuje się po kolei - nie można kupić np. od razu matrycy za $500, trzeba zacząć od tej za $10).
 

FutureAdPro. Reklama + zarabianie
(jedna z najłatwiejszych form zarobku w FutureNet i wartościowa reklama)

3) Platforma Reklamowa FutureAdPro 
- prezentacja (niedługo pojawi się tutaj prezentacja wideo już nowej wersji FutureAdPro 2.0, a tym czasem kontaktuj się ze swoim sponsorem i pytaj o wzelkie neijasne sprawy związane z tą platformą)

JAKIE SĄ PIERWSZE KROKI ZWIĄZANE Z REKLAMOWANIEM SIĘ I ZARABIANIEM W FUTUREADPRO?
...zanim dokonasz pierwszego zakupu pakietów reklam:

A) Zarejestruj się na giełdzie CoinDeal, zweryfikuj swoje konto na giełdzie (przesyłając im wymagane skany dokumentów) zgodnie z tymi instrukcjami: http://www.blog.lukaszgaluszka.pl/coindeal/ 
(ta weryfikacja będzie automatycznie potwierdzeniem dla FutureAdPro, że mają do czynienia z prawdziwym człowiekiem, a nie z osobą, która zakłada fałszywe konto u nich...)

B) Powiąż (połącz) swoje konto FutureAdPro z giełdą CoinDeal (to jest ten element weryfikacjii Ciebie dla FutureAdPro, a także jest to potrzebne Tobie, abyś mógł/mogła zlecać wypłaty z FutureAdPro na giełdę CoinDeal... Jak to zrobić?

C) Zabezpiecz swoje konto FutureAdPro przed hakerami powiązując je z aplikacją Google Authenticator na Twoim smartfonie (bez powiązania konta z aplikacją, system może Ci blokować możliwość dokonania zakupu na platformie) - jest to bardzo ważne zabezpieczenie, które rzeczywiście świetnie chroni przed hakerami... Jak to zrobić?
(jeśli nie masz swojego smartfona, to można w przeglądarce Google Chrom zainstalować wtyczkę Gauth Authenticator i w podobny sposób powiązać ją z kontem FutureAdPro)

- a teraz jak kupić pierwsze pakiety reklam po $50 w FutureAdPro?
(...po zakupie pakietów reklam, trzeba możliwie jak najszybciej oglądnąć wymaganą liczbę reklam, aby 2 razy dziennie móc otrzymywać część przychodu firmy - reklamy trzeba każdego dnia oglądać)
(uwaga! teraz dodatkowo są dostępne pakiety reklam po $10, aczkolwiek jeśli planujesz przeznaczyć "większą kwotę" pieniędzy na pakiety reklam pod kątem zarobkowym, to zdecydowanie bardziej opłaca się kupować pakiety po $50, ponieważ one "pracują" dla nas o wiele szybciej - otrzymujemy szybciej docelowy zysk, niż w przypadku pakietów po $10).

- Tutaj znajdziesz trochę dokładniejsze wyjaśnienie, jak można płacić w FutureAdPro:

- po zakupie pakietów reklam, masz 7 dni na utworzenie kampanii reklamowych i przypisanie do nich opłaconych w ramach pakietów wyświetleń (jeśli tego nie zrobisz w tym terminie, to przestaniesz otrzymywać część przychodu firmy) - więc jak to robić?

- dlaczego niektóre kampanie reklamowe są odrzucane przez obsługę i jak sobie z tym poradzić?

- subskrypcje na koncie FutureAdPro - aby zarabiać dzięki większej liczbie pakietów reklam, trzeba mieć opłaconą droższą subskrypcję

- jak zlecać wypłaty w FutureAdPro?

- jak pobierać faktury za opłacone usługi reklamowe w FutureAdPro?

PODSUMOWANIE:
Jak zacząć zarabiać na platformie reklamowej FutureAdPro bez jej polecania/rekomendowania?

- załóż i zweryfikuj konto na giełdzie CoinDeal oraz połącz je z kontem FutureAdPro
- połącz konto FutureAdPro z aplikacją Google Authenticator na swoim smartfonie
- kup wybraną liczbę pakietów reklam

- opłać wybraną subskrypcję konta (jeśli kupujesz większą liczbę pakietów lub chcesz rekomendować usługi/rozwiązania FutureAdPro)
- oglądnij jak najszybciej wymaganą liczbę reklam (i oglądaj codziennie reklamy, aby firma dzieliła się z Tobą częścią swoich przychodów)

W FutureAdPro zarabiasz głównie na 3 sposoby:
1) kupujesz pakiety reklam po $50 (lub po $10) i oglądasz wymaganą liczbę rekklam na dobę - w zamian otrzymujesz max. do 1% dziennych naliczeń (w przypadku pakietów po $10 mniej) od wartości aktywnych pakietów (np. jak masz 10 pakietów po $50, czyli za kwotę $500 - czyli od kwoty $500 jeśli otrzymasz dziennie 1% = $5). Tak więc firma dzieli się z nami częścią swoich przychodów w zamian za wykonywaną "pracę"...

Jeśli planujesz wydać "większą kwotę" pieniędzy na pakiety reklam, to pamiętaj, że bardziej opłaca się kupować pakiety po $50 (szybciej "wypracowują" dla nas docelowy zysk)

2) polecasz FutureAdPro i otrzymujesz prowizje od każdego zakupu swoich poleconych (pozyskanych klientów/partnerów), ich poleconych itd. (aż do 10-tego poziomu - wysokość prowizji na każdym poziomie jest taka sam (czyli 1%), a liczba poziomów, z których możesz czerpać korzyści - zależna jest od statusu, który sobie opłacisz i czy w ogóle opłacisz oraz od tego, czy Twoi, ich partnerzy itd. będą budować swoje grupy klienckie)

3) sprzedaż produktów i usług, dzięki reklamie w FAP (FutureAdPro). Kupując pakiety reklam, otrzymujesz 800 wyświetleń swojej reklamy w ramach każdego pakietu po $50 i 160 wyświetleń w ramach pakietów po $10, więc możesz promować swoje oferty/produkty - jeśli ich nie masz swoich, to możesz zarejestrować się np. do dowolnego programu partnerskiego (np. do platfromy ClickBank) i zarabiać prowizje od sprzedaży produktów lub usług innych osób/firm.

Jeśli planujesz rekomendować FAP (budować swoją grupę partnerów), to warto opłacić w FutureNet przynajmniej pierwsze/najtańsze pakiety/matryce produktowe, ponieważ jeśli Twoi poleceni ) pozyskani przez Ciebie klienci/partnerzy) wykupią którąkolwiek matrycę/pakiet produktowy szybciej niż Ty, to automatycznie tracisz takiego poleconego w danej matrycy/strukturze (wszystkie potencjalne prowizje od działań tej osoby i jej grupy partnerów w danej matrycy/strukturze) - tzn. ten polecony zostaje u Ciebie w FutureAdPro, ale w FutureNet może zostać przypisany do kogoś innego w danej strukturze.

Każda pakiet produktowy, to oddzielna struktura biznesowa, więc np. jeśli Ty wykupisz tylko pakiet produktowy za $10, a Twój polecony wykupi matryce/pakiety za $10 i $25, to będziesz mieć tego poleconego w strukturze/matrycy za $10, ale w matrycy za $25 tracisz tę osobę, potencjalne prowizje... na zawsze.

Te matryce/pakiety wykupuje się pod zakładką "Twój Biznes" (przechodzi się do niej ze strony głównej FutureNet)- tam klika się podzakładkę "Back Office", wybiera się biuro biznesowe FutureNet i przechodzi się tutaj: https://futurenet.club/business/newmain, gdzie kupuje się poszczególne matryce/pakiety produktowe (ważne! Matryce wykupuje się po kolei - nie można kupić np. od razu matrycy za $500, trzeba zacząć od tej za $10).

FuturoNetwok - pakiety wydobywcze
(100% pasywne zarabianie)

4) FuturoNetwork - jak kupować pakiety wydobywcze?
(w 100% pasywny zarobek bez polecania)

- ile monet FUTURO potencjalnie zostanie dla Ciebie wydobytych w ramach wybranego pakietu wydobywczego?

- masz wykupiony pakiet wydobywczy, a chcesz mieć droższy? Zobacz jak dokonać UPGRADE-u do droższego pakietu...

UWAGA! Od 22 lutego 2018 można kupować pakiety wydobywcze w takiej ilości i konfiguracji, w jakiej się chce - czyli np. jeśli nie stać Cię na UPGRADE do najdroższego pakietu wydobwyczego, a masz możliwość każdego miesiąca zakupu pakietu np. za kilkaset dolarów, to teraz możesz tak robić... Oczywiście UPGRADE pakietu do najdroższego ma tutaj przede wszystkim sens dla osób, które aktywnie budują swoją grupę zakupową/grupę partnerów, ponieważ wiąże się to z największymi bonusami (prowizjami) i wszelkimi przywilejami...

- jak zasilić konto w FutureNet lub w FutureAdPro, aby kupić pakiet wydobywczy w FuturoNetwork?

- portfele dla kryptowaluty FuturoCoin.
Jakie są dostępne i który wybrać?

Portfel wewnętrzny FNWallet (logujesz się swoimi danymi z FutureNet): https://fnwallet.com/login
Portfel zewnętrzny (tutaj może go pobrać): https://github.com/futuro-coin/Futuro-binaries 

- Jak przelewać swoje monety FUTURO z portfela wewnętrznego FNWallet na portfel zewnętrzny lub na giełdy kryptowalut?

PODSUMOWANIE:
Jak zacząć zarabiać w FuturoNetwork?

Bez polecania komukolwiek...
Musisz po prostu kupić wybrany przez Ciebie pakiet wydobywczy i co 1 minutę, do Twojego konta będzie przypisywana jakaś część monety FUTURO z wydobycia. Te monety możesz sobie później wypłacić na portfel wewnętrzny FNWallet i albo płacić z niego za produkty/usługi w firmach akceptujących płatność tą kryptowalutą, albo też przelać je sobie na wybraną giełdę kryptowalut, na której figuruje FuturoCoin (FTO) i jak wartość tej kryptowaluty wzrośnie do ciekawego dla Ciebie poziomu, możesz ją sprzedać i to jest Twój zarobek...

Od końca 2018 roku - użytkownicy z Europy oraz USA i Szwajcarii, mogą kupować pakiety wydobywcze w FuturoNetwork, ale nie mogą budować swoich zespołów i zarabiać prowizji od zakupów swojego zespołu, także obecnie mamy tutaj tylko jedną opcję zarobku (czyli wydobycie kryptowaluty FuturoCoin dzięki pakietom wydobywczym i zarobek na wzroście jej wartości)

- jak kupować i sprzedawać kryptowalutę FuturoCoin na giełdzie kryptowalut YObit?

KONTAKT ------------------KONTAKT------------------KONTAKT

Jeśli będziesz mieć z czymkolwiek problem, to kontakuj się z osobą, która zarekomendowała Ci FutureNet lub rozwiązania tej firmy (Twój "sponsor"), albo też skontakuj się z obsługą firmy FutureNet!

Kontakt z obsługą (jak jesteś zalogowany/a na swoim koncie w FutureNet, to kliknij w poniższy link i na dole strony, kliknij właściwy link, aby otworzyć formularz kontaktowy - tam wpisujesz swoją wiadomość do obsługi):
https://futurenet.club/help

Kto jest Twoim sponsorem w FutureNet? - Jak jesteś zalogowany/a w FutureNet, to wejdź w ustawienia swojego konta i na górze strony zobaczysz imię oraz nazwisko swojego "sponsora". Czyli kliknij ten link:
https://futurenet.club/business/yourinfo/youraccount

PAMIĘTAJ! "Sponsor" jest Twoją pierwszą (główną) osobą kontaktową w kwestiach związanych z powyżej wspomnianymi platformami. W sprawach technicznych (jak coś nie działa na Twoim koncie na poszczególnych platformach, jak masz jakiś problem techniczny z płatnością, wypłatą itd.) kontaktujesz się z obsługą, bo sponsor oczywiście nie ma wglądu do systemu/kodu platform itd., więc tylko obsługa może w takich przypadkach pomóc...

Bądź na bieżąco w kwestii platform FutureNet, FutureAdPro i FuturoNetwork oraz tego, co się zmienia, co nowego się pojawia w ramach FutureNet... Materiały znajdziesz zarówno na Facebooku, jak i na YouTube klikając poniższe ikony...

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz.

Każda forma zarobku niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy - pamiętaj o tym!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2018 - 2022 BLOG Łukasz Gałuszka

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.